הורוסקופ
תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין
11.3.2021-5.3.2021
מרים בנימיני
05.03.2021 · 7 ימים
שור 25.5-21.4
מעברו של מאדים לבית הכספים שלכם מצריך מכם הגברת מודעות בנושא לפחות לששת השבועות הבאים - שבהם אתם עשויים למצוא את עצמכם מבזבזים כספים ללא הכרה. חלק מההוצאות הוא מהסוג שנכפה עליכם, כלומר לא מתוכנן.
שישי־שבת – בבית הכספים הגדולים שלכם יימצא גם הירח, שמסוגל להשפיע על הרצון שלכם בבזבוזים לא נחוצים. מסיבה זו נסו לא לרכוש דברים שאפשר כרגע בלעדיהם על מנת שלא תגיעו למצב שבו אתם מגבילים את דרכי התשלום שלכם. 
ראשון־שני – יומיים נוחים וקלים יותר עבורכם. יחד עם זאת, משהו שיקרה יגרום לכם לבחון מחדש מערכות יחסים בחייכם, במיוחד עם חברים וידידים. ייתכן שתרגישו צורך להתרחק, אולי דווקא מקשר שהפך לאינטנסיבי מדי. בתחום הזוגי - ההיסוס המאפיין אתכם עכשיו הוא תוצאה של התנסות לא מוצלחת שהייתה לכם בעבר הלא־רחוק. ברגע שתתגברו על חוסר הביטחון הראשוני, דברים ייראו לכם אחרת לחלוטין.
שלישי־חמישי – הירח בבית הקריירה שלכם וזה מדרבן אתכם להתארגן לקראת הגשמת השאיפות המקצועיות. הזדמנות חדשה עומדת באופק, ועשויה לבוא מכיוון בלתי צפוי. מישהו שתכירו במקרה, אולי דווקא מהיכרות ידידותית, עשוי בהמשך לסייע לכם. בינתיים, שמרו לעצמכם את האספירציות.
תאומים 21.6-21.5
השמש בבית הקריירה שלכם והזדמנויות לבצע שינויים שבהם אתם מעוניינים כבר זמן מה עולות כעת. אתם עומדים לבדכם מול החלטות ושאלות מהותיות - הפעם לא נראה שיש עם מי להתייעץ ובמי להיעזר, וההחלטה בנושאים תהיה כולה שלכם. 
שישי־שבת - קשר חדש ילהיב אתכם, אך גם יעורר בכם את הצורך לשמור על סודיות מסוימת. הפרטנר עשוי להיקשר למקום העבודה, אולי מישהו ממעמד גבוה משלכם ששם לב אליכם. אופן ההתרחשות עשוי להיות מוזר, מקרי ואפילו גורלי.
ראשון־שני – המחשבות שלכם על אדם קרוב מלאות בדאגות מיותרות שמובילות אתכם לתחושות פסימיות שלמעשה אין להן כל הצדקה. מאדים שנכנס למזלכם יביא להתמלאות במרץ מחודש ולהתאוששות מתקופה שבה חשתם תשושים ומחוסרי כוחות. סכום כסף שלו אתם ממתינים הרבה זמן עשוי להתקבל סוף־סוף. ייתכן שכבר הספקתם להסיר ציפיות בנדון, אך נראה שמשהו "ישתחרר" ויאפשר לכם את קבלתו, בדיוק בזמן הדרוש.
שלישי־חמישי – המצב במקום העבודה דורש רגישות ודיפלומטיה. מצד אחד, חשוב שתהיו אסרטיביים ותגנו על עמדתכם, אך באותו זמן חשוב להימנע מיצירת רושם של התנגדות מתמדת לדעתם של אחרים. החוכמה היא למצוא את דרך האמצע בלי לעורר יותר מדי אנטגוניזם סביב דעותיכם.
סרטן 22.7-22.6
במהלך השבוע הקרוב תמצאו את עצמכם מתאמצים לתקן רושם לא נכון שהתקבל מצידכם, לשפר את היחסים עם אנשים בסביבתכם הקרובה ואולי גם להיערך מחדש בכל מה שקשור לתוכניותיכם בתחום הכלכלי - אולי דרך כספים שייכנסו.
שישי־שבת - עומס רב מוטל עליכם ואתם רגישים יותר ונוטים לאבד את הסבלנות. מצד שני, למחויבויות הנוכחיות יש חשיבות שיכולה לקדם אתכם ולפתוח לכם אפשרויות חדשות להמשך. כרגע, אתם עלולים להיתקל בנוקשות מחשבתית.
ראשון־שני - הרעיון של חידוש קשר עם מישהו שאליו הייתם קשורים מאוד בעבר מפתה אתכם. יחד עם זאת, קל להתעלם, כרגע, מהחסרונות הברורים ומבעיות שעלו כבר אז ועשויות להתעורר מחדש. חבל שתצוף ותעלה שוב אותה מרירות שאיש לא רוצה להיזכר בטעמה. התקופה שלפניכם תספק לכם הזדמנויות רבות להכיר ולפגוש אנשים חדשים, דבר שעשוי לקרות בזמן ובמקום שלהם הכי פחות ציפיתם.
שלישי־חמישי - יש לכם תוכנית כספית כלשהי שעומדת כעת על הפרק, אולם בהמשך אתם עשויים לגלות כי היא בלתי מציאותית בעליל, או שתאכזב אתכם במיוחד. כדאי לשקול פעמיים לפני ביצוע כל קנייה או הוצאה גדולה ומתוכננת, ולבדוק ביתר יסודיות את הפרטים הקטנים המתקשרים לעסקה.
אריה 22.8-23.7
אי־אפשר להגדיר אתכם כדאגנים, אבל כשהשמש בדגים זה בדיוק מה שקורה לכם. מתח רב מדי משפיע עליכם ונובע, בין היתר, מתחושות חוסר ודאות שמלוות אתכם. ייתכן שמופעל עליכם לחץ כלשהו לקבל החלטה שאינכם בשלים לקבל עדיין.
שישי־שבת – יומיים שבהם תוכלו להתנסות בחוויות חדשות, להיות במקומות אחרים ולהיפגש עם אנשים מעניינים. לבלתי צפוי יהיה תפקיד חשוב בהתרחשויות שכן צירוף מקרים שיפתיע אתכם במיוחד עשוי להוביל אתכם לכיוון חדש לגמרי. 
ראשון־שני – יותר מדי עבודה מוטלת עליכם וגם צפויה להעסיק אתכם רבות, לא בעקבות תחושת עניין מצידכם אלא יותר אחריות שממנה אינכם יכולים להתחמק. זה ייאלץ אתכם להוציא את מיטב הכוחות על עיסוק ומקום שהייתם מעדיפים לא להימצא בהם בכלל. מבחינה בריאותית אתם רגישים מהרגיל ונוטים להיחלש בהתאם. תחושה של דכדוך מתקשרת גם היא למצב הגופני ולעובדה שאתם עייפים ופגיעים יותר. 
שלישי־חמישי – ימים הרבה יותר נעימים עבורכם. ההרגשה הכללית שלכם משתפרת והכוחות שבים אליכם. בנוסף, קשר מן העבר שאת דלתו לא באמת סגרתם באופן הרמטי עשוי להתחדש פתאום בדרך בלתי צפויה: פגישה עם אותו אדם תעורר בכם התלהבות ותחושה שניתן לגשר על הזמן שחלף.
בתולה 22.9-23.8
הפעילות לא נרגעת סביבכם, ואתם מרגישים שהדרישות מכם מתחילות להיות מוגזמות - מה שעשוי לעורר התנגדות מסוימת מצידכם. אך במקביל, ונוס שוהה בבית הזוגיות לצידה של השמש והיא תשפיע על ריכוך האווירה ועל האופטימיות.
שישי־שבת – נראה שתצטרכו להקדיש יותר זמן משתיכננתם להורים, לקרובים או לחברים מבוגרים שסומכים עליכם יותר מאשר על כל אחד אחר. תמצאו את עצמכם מטפלים, כשאתם מאזינים בסבלנות ועוזרים בפתרון הבעיות. 
ראשון־שני – ונוס שנמצאת עכשיו במזל שמולכם, בדגים, בבית הזוגיות במיקום הנעלה ביותר עבורה פותחת בפניכם שפע של הזדמנויות בתחום. האנשים שעימם תבואו במגע יאתגרו אתכם ברמות רגשיות ושכליות. בנוסף - גם אם לא קיבלתם סכום כסף שקיוויתם שיתקבל, זה עדיין לא סוף פסוק. נראה שתוך זמן קצר תעלה אפשרות אחרת. מישהו ינהג כלפיכם בנדיבות רבה וישתדל לסייע לכם במימוש תוכנית.
שלישי־חמישי – ימים שבהם אתם עשויים לקחת על עצמכם עבודה קשה ומאומצת לאורך שעות רבות ביום. למרות זאת תיווכחו לגלות שהמאמצים האלו מקדמים את המקום שאתם נמצאים בו וגם יביאו לקידום עבורכם בטווח הרחוק יותר, כך שקצב הפעילות הנוכחי הגבוה ישתלם לכם בעתיד.
מאזניים 23.10-23.9
במקום העבודה מצפים מכם לתוצאות, אבל לא רק שם. אתם מתבקשים לקחת על עצמכם לא מעט אחריות בשביל בני משפחה וכדי שהדברים יתבצעו כמו שצריך, אתם תצטרכו להיות היוזמים והמארגנים - משום שסומכים רק עליכם בנדון.
שישי־שבת - אתם מרגישים צורך לצאת לאיזו נסיעה קצרה, כחלק מיסוד האוויר, אתם כמהים מדי פעם להתנתק מההרגלים ולנשום אוויר אחר, להתרענן. ביקור אצל קרובים יכול להשיג את המטרה ותשובו ממנו כמו אנשים חדשים.
ראשון־שני – לא משנה מה תיכננתם ליומיים הקרובים בסוף תמצאו את עצמכם בבית עסוקים הרבה יותר מכפי שרציתם. אבל אם כבר תימצאו שם, עליכם להשתדל לנצל את הזמן עד חג הפסח בחוכמה בכל הנוגע לניקיונות או לקניות, שכן ההכנות לחג הזה נותרו עדיין החלק התובעני ביותר בהשוואה לשאר החגים. אפילו עכשיו, בימי קורונה, כשהייתם בטוחים שהיקף המעמסה ידעך, אתם מופתעים מהיקף פעילותכם.
שלישי־חמישי – ימים שבהם תיאלצו להיות פחות גלויים לגבי התחום הזוגי בחייכם, מה שלא אופייני לכם במיוחד. תצטרכו לשמור על פרטים חשובים לעצמכם ואולי גם להסתיר מאחרים קשר שבו אתם מעורבים, מאחר שהוא עשוי בדרך כלשהי להיות קשור למקום שבו אתם עובדים כרגע.
עקרב 21.11-24.10
הזדמנויות חשובות מקצועית יעלו עכשיו אבל אתם קצת חוששים לקפוץ למים, אולי בגלל הפחד שלכם לא להצדיק את התקוות שתולים בכם. בפועל, הסיכויים שלכם להצליח טובים, ואין סיבה להשתהות עם התשובה או לפקפק ביכולותיכם. 
שישי־שבת – הלוואות כספיות גבוהות נצפות באופק עם מחשבות על רכישת דירה, מכונית או כל הוצאה גדולה אחרת שתביא לשינוי דרסטי בצורת חייכם. כוכב צדק שנמצא עכשיו בבית המגורים מלמד על כך שזה זמן מתאים לביצועים בנושא.
ראשון־שני - מתייחסים אליכם בצורה חיובית ומקבלים את הצעותיכם בהתלהבות, גם בגלל מקוריותן וגם בגלל נכונותכם לעבוד קשה מבלי להתייחס לזמן שאתם מקדישים למטלות. הרעיונות שלכם יזכו להערכה ברגע שתחליטו להוציא אותם אל האור ולהפסיק לשמור לעצמכם. למרות זאת, אינכם בטוחים לגבי ההמשך, ובצדק. עדיין לא ניתן לכם ביטחון. דרושה לכם כעת סבלנות, כי נראה שגם הוא עתיד להגיע בקרוב.
שלישי־חמישי - אתם די מודאגים ממצבם של בני משפחה קרובים, אולי בעקבות בריאותם של המבוגרים במשפחה שדורשת התייחסות אחרת מאשר בשנים עברו, שכן רגישותם עלתה. באשר לילדים - אתם מודאגים, שלא בצדק, מאפשרויות הקידום שלהם ומהמקומות שאליהם הם שואפים להגיע.
קשת 21.12-22.11
השבוע תעלה בפניכם הזדמנות לארגן מחדש את הבית ובכלל להתכונן לקראת תקופה חדשה שאליה אתם עתידים להיכנס, ולדרישות השונות שהיא מציבה. מי מכם שעובר עכשיו דירה יזכה להתחלה מוצלחת ולתחושה שהשינוי עמוק וחיובי במיוחד.
שישי־שבת - הירח שיהיה בקשת יביא לשיפור בהרגשה ובמצב הרוח, ותהיו מוכנים להסתער על כל משימה, אך יחד עם זאת, אתם מושפעים ממתח שקיים סביבכם, בעיקר בבית. ייתכן שמה שדרוש לכם הוא זמן לעצמכם נטול מחויבויות מגבילות. 
ראשון־שני – הכוכבים בבית הכספים שלכם מאירים לכם פנים. במקום העבודה תעלה הזדמנות לשוחח על האפשרות של שיפור ההכנסה. קשר טוב שתיצרו עם מישהו שם יאפשר לכם לקבל תפקיד או עבודה נוספים. ייתכן גם שנושא כספי אחר שלגביו הייתה מחלוקת ממושכת ימצא את פתרונו סוף־סוף, והתוצאה תהיה לטובתכם. מי מכם שמודע לסוג הסיכון שניתן לקחת מבלי שייגרם לו הפסד - עשוי למצוא את עצמו שמח.
שלישי־חמישי – פרויקטים שההתמודדות מולם לא הייתה פשוטה ודרשו מכם ממש מאבק לא קל יתחילו בקרוב להראות תוצאות מיטביות. נושא שלגביו כן כדאי להיות יותר זהירים הוא היחסים עם קולגה קרוב. לא קל לכם איתו, אבל בלי שתתכוונו אתם עלולים לומר או לעשות משהו שיפגע בו מאוד.
גדי 20.1-22.12
התקשורת שלכם חופשית יותר וגם העצורים שביניכם ירגישו בה השבוע. קשרים חדשים שייווצרו, אפילו עם סתם אנשים שתפגשו במקרה, עשויים להפוך יחסית מהר לחברות אמיתית. המעורבות של חברים השבוע במאורעות תנעים את האווירה.
שישי־שבת – הירח יימצא במיקום החלש ביותר עבורכם, כך שהיומיים הבאים ימצאו אתכם ללא מצב רוח, כשאתם מתקשים להספיק דברים שנעשים לרוב על־אוטומט ביום רגיל. בנוסף, אתם עשויים לחוות רגישות לא אופיינית ברגליים ובאזור הגב.
ראשון־שני - כניסתו של הירח לגדי תיטיב איתכם, הכוחות ימלאו אתכם מחדש וגם הצורך לבצע כמה שיותר. ההספק שלכם ירשים אפילו אתכם, שדורשים מעצמכם תמיד מעל ומעבר. אתם מרגישים שזה הזמן להיפתח לרעיונות חדשים ולאפשרויות לא מוכרות. בנוסף, קשר חדש עשוי להתחיל במהלך הזמן הקרוב, אם רק תיתנו לו הזדמנות. שימו לב שהפעם, הדברים עשויים להגיע אליכם מכיוון בלתי צפוי.
שלישי־חמישי - מאז ששבתאי (המחסיר) הגיע לבית הכספים שלכם אתם עושים מאמצים רבים לחסוך ולצמצם את ההוצאות. לניסיונות האלה תוצאות חיוביות, אבל יש הוצאות שאי־אפשר למנוע. שינוי לטובה יהיה קשור להכנסות ממקום העבודה שצפויות לעלות, באחריות כוכב צדק (המיטיב).
דלי 18.2-21.1
ונוס והשמש נמצאות בבית הכספים שלכם, כך שמצד אחד להשקעות יש סיכוי טוב יותר להצליח. אולם מצד שני, בסוף השבוע, בהמשך מסעה של השמש היא תיצמד לנפטון, כוכב מטעה ומבלבל - אז אל תתפתו לאשליות אותן הוא יעודד.
שישי־שבת - מישהו מחלק לכם מחמאות רבות וגורם לכם להרגיש בנוח, אולם ייתכן שמאחורי דבריו עומדים אינטרסים אחרים. הצורך בתכנון תוכניות מעשיות, אישיות או מקצועיות, בולט עכשיו, ואתם עשויים לעמוד בפני החלטה לא קלה לכם.
ראשון־שני – האנרגיות נמוכות ואתם מתקשים לעמוד בכל היעדים שהצבתם לעצמכם ליומיים הקרובים. תחושה של מתח וחוסר שקט תלווה אתכם, אבל ייתכן שאפילו לא תצליחו להסביר ממה היא נובעת. אתם פשוט זקוקים לשינוי, אבל שלא כדרככם, עלולים להרגיש שאינכם יכולים לבצע אותו לבד או שאינכם יודעים מה בדיוק אתם מחפשים. אתם זקוקים להשלמת שעות שינה חסרות, אחריהן תוכלו לפתור כל בעיה.
שלישי־חמישי – השפעה טובה מאוד תהיה לירח שייכנס לדלי, ותשובו להתמלא באנרגיות ובכוחות. לפנויים שביניכם התעניינות מצד מישהו בסביבתכם, אולי אפילו במקום העבודה, תחמיא לכם מצד אחד אך גם תעורר התלבטויות רבות מצד שני, בין היתר בגלל שהקשר ביניכם מערב כמה מישורים.
דגים 20.3-19.2
השמש מבקרת אצלכם בליוויה של ונוס וזה יהפוך את האווירה לסלחנית ולרומנטית מאוד. יחד עם זאת, לקראת סיומו של השבוע תיווצר צמידות מדויקת בין נפטון שליטכם לבין השמש, היבט לא קל שיגרום לכם לסגת מכל עימות ולחשוש מתבוסה. 
שישי־שבת - הקריירה שוב נמצאת במוקד השאיפות שלכם. אתם מרגישים צורך בשינוי ובקידום, שניהם אפשריים השנה אך לא יתרחשו מיד. עד אז - שינויים שאמורים להתרחש במקום העבודה עשויים להשפיע עליכם ולייצר מתח רב מדי.
ראשון־שני - מישהו שירשים אתכם בהיכרות ראשונה מצטיין ביכולות הבעה ושכנוע, ויחמיא לכם באופן שיקשה עליכם לעמוד בפניו. אולם תוך זמן קצר אתם עלולים לשנות את דעתכם לחלוטין ולהבין שהרושם שקיבלתם כלל אינו משקף את המציאות. בכל הנוגע לכספים, רצוי להימנע מהוצאות גדולות שאינן נחוצות לגמרי ומסיכונים כספיים מכל סוג. כרגע, עדיף לשמור על מה שיש ולא לנסות להשיג יותר.
שלישי־חמישי - ימים עם תדר מעט נמוך אנרגתית, שכן הירח יימצא במיקומו החלש עבורכם ותחושו חסרי אנרגיה, עייפים ומותשים. וכשחולשה וחוסר מוטיביציה משתלטים עליכם, מה שעשוי להיות קשור לאי־הוודאות ולמתח הרב שבהם אתם שרויים, גם חוסר הסבלנות ימצא את דרכו אליכם.
טלה 20.4-21.3
מעבר מאדים למזל תאומים שיחרר אתכם מתקופה שבה מדי יום נדרשתם להוצאות שלא היו ניתנות לדיחוי. מעכשיו תחושו הקלה שכן יהיו הרבה פחות מהן - וחשובה יותר האפשרות לשלוט במתרחש, מבלי להיסחף ולהיגרר בשטף הוצאות מכביד.  
שישי־שבת – כשהשמיים (כמעט) סגורים זה לא בא בחשבון, אבל נסיעה, טיול, או סתם התאווררות בנוף יפה או אתגרי בהחלט יובילו לשיפור במצב הרוח ולהתמלאות באנרגיה. אתם זקוקים לה כעת, מאחר שיום ההולדת המתקרב מחליש אתכם.
ראשון־שני - חשוב לכם לקדם את השאיפות המקצועיות שלכם, אבל הפעם אין טעם לנסות להאיץ בכך - זה עלול רק להזיק. כל מה שאתם עושים צריך להיות גלוי לכל, שאיש לא יוכל לבוא אליכם בהאשמות ובטענות בהמשך. במקביל, נראה שמישהו במקום העבודה ישתדל ללכת לקראתכם ולשפר את התנאים שלכם. הבעיה היא שחרף הרצון הטוב שלו, לא ברור אם ההבטחות ניתנות למימוש, לפחות לא בטווח המיידי.  
שלישי־חמישי - קל לכם להתלהב ולהתאהב, עד כדי כך שמבט אחד או היכרות קצרה יספיקו כדי להוות את נקודת ההתחלה לקשר חדש ומסעיר. יחד עם זאת, ישנם שיקולים אחרים שבגללם אולי כדאי קצת להאט את הקצב ולקחת לעצמכם יותר זמן למחשבה. ובעיקר רצוי לשמור על סודיות.