הורוסקופ
תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין
7.12.18 ל-13.12.18
מרים בנימיני
07.12.2018 · 7 ימים
שור 25.5-21.4

החודש אינו שייך לחודשים הנוחים והאווירה ממשיכה להכביד, אך עם סיום נסיגת מרקורי צפויה הקלה מסוימת, ובראש ובראשונה בתחום הכספי. כעת עליכם להתמודד עם התוצאות, ולברר את הנזקים שנגרמו בגלל טעויות והערכות שגויות ועקב ההוצאות הגדולות שנקלעתם אליהן. 

שישי־שבת - מולד הירח בבית הכספים הגדולים מאותת לכם על הצורך להתחשב במצב הכלכלי, למתן את ההוצאות ולוותר בינתיים על מה שאינו הכרחי. שיפור והקלה בתחום הפיננסי צפויים מ־22 בדצמבר.

ראשון־שני - ניכר שאתם חוששים או מהססים “לפרוץ קדימה”, להיות מעורבים, ליזום רעיונות וכן הלאה. בסופו של דבר, אפשר שתופתעו מהפתיחות שיגלו ידידים במקום העבודה, שחלקם ישמחו להביע את נאמנותם. 

שלישי־חמישי - הזדמנות מגורם בחו”ל או במקום רחוק עשויה לפתוח בפניכם דלתות חדשות, לקדם אתכם מקצועית, ולאפשר לכם לרכוש ניסיון ומיומנויות חשובות. שינויים שמתרחשים במקום העבודה עשויים לעורר בכם תחילה התנגדות - שכן כשוורים אינכם חובבי שינויים, אך למעשה הם יכניסו עניין נוסף, ובעקיפין - יאפשרו לכם גם לשפר את ההכנסות.

תאומים 21.6-21.5
סיום נסיגת מרקורי היום משמח בראש ובראשונה אתכם, שחשתם היטב את שפע הבעיות בתקופת הנסיגה. ביום רביעי תתפוגג השפעתה לחלוטין ותוכלו לגשת בראש שקט לבצע את תוכניותיכם, מבלי לסבול מהגבלות ואילוצים.  

שישי־שבת - התחלות וסיומים מתרחשים בחייכם. מולד הירח בבית הזוגיות מצביע על שבועיים של עיסוק בנושאי זוגיות, בני הזוג, שותפויות או שותפים, או על תחילתה של השתייכות לגוף כלשהו שייצב את ביטחונכם הכלכלי. בשבועות הקרובים תקבלו תשובות לשאלות שהציקו לכם, וגם תלמדו להכיר בתמיכה ובחיבה של חברים ובני משפחה.

ראשון־שני - בכל האמור בענייניכם הכספיים מוטב שלא תניחו לאחרים לטפל בכך, או שלכל הפחות תהיו מעורבים ומודעים למתרחש. השבוע מסתמנת אפשרות לקדם נושאים פיננסיים, לפתור בעיות שלא ניתנו לפתרון חודשים ארוכים, להתארגן מחדש, ולהסתייע בעצות מקצועיות של מומחים. 

שלישי־חמישי - ימים חשובים לעתידכם המקצועי. נראה כי תעמדו בפני הצורך לקבל החלטה בעלת משמעויות לגבי המשך הדרך. שינוי כיוון נראה אפשרי, וגם אם לכאורה יבוא בפתאומיות, יהיה בעצם תוצאה של תהליכים שמלווים אתכם כבר זמן מה.
סרטן 22.7-22.6
נדמה לכם שהאחריות והמשימות נופלות רק עליכם. הרגשה זו עלולה לגרום לכם להתבטא בחריפות ולהביע ביקורת גלויה נגד מישהו, אשר עלול להיפגע. מיום רביעי, עם סיום נסיגת מרקורי, אפשר יהיה להרגיע את הרוחות. עד אז, כדאי למנוע צרימות בתקשורת עם הסביבה הקרובה.  

שישי־שבת - מולד הירח בבית העבודה והבריאות מצביע על שבועיים של עבודה קשה ורגישות בריאותית. גם האנשים שסביבכם עלולים להרגיש לא טוב ולהזדקק לעזרתכם.

ראשון־שני - עם כניסת ונוס לעקרב, בית ההתאהבויות שלכם, הירח שבבית הזוגיות משפיע עליכם לטובה. אתם ניצבים במרכז תשומת הלב וההתעניינות, ונראה שניסיונות ההתקרבות אליכם יהיו רבים וגלויים גם ללא שום מאמץ מצידכם. קשר חדש עשוי להתחיל בזמן הקרוב, אולם ייתכן שאתם זהירים מדי וחוששים להסתכן. לעומת זאת, קשר ששייך לעבר עלול להסתיים בעקבות מריבה או ויכוח חריף. 

שלישי־חמישי - בני משפחה עשויים לפנות לעזרתכם עקב קשיים בריאותיים או כספיים, ונראה שעכשיו יהיה קל יותר לסייע להם. נושא כספי שהדאיג אתכם לאחרונה עשוי להיפתר על הצד הטוב ביותר על ידי אדם שמאמין בכם, שיחליט להתערב, לעזור ולממן, או לדאוג לגיוס הסכום הדרוש.
אריה 22.8-23.7
זוהי תקופה אינטנסיבית עבורכם ולא שגרתית. דברים מתרחשים בקצב מהיר, ועליכם לגייס את מרב הערנות. שימו לב ליחסים עם האנשים שבסביבתכם. לא תמיד קל להבחין במניעיהם האמיתיים ובכנות רצונם לסייע. הימנעו מלספק אינפורמציה שלא לצורך.  

שישי־שבת - מולד הירח משפר את הרגשתכם, מעצים את ביטחונכם ומזכיר לכם את הישגיכם האחרונים. אתם זוכים לתגובות חיוביות ולהתעניינות במעשיכם. הצעה מפתיעה עשויה להגיע מכיוון בלתי צפוי, אולי מחו”ל, בהקשר של עבודה או לימודים, ונסיעה עשויה לעלות על הפרק בקרוב.

ראשון־שני - רעיון חדש שלכם במקום העבודה עלול להיתקל בקשיים עקב גישה שמרנית וחוסר תעוזה של עמיתים, אך העיכוב לא יימשך זמן רב. באופן טבעי נופלים בחלקכם התפקידים הארגוניים. מה שעלול להעיב על ההצלחה הוא מתח עם אדם אחר, שמקורו בכעס ישן או בקנאה כלפיכם. 

שלישי־חמישי - פגישה מקרית עם מישהו שהגיע לביקור קצר יכולה להוביל לקשר אינטנסיבי ומפתיע, או לחידוש של קשר שכבר הסתיים. בצד הקושי להתנתק קיים תסכול, והדבר אף עלול להפריע למערכת יחסים קיימת, או למנוע מקשרים חדשים להתפתח. נראה שחידוש קשר ישן אינו רעיון מוצלח.
בתולה 22.9-23.8
סיום נסיגת מרקורי שליטכם משפיע עליכם ישירות, לאחר חודש לא קל הלווה באי־הבנות למכביר. שהות מרובה בבית אופיינית לתקופה זו. במוקד תשומת הלב טיפול בעניינים משפחתיים ושיפור מצב המגורים שלכם או של מישהו מבני המשפחה. נראה כי העיסוקים האחרים יידחו לזמן אחר.

שישי־שבת - הזדמנות כספית כגון הלוואה או עזרה מבני משפחה עשויה לסייע לכם לממש מהלך שיאפשר לכם להתנתק ממקור המתח שליווה אתכם לאחרונה. נראה שבהשקעה קטנה תוכלו לשפר את מקום המגורים יותר מכפי שתיכננתם, לייצר הפרדה, ולהשיג שקט ורגיעה. 

ראשון־שני - מעבר ונוס לבית התקשורת והנסיעות מצביע על ריבוי פגישות במקומות מרוחקים, ועל חשיפה לסביבה ואנשים חדשים. הפעם נראה שתרשו לעצמכם להתקרב וליצור קשרי ידידות, ואולי אפילו לפתח קשר רומנטי. הזדמנות להרוויח סכום כסף עשויה לעלות במפתיע דרך הצעה שקשה לסרב לה, גם אם משמעותה היא השקעת מאמץ רב יותר. 

שלישי־חמישי - האווירה במקום העבודה מתאפיינת בפתיחות ובידידותיות, אולי בזכות שינויים פרסונליים. תגובות מעודדות שתקבלו יחזקו את ביטחונכם בתחום שלא הייתם בטוחים לגביו, ובקרוב אף תקבלו הזדמנות נוספת.
מאזניים 23.10-23.9
אתם נמצאים בפרשת דרכים, וכעת עליכם לבחון אפשרויות חדשות. עם סיום עונת הנסיגות תוכלו להחליט על שינוי מקום או על התחלה בתחום שונה למדי מזה שעסקתם בו. ההצעות והרעיונות יתחילו לטפטף כבר השבוע.  

שישי־שבת - מולד טבת מסמל גמישות, תנועה, פגישות, שמיעת הצעות וצורך לבחור את המתאים לכם ביותר. נראה כי תתלהבו מכל האפשרויות שיתגלו לכם. בתוך זמן קצר שוב תהיו עסוקים ותצטרכו לארגן את סדר היום כדי להספיק הכל ולהצליח לעמוד בדרישות שלכם מעצמכם ומהסביבה.

ראשון־שני - עכשיו הזמן הנכון לברר מחלוקות וכעסים הקשורים באזור המגורים (שכונה, רחוב, בניין) שמקורם באי־הבנה, בטלפון שבור ובקשיי תקשורת.
 
שלישי־חמישי - הקשיים שחוויתם לאחרונה, שגרמו לכם להטיל ספק בעצמכם, עשויים להוביל אתכם לתחום חדש שמתאים ונכון לכם יותר, ואולי גם לחשוב על לימודים. עם זאת, אל תניחו לעצמכם לוותר ולהתייאש מהקיים, משום שאתם בהחלט מסוגלים לעמוד במשימה שלקחתם על עצמכם. עליכם לחשוף את יתרונותיכם ולא להצטנע. אל תצפו מאחרים שיעשו זאת, ואל תחכו שהדברים יקרו מעצמם. כעת אתם יכולים לעשות הרבה למען עצמכם ולמען האינטרסים שלכם.
עקרב 21.11-24.10
מרקורי, המסיים היום את נסיגתו, חוזר להלך בבית הכספים שלכם. מיום רביעי ואילך תוכלו לפעול בחופשיות ולבצע ללא חשש את כל המהלכים שנאלצתם לעכב, כמו חתימה על עסקאות, כניסה להתחייבויות וכן הלאה. 

שישי־שבת - מולד טבת מתרחש גם הוא בבית הכספים שלכם. אתם עשויים לגלות דרך שמאפשרת להתגבר על הבעיות הכספיות שהדאיגו אתכם לאחרונה, גם אם היא דורשת מאמץ. טעויות שעשיתם בחודש האחרון ממשיכות להתגלות לכם, אבל אין טעם להצטער על חלב שנשפך. רוב הסיכויים שתצליחו לייצב את הדברים ולא לצאת בהפסד.

ראשון־שני - תוכנית לנסיעה מוסיפה לכם כוח ומחזקת את הביטחון. גם אם הימצאות בסביבה אחרת תעיק בשלב הראשון, בתוך שעות מעטות גישתכם תשתנה, תתרככו ותהיו מרוצים מהשינוי. אנשים חדשים שעשויים להיכנס לחייכם ירעננו את הגישה הרצינית והכבדה המלווה את עבודתכם. 

שלישי־חמישי - משהו עדיין עוצר אתכם, משבש את הפעילות, ומפריע לכם להתמקד בהשגת המטרות החשובות לכם באמת בעבודה. ייתכן שמדובר בתחושת אחריות בהקשר אחר, בבעיה שהתעוררה שצריך לטפל בה או בהתגייסות למען אדם שסומך עליכם. כל זה צפוי להשתנות בקרוב..
קשת 21.12-22.11
יום ההולדת שנחגג כבר או מתקרב, בצירוף צדק המיטיב, מעודדים את רוחכם ומשרים אווירה אופטימית. רוב הנושאים שעל הפרק נוטים להסתדר, אלא שמחלק מהבעיות אי־אפשר להתעלם, ויש לטפל בהן ביתר זהירות. הדבר רלוונטי במיוחד בכל האמור בבני משפחה שסומכים או נשענים עליכם.  

שישי־שבת - מולד הירח שבמזלכם מצביע על שבועיים מלאי פוטנציאל להתקדמות מהירה ולהצלחה. ההתרחשויות פתאומיות ומפתיעות, ואתם מתוודעים לתחומי עניין חדשים. קשר רומנטי חדש עשוי לפצות על ניתוק שחוויתם לאחרונה. 

ראשון־שני - סדרי העדיפויות משתנים: עסקה שהתכוונתם לבצע עשויה להידחות בגלל הוצאה דחופה יותר, וסכום כסף שהיה אמור להתקבל עלול להתעכב. עם זאת, נראה כי בקרוב יחול שיפור מה במצבכם הכספי. 

שלישי־חמישי - מרקורי חוזר למזלכם. כעת, כשהוא אינו מושפע מהנסיגה, יהיה לכם קל יותר לבטא את עצמכם, תיהנו מתקשורת טובה, וגובר הסיכוי למצוא חפצים שנעלמו. התלבטויות עשויות להתעורר בעקבות הצעה מעניינת שתקבלו בעבודה. בצד הרצון לקפוץ על הרעיון החדש, אינכם יכולים להתעלם מאחריות או מהתחייבות שלקחתם על עצמכם. נראה כי הכל יידחה קצת ולא יקרה בדיוק באופן שהייתם רוצים.
גדי 20.1-22.12
התקופה הנוכחית מתאפיינת בעייפות ובחוסר מרץ, והמתח הרב שאתם שרויים בו משפיע על מצב הבריאות. נטייתכם לדרוש מעצמכם יותר מדי עלולה להזיק; דווקא עכשיו חשוב לאפשר לעצמכם לנוח ולהירגע. בקרוב, כשיגיע יום ההולדת, תשתפר הרגשתכם ותתחזק היכולת לפעול ולקדם מהלכים.  

שישי־שבת - מולד הירח מתרחש אצלכם במיקום חלש. בשבועיים הקרובים אתם עלולים לחוש אכזבה ואפילו חסרי מזל. אלא שגם אם הדברים אינם מסתדרים בדיוק בהתאם לתוכניות המקוריות, נסו לגלות גמישות. דווקא בשורה מאכזבת עשויה להוביל בסופו של דבר לשינוי חיובי, ולפתוח בפניכם הזדמנות חדשה ולא פחות מוצלחת.

ראשון־שני - הירח שבמזלכם משפר את ההרגשה ומשיב לכם את המרץ והכוחות. בעבודה: האווירה תחרותית ושיתוף הפעולה קשה ומסורבל. ייתכן שאתם חשים כי מישהו מנסה לגזול מכם טיפול בתחום ששייך לכם, לעצור את התקדמותכם ואולי אף לפגוע במוניטין שלכם. חשוב להתייחס לכך באופן רציונלי, לערוך תוכנית הגיונית ולא לצאת משלוותכם.

שלישי־חמישי - בשורות חיוביות בתחום הפיננסי צפויות להגיע בקרוב. ייתכן שיתברר כי מגיע לכם סכום כסף או פיצוי, או שהתקבלה החלטה להעלות את שכרכם.
דלי 18.2-21.1
סיום נסיגת מרקורי בבית הקריירה שלכם מביא לתחילתו של השינוי שציפיתם לו זמן רב. נראה כי חברים יתגייסו לסייע בנושא שהטריד אתכם מאוד, והדבר יקדם פתרון מהיר ומוצלח של הבעיה. יתרונכם העיקרי השבוע הוא יחסים טובים עם הסביבה - ודווקא עם אנשים שאינכם מכירים היטב. במעט מאמץ, הם יאפשרו לכם לדלג על כמה מכשולים.

שישי־שבת - מולד הירח מתרחש בבית הידידות והחברה - מיקום חשוב ביותר עבורכם, שבו שוהה השנה גם צדק. בשבועיים הקרובים גובר הסיכוי שתוכלו לקדם את שאיפותיכם בעזרת אדם שיירתם למענכם ויזרז תהליכים.

