הורוסקופ
תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין
1.3.24 ל־7.3.24
מרים בנימיני
01.03.2024 · 7 ימים
שור 25.5-21.4
עתידכם המקצועי מעורר בכם מחשבות וספקות. אפילו לגבי החלטות שכבר נתקבלו וסוכמו, לפתע מכרסמת בכם השאלה אם באמת בחרתם בכיוון הנכון ובדרך המתאימה לכם. בבית הקריירה שלכם נמצאים ונוס ומאדים, כשמאדים שבבית הקריירה נכנס למאבק עם אורנוס המהלך בשנים אלה במזל שלכם, בשור. היבט עוין שכזה בין שני הכוכבים האלה מספר על שבוע שיש להתנהל בו בזהירות רבה, במיוחד בכל הנוגע למערכות היחסים עם בכירים בעבודה ועם מי שיש לו השפעה על דרככם.
שישי־שבת - היומיים הבאים ממוקדים בזוגיות ובשיתופי פעולה. חרף הסכנות שנשקפות מיומיים אלה, הם מתאימים לפגישות, אפילו לדייטים, אלא שכדאי שתרסנו את הדחף למתוח ביקורת ולמהר ולפסול. תמיכה ועזרה עשויות להתקבל מאדם קרוב, ואולם, אל תצפו שיפתרו את הבעיות במקומכם.
ראשון־שני - סכום שיתקבל יעזור לכם לפתור בעיה. ואף על פי כן, אין זה הזמן לרכישות יקרות או להשקעות גדולות.
שלישי־רביעי - משהו שיקרה עשוי לתת לכם נקודת מבט חדשה. מחלוקת עם מישהו במקום העבודה לא תוביל לשום מקום. כדאי להניח לדברים, ופשוט להמשיך הלאה.  
חמישי - קשר שייווצר, בהקשר מקצועי או ידידותי, עומד לפתוח בפניכם את הדרך למשהו חדש.
תאומים 21.6-21.5
החודש הזה מדגיש את היכולת להתקדם מקצועית. אנשים שתכירו יוכלו לעשות הרבה למענכם, