הורוסקופ
תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין
22.11.19 ל־ 28.11.19
מרים בנימיני
22.11.2019 · 7 ימים
שור 25.5-21.4

החודש הקרוב, עם כניסת השמש לקשת, נחשב לא קל עבורכם. הבריאות תהיה קצת פחות טובה ובעיות מוכרות עלולות לשוב ולהציק. אתם חוששים מצעד שעליכם לעשות או משינוי שעומד לחול בחייכם. השקפתכם תשתנה בעוד כמה שבועות, כשתתחילו לראות את הדברים באור אופטימי יותר.

שישי־שבת: עייפות ודכדוך עלולים ללוות את היומיים הבאים. יש תחושת חוסר שליטה על המתרחש, כאילו אתם נגררים אחר המאורעות ולא מכתיבים אותם. דאגות הקשורות למצב הכספי יטרידו אתכם, ואכן החודש הקרוב מצריך זהירות בנושא. נראה שמישהו עלול לגרום לכם לצעד שעליו תתחרטו. רצוי לשמור מסמכים ולתעד את פעולותיכם.

ראשון־שני: עם כניסת ונוס שליטת שור לגדי, בית הנסיעות הרחוקות שלכם, משתנה הסביבה שלכם ותוכלו להכיר אנשים ואפילו להתחיל מערכת יחסים חדשה ולא שגרתית. לרגשות נטייה להתלהט, וקל להתלהב ואפילו להתאהב.

שלישי־חמישי: במקום העבודה מתחילה תקופה אינטנסיבית, שתדרוש מכם מאמץ גדול מהרגיל. תרגישו שאתם צריכים לפצות על מה שהפסדתם, לכסות פיגורים שנוצרו או להחליף אדם אחר שנעדר מאיזושהי סיבה. אתם זקוקים לחופשה, אבל זו תתאפשר רק בשלב יותר מאוחר.

תאומים 21.6-21.5
כניסת השמש לקשת, תפתח תקופה של ספקות ושאלות לגבי הכיוון שבו אתם פונים והיחסים עם הקרובים אליכם. אתם חשים שהגיע הזמן לשינוי אך גם חוששים. למעשה אתם עומדים בפתחה של התחלה חדשה. צעדיה הראשונים בהחלטה שכבר קיבלתם, אך ההחלטות הנוכחיות יכריעו לגבי ההמשך.

שישי־שבת: אתם נכנסים לתקופה של הוצאות מוגברות, חלקן קשור לילדים או לצעד חדש שמאלץ אתכם להשקיע כספים כדי ליצור תנאים שיתאימו לכם. סיכונים כספיים והימורים עלולים לעלות ביוקר.

ראשון־שני: היומיים הבאים יהיו מאומצים מדי. כדאי שתחשבו גם על הגבולות שלכם ועל המקומות הפגיעים בגוף, גב, רגליים, ברכיים וכו'. קצר בתקשורת עלול להפריע לכם ולגרום לכך שדברים שאמרתם ישתמעו אחרת מכפי שהתכוונתם, ואולי אפילו יעוררו רוגז וביקורת נגדכם. התעקשות על צדקתכם רק תזיק, במקרה זה. עדיף לנסות לגשר על הפערים ולהתגמש.

שלישי־חמישי: מצב הרוח משתפר. נוכחותכם תמשוך תשומת לב. יהיה קל ליהנות מהצלחות רגעיות, אבל קשה יותר לשמר אותן, כי אתם עצמכם נוטים לאבד עניין. עם עזיבת ונוס את בית הזוגיות שלכם, קשרים שהחלו לאחרונה יעמדו במבחן.
סרטן 22.7-22.6
עם כניסת השמש לקשת אתם נכנסים לחודש פחות נוח שיאלץ אתכם לעבור לקצב מוגבר של פעילות. במקום העבודה מצפים לתוצאות, ויתברר שעליכם גם לקחת אחריות שלכאורה שייכת לאחרים, כדי שהדברים יתבצעו כראוי.

שישי־שבת: גם אם תכננתם לצאת ולהתרחק מהבית, נראה שתצטרכו לבצע שינויים בתוכניות, אולי כי מישהו מבני הבית מרגיש פחות טוב. עיקר האנרגיה שלכם יוקדש לסידורים, לבני המשפחה ולכל דבר חוץ מלעצמכם. אתם מרגישים שהכל תלוי בכם ושאין מי שיכול לעזור.

ראשון־שני: הצעה שתקבלו יכולה להביא לשיפור משמעותי במצב: תוכלו לקבל את המימון הדרוש עבור פרויקט חשוב לכם. נראה שמישהו שמאמין בתחום שבו אתם עוסקים יבוא לעזרתכם. זה נכון במיוחד לגבי נושאים הקשורים לעזרה לזולת, או לפרויקט שמאחוריו גורמים אידיאולוגיים. עם זאת, נראה שקבלת העזרה עלולה לעורר כעס רב אצל מישהו בסביבה, שאולי ציפה לקבל אותה בעצמו.

שלישי־חמישי: אתם עומדים בפני שינוי כלשהו, שקשור בתהליך שמתרחש כעת ושאינו בשליטתכם. תצטרכו לוותר על דברים שהיו דווקא נוחים, אבל במקבלי יפתחו בפניכם אפשרויות חדשות שיכולות בסופו של דבר לקדם אתכם.
אריה 22.8-23.7
החודש שאליו אתם נכנסים יהיה מלהיב ביותר, בטח בהשוואה לקודמו. נראה שיהיו לכם הזדמנויות רבות יותר לבלוט בכישרונותיכם המיוחדים, ותשומת הלב תופנה אליכם. בעקבות כך יבואו הצעות שיגרמו לכם לשקול את תוכניותיכם מחדש. מתעורר בכם רצון לשנות דברים בחייכם ולצאת מהשגרה.

שישי־שבת: צירופי מקרים ישחקו תפקיד חשוב במתרחש בחודש הקרוב. גם אירועי עבר יקבלו משמעות מחודשת. הצעה מעניינת עשויה להגיע ממישהו שנמצא באזור אחר ותדרוש מכם החלטה מהירה. תקרית כלשהי או חילוקי דעות בעבודה יגרמו לכם לשקול זאת ההצעה ברצינות.

ראשון־שני: מצבכם הכספי עומד להשתפר בתום השפעת הנסיגה של מרקורי, שליט בית הכספים שלכם, ותוכלו להשתחרר מהבעיות ומאי הסדרים שאיפיינו את התקופה. עם זאתף השבוע הקרוב עדיין דורש זהירות כלכלית. יש לכם נטייה להתלהב מרעיונות שיוצגו לכם, בלי לשקול משמעויות עד הסוף. רצוי להימנע מהוצאה או סיכון של סכומים גדולים.

שלישי־חמישי: נסיעה קצרה שתערכו תפגיש אתכם עם אנשים חדשים, שהשפעתם עליכם תהיה חשובה בתקופה הקרובה. בדרך אגב יתגלה פתרון לבעיה שאתה אתם נאבקים כבר זמן מה, היכרות חדשה ומעניינת עשויה להתחיל.
בתולה 22.9-23.8
נושא המגורים ירבה להעסיק אתכם בחודש הקרוב עם כניסתה של השמש למזל קשת. החלטה חשובה לגבי מקום המגורים העתידי עומדת בפניכם. הבחירה שתעשו תהיה כרוכה, בכל אחד מהמקרים, בוויתור על משהו מאורח החיים הקודם שלכם. השינוי ישפיע א ישירות עליכם או אולי על בני משפחה אחרים או על האנשים הקרובים אליכם. גם אם לא מדובר בצעד דרמטי שעומדים לעשות- לשינויים שיעשו עכשיו יהיו משמעויות לפחות למשך השנה הקרובה.

שישי שבת - התקרבותה של ונוס שליטת בית הכספים שלכם לכוכב צדק מתעוררים תנאים שיביאו להזדמנות חיובית הקשורה לכספים שלכם. על הפרק שיפור ההכנסות דרך מקום העבודה. תוכלו לשפר את הכנסותיכם באופן ניכר. קנייה או רכישה של דבר מה יקר שאותו רציתם כבר זמן רב תוכל להתבצע לאחר יום שני - סוף סוף נראית תנאים שמתאימים לקניות ורכישות שישתלמו לכם הן מבחינת המחיר והן העיתוי המתאים

ראשון שני - הצעה שתקבלו תכניס אתכם למסלול חדש של עבודה אינטנסיבית. יתכן שהדברים לא יוצגו ממש כך, ושבתחילה תתרשמו שלא מדובר בתפקיד מאמץ במיוחד, אולם תוך זמן קצר ומתוך רצון אופייני לעשות הכל "הכי טוב שאפשר" תמצאו את עצמכם שוב עובדים קשה מאד. התעקשותכם על הדרך שלכם שם, תשתלם סוף סוף ותביא לעוד הצעה חדשה שתוצע לכם. מדובר בעבודה שתשלב תכונות שבהן אתם מצטיינים: יסודיות, התמדה, משמעת וגם גמישות ויכולת לחדש.

שלישי-חמישי - מתחים מן העבר הרחוק שוב עולים ביניכם ובין מישהו מבני המשפחה, והפעם רצוי להתמודד אתם בצורה גלויה- רק כך תוכלו לפתור את הבעיה. מה שקשור לתחום הזוגי הופך חשוב ומשמעותי עם כניסתה של ונוס לביתה התאהבויות שלכם (גדי). קשר שיתפתח בימים אלה עשוי להיות אינטנסיבי וחזק. גם מערכת יחסים קיימת עשויה לעבור שינוי חשוב ולהפוך משמעותית יותר עבור שני הצדדים.
מאזניים 23.10-23.9
התקופה מעמידה אתכם במבחן תמידי- מצפים מכם להוכיח יכולת גבוהה, בלימודים או בעבודה, אפילו במערכות היחסים עם קהל כיתה או מסגרת אחרת בה אתם מדריכים או מלמדים. נשמה לכם שכל כשלון אם חלילה יתרחש עומד לחרוץ את גורלכם. בתנאים כאלה קשה לתפקד, אבל השבוע תגלו שיש בכם יותר כוח ואנרגיה מכפי שחשבתם.

שישי שבת – הירח יהיה במזל שלכם לכן תרגישו על הגובה אתם מתוודעים לתחום חדש, נפתחים לרעיונות לא מוכרים ולאנשים חדשים שייכנסו לחייכם וישפיעו עליכם. קל לכם ליצור קשרים, אלא שבשעת הצורך, קשרים ותיקים יוכיחו את עצמם יותר. אנשים מחפשים את קרבתכם ומשתדלים למשוך את תשומת ליבכם. היחס הזה יחמיא לכם אך גם יעורר התלבטויות- יתכן שאינכם מעוניינים להתחיל בקשר חדש כעת, ועדיף שלא להשאיר את הדברים בערפל. מישהו יעתיר עליכם תשומת לב, פינוק וניסיונות חיזור. יתכן שאתם מבחינתכם אינכם בטוחים עדיין ברגשותיכם, שיתאפיינו בעליות ומורדות מרובים. בקרוב תרגישו צורך לייצב את מערכת היחסים ולתת לה בסיס יותר בריא ומחייב.

ראשון שני – בשבועות הבאים תמצאו את עצמכם מוציאים כספים ללא שליטה, ההוצאות הכספיות יהיו גבוהות מהרגיל ומה שיפריע לכם יותר מהכל, זו התחושה שאינכם מצליחים לשלוט במה שקורה. תביעות ודרישות לתשלום יגיעו מגופים שונים חלקם הגדול באופן לא צפוי ובמפתיע, מעבר להוצאות הכרחיות תמצוא שדווקא אתם מקבלים עכשיו קנסות דווקא לכם רושמים איזה דו"ח. לפעמים מכונית שמתקלקלת דורשת תיקון יקר או שדבר מה אחר יאלץ אתכם להיכנס להוצאות גבוהות שיעוררו בכם דאגה ואי שקט. למעשה לאחר ששה שבועות שוב תצליחו להיכנס לאיזון כך שאל תדאגו מדי חב על העצבים.

שלישי-חמישי - הימים הבאים יספקו לכם הזדמנויות לפגוש ולהכיר אנשים חדשים, לנוע ממקום למקום, לטייל, לנסוע ולהתנסות בחוויות מעניינות. קשרים חדשים ייווצרו ויהפכו מרכזיים וחשובים. הזדמנות מוצלחת הקשורה בלימודים או השתלמות עשויה לעלות על הפרק ולאפשר לכם להיכנס לתחום חדש ומעניין. גם רעיון לגבי נסיעה לחו"ל עשוי לעלות.
עקרב 21.11-24.10
גישה זהירה בכל מה שעושים כדאי שתלווה את השבוע הקרוב. היבט מסוכן בין מאדים המהלך בתחילת עקרב לאורנוס, הוא שישפיע על השבוע כולו. הפזיזות אמנם אינה תכונה עקרבית אבל תחת השפעות הכוכבים השבוע, היא עלולה להופיע ולגרום ליישם החלטות כמעט חסרות אחריות שלא נשקלו דיין.

שישי שבת – נראה שתהיו עייפים מדי כשאינכם מצליחים להתרכז ולפעול בקצב רגיל. לסופו של השבוע הגעתם, כשמלאי הכוחות שהיו ברשותכם אזל למעשה. אתם זקוקים בעיקר למנוחה לכמה שעות שינה שיחזירו לכם את הכוחות, מבחינה בריאותית עדיין לא חזרתם לעצמכם, מלבד אותם העקרבים שנולדו ממש בתחילת המזל. מהלכו של מאדים בעקרב בחודש הקרוב

ראשון שני – כניסתו של הירח לעקרב תיטיב איתכם, עכשיו תרגישו את התחדשות הכוחות ואת התחזקות הגוף. יותר קל לפעול מבלי להתעייף ולהספיק הרבה יותר מההספק שהיה לכם בחודש האחרון שהיה מלא בעיכובים. הקשר עם האנשים סביבכם סבל, לאחרונה, מסרבול, אי הבנה ופירוש מוטעה של דברים. עכשיו יהיה אפשר לתקן זאת על ידי שיחת הבהרה. תתפלאו למצוא בצד השני הקשבה ופתיחות שלא ציפיתם למצוא. מישהו שהכרתם קצרות ייצור קשר מחודש. הרעיון להתחיל בקשר חדש ילהיב אתכם.

שלישי-חמישי - שינויים במצב הכספי ידרשו את תשומת לבבכם ויעסיקו אתכם לא מעט בחודשים הקרובים. החודש הקרוב דורש מכם תכנון זהיר ומדויק של פעולותיכם, בעיקר בכל הנוגע לכספים. חשוב להתבונן קדימה ולתכנן לטווח רחוק, ולא להסתפק ב"הישרדות" קצרת טווח. זה נכון במיוחד אם אתם עומדים בפני לקיחת התחייבות גדולה, משכנתא, או קבלת החלטה חשובה שתשפיע על מצבכם הכספי. יחד עם זאת, סכום כסף שיגיע באופן בלתי צפוי, אולי ממקור משפחתי כלשהו, יאפשר לכם לבצע תכנית שכמעט התבטלה.
קשת 21.12-22.11
בשבת תיכנס השמש לקשת, חודש ימי ההולדת יחל והכל ישתפר. מצפים לכם שינוי והתחלה חדשה, והדבר נכון במיוחד עבור מי שחוגגים השבוע. השינוי שתעברו כולל ויתור כלשהו, משהו שתשאירו מאחור ושיאפשר להתחיל מחדש. אלה הימים האחרונים של ונוס וצדק המיטיבים במזלכם, נצלו אותם היטב.

שישי־שבת: מתאימים לנסיעה קצרה, לטיול או ליציאה כלשהי מהשגרה. אתם מחליטים להעמיד את הקשרים החשובים לכם במבחן, מתוך רצון לבחון את גבולות החופש שלכם, אך אתם עלולים לפגוע במישהו ולסכן את הקשר. 

ראשון־שני: מצב הרוח די ירוד, בעיקר בגלל היעדר שעות שינה ומאמץ מופרז. כרגיל אתם שוכחים לאכול, לישון ולדאוג לעצמכם. אתם נוטים לדכדוך ולעייפות, עסוקים במחשבות על העבר, ואולי גם קצת חוששים מהעתיד. לכל זה מתלווה נטייה להרגיש לא טוב. מצאו זמן להשלמת שעות שינה לפני שתחלו.

שלישי־חמישי: כניסת הירח למזלכם היא ממש חגיגה עבורכם. הפופולריות וההצלחה החברתית שלכם הופכים אתכם למבוקשים במיוחד, אך כדי להתחיל קשר רציני תצטרכו להשקיע מאמץ נוסף, שאולי אינכם בשלים לו. אפשרות מעניינת לנסיעה עשויה לעלות, אך היא כרוכה בשינויים מפליגים באורח חייכם שצריך יהיה לשקול בזהירות.
גדי 20.1-22.12
אתם נכנסים לחודש החלש בשנה. כרגיל, כשהשמש נכנסת למזל האחרון בגלגל, שעבורכם הוא המיקום החלש מכולם, מצב הרוח ירוד ומצבר האנרגיה מרוקן. אתם חוששים משינוי המתרחש כעת בחייכם. בניגוד להרגלכם, אתם מרגישים שאין מה לעשות פרט להמתנה לבאות. לאלה מצטרפות חולשה גופנית ועייפות עיקשת. הכל ישתנה לטובה בחודש הבא.

שישי־שבת: הזדמנות מוצלחת לקידום הקריירה תעלה, אך רצוי לנסח תנאים או הסכמים בבירור. תוכלו ליהנות מיחס מיוחד, בזכות קשרים טובים שיצרתם וחיבה שרוחשים לכם. עם זאת, זה לא מספיק ודרוש מאמץ נוסף מצדכם. 

ראשון־שני: היזהרו בכספים. מתוך אופטימיות מופרזת ואולי על סמך הבטחות שניתנו לכם, אתם עלולים לעשות צעד שיעלה לכם ביוקר. הוצאה גדולה מתקשרת לבית ולמקום המגורים או לבן משפחה. הימנעו מצעדים קיצוניים שישפיעו על התחום הכספי. גם אם היו לכם הצלחות מעודדות, השבועות הקרובים רגישים ורצוי להימנע מסיכונים.

שלישי־חמישי: חלשים במיוחד. אל תתכננו פעילות מאמצת כי תתקשו לעמוד בה. ייתכן שתרגישו לא טוב. אולי תסבלו מחום, צינון או שפעת. נראית רגישות בבטן, בעיקר בצד הימני. הימנעו ממזון עשיר או כבד מדי.
דלי 18.2-21.1
החודש ימקד אתכם בעניינים חברתיים. תכירו אנשים חדשים ותתרחקו מידידים ישנים. אתם עלולים לוותר על קשר שבדיעבד תצטערו עליו, אך למרות זאת, לתקופה זו יתרונות רבים, וקשרים חדשים שיתהוו בה ישפיעו על חייכם רבות.

שישי־שבת: הצעה מלהיבה המתקשרת לחו"ל עלולה להתגלות כרעיון צולע שנארז יפה. יתכן שלא אומרים לכם את כל האמת. כל הקשור בחו"ל ובקשרים עם מי שנמצא שם דורש בדיקה יסודית. ההזמנה לנסוע תהיה די פתאומית, ותצטרכו להחליט מיד. אם בדקתם והכל בסדר, המשיכו בתוכנית.

ראשון־שני: אל תחששו להתעקש על דעתכם ורעיונותיכם, גם אם נראה לכם שהם לא פופולריים. בסופו של דבר, יתברר שיש לכם יותר תמיכה משחשבתם. רעיון שתעלו עשוי להוביל אתכם למסלול חדש, למרות שמישהו בעבודה מנסה לקלקל לכם. אל תתעלמו אלא התעמתו איתו בגלוי. מאדים קרבי שנכנס לבית הקריירה יסייע לכם להצליח בכל מאבק.

שלישי־חמישי: קשר שעליו אתם מעוניינים לשמור דורש יותר מאמץ והשתדלות מצדכם. החודש הקרוב יחייב אתכם להתבונן קדימה ולערוך החלטות חשובות לגבי העתיד. הרבה דברים משתנים סביבכם, ובמיוחד במקום העבודה. הזדמנויות נוספות עשויות לבוא מכיוונים בלתי צפויים.
דגים 20.3-19.2
עם כניסת השמש לבית הקריירה שלכם, שאיפות חדשות יתחילו להתעורר. אתם זקוקים לאתגר  שימצה את יכולותיכם, אך השינוי שעומד לחול בקריירה שלכם מעורר חשש. יתכן שכל העניין הוא עדיין רעיון בלבד. בכל אופן, הפעם נראה שתצטרכו לסגור דלת אחת כדי לפתוח את השנייה.

שישי־שבת: מתח ואי שקט הנובעים מהלחצים שאיתם אתם מתמודדים עלולים להשפיע על בריאותכם. חשוב למצוא זמן למנוחה ולא לדרוש מעצמכם מאמץ מופרז. שיפור יחול בעוד יומיים. זה גם לא השבוע המתאים לעסקאות כספיות או לרכישות יקרות מכל סוג. המתינו לשבוע הבא.

ראשון־שני: יתכן שתחליטו לתת הזדמנות שנייה בלימודים לנושא שלווה בבעיות רבות. הפעם נראה שיהיה לכם קל יותר. קשר שהיה לאחרונה סוער ולא יציב יוכל לפנות לכיוון חיובי ובטוח יותר בהמשך השבוע ובשבוע הבא. נראה שבשני הצדדים תהיה נכונות לשקול דברים מחדש.

שלישי־חמישי: סדר וארגון יהיו חשובים מתמיד בתקופה הקרובה. ככל שתקפידו לעקוב ולהיות בשליטה על המתרחש, תוכלו למנוע אי הבנות ובלבול מיותר. חשוב במיוחד שלא להניח הנחות בשם אחרים. נראה שהצעת עבודה חדשה תוצע לכם, אבל חשוב להימנע מהחלטות פזיזות.
טלה 20.4-21.3
אתם נפרדים מהחודש המעיק שעבר עליכם ונכנסים לתקופה נוחה בהרבה. אתם זקוקים לסביבה חדשה כדי להמשיך להתפתח. מפגשים חדשים או תחומי עיסוק חדשים, נסיעות למקומות רחוקים, ובעיקר לימודים יענו על הצורך הזה.

שישי־שבת: עם כניסת ונוס לבית הקריירה שלכם אתם נוטים להעמיד את הקשרים החשובים לכם במבחן, מתוך חוסר רצון לאפשר לאנשים הקרובים אליכם להגביל אתכם, אך אתם עלולים לפגוע במישהו ולסכן את הקשר איתו. כל זה נובע מממצב הרוח שלכם שנוטה לתנודתיות. קל לכם לאבד סבלנות כלפי מישהו
שדורש מכם יותר מדי.

ראשון־שני: לא הכי קלים. הרגשה כללית פחות טובה וגם בעיה בריאותית מציקה, אך היא תחלוף כשם שבאה. נושא כספי מסוים נותר פתור, וייתכן שכבר ויתרתם והחלטתם להשאיר את הדברים כפי שהם, אבל משהו שיקרה השבוע עשוי לגרום לכם לשנות את דעתכם ולנסות להוציא את הצדק אל האור.

שלישי־חמישי: במה שקשור ללימודים יש לכם תחושה שלא בחרתם בכיוון המתאים ויתכן שתחליטו לשנות משהו. כדאי שאת ההחלטה הסופית תקבלו בעוד כשלושה שבועות. החלטה מוקדמת יותר תגרור ספקות נוספים. דרושה לכם יציאה מן השגרה ומבט חדש על העולם.