ראשון־שני - עייפות, חוסר מרץ וסימפטומים גופניים מטרידים מקשים על התפקוד. נסו להקצות זמן למנוחה ולדחות משימות. התחושה הרעה תחלוף ותיעלם בתוך יומיים. 

שלישי־חמישי - הירח שנכנס למזלכם מסמל שינוי דרסטי בתחושות: אתם נמלאים אנרגיה וחיוניים מתמיד, ומספיקים הרבה בזמן קצר. עם כניסת ונוס לבית הקריירה שלכם התחושות והרגשות עומדים במוקד תשומת הלב. קל להתאהב, אפילו במבט ראשון, במישהו שנראה אידיאלי ומושלם עבורכם. סערות, עליות ומורדות יאפיינו את התקופה הקרובה ועשויים לשקף התחלה של קשר חשוב ומרגש.
דגים 20.3-19.2
דברים שהיו עד כה מעורפלים הופכים בהירים יותר. יש לכם תובנות לגבי סדרי העדיפויות הראויים, על מה אפשר לוותר ובמה כדאי להתמקד. נראה שדברים יתחילו להסתדר לטובה, בייחוד בכל הקשור בקריירה - תפקיד שאתם מעוניינים בו, נראה כמעט שלכם. עם זאת, היזהרו מאופטימיות יתר (נפטון־מאדים), משום שהכל יכול להשתנות ברגע האחרון, בעיקר במחצית הראשונה של השבוע.  

שישי־שבת - מולד הירח בבית הקריירה שלכם מחזק את העובדה שבעצם ההתמקדות בשינוי וברצון להתקדם יש כדי להועיל להשגת המטרות. דווקא הצעה צנועה יותר שאפשר ותקבלו השבוע, שאינה כרוכה בקידום מיידי, עשויה להתברר ככדאית ומשתלמת בטווח הרחוק - מקצועית וגם כלכלית.

ראשון־שני - בכל האמור בכספים, חשוב שתיקחו את היוזמה לידיכם, תבררו מה מתרחש ותהיו מעורבים בהחלטות. ייתכן שתגלו שהרבה נעשה בלי ידיעתכם. סביב נושא זה עלול להתעורר מתח עם מישהו במשפחה. 

שלישי־חמישי - נראה שאתם סחוטים מרוב עבודה וחוסר שינה. זוגיות: משהו עומד ביניכם לבין מי שאתם רוצים להיות איתו - מרחק גיאוגרפי, אדם אחר או כשל בתקשורת שבעטיו אינכם יכולים להביע את רגשותיכם בגלוי.
טלה 20.4-21.3
מאדים במיקום פחות אידיאלי עבורכם, אך ממשיך את דרכו ללא ההפרעות של נפטון, ואתם חשים חזקים ונמרצים. כעת ברור לכם שהתפקוד שלכם מיטבי כשאתם פועלים לבדכם, בלי הצורך להתאים את עצמכם לאחרים ולהתחשב בדעתם. הצורך להתפשר עלול לגרום לכם לאבד סבלנות עד כדי התבטאות חריפה שעלולה לגרור ביקורת.  

שישי־שבת - נראה כי בשבועיים הקרובים רבים מכם ייסעו לחו”ל, יארחו אנשים שבאים משם או יקבלו בשורות בהקשר לנסיעה. עד הירח המלא צפויה הצלחה לסטודנטים - במבחנים, בהגשת עבודות או בקבלה למקום לימודים. התפתחויות חיוביות צפויות גם למעורבים בדיונים משפטיים.

ראשון־שני - שיפור במצב הכוכבים בבית הקריירה שלכם מצביע על הזדמנות מקצועית חשובה בעקבות קשר שיצרתם לאחרונה. קל לכם לשכנע ולהקסים, והרושם שאתם מותירים - לאו דווקא בפגישות רשמיות - עשוי להשפיע על ההמשך. 

שלישי־חמישי - ונוס עזב את בית הזוגיות שבו שהה זמן לא מבוטל. הבלבול שאתם חשים נובע ממצב שלא התכוונתם להגיע אליו - ייתכן שמצפים מכם לקבל החלטה כשאינכם בשלים לכך, ואתם מרגישים כבמלכודת. בעוד שבועיים־שלושה יתבהר לכם מהו רצונכם, ותוכלו להסביר את עצמכם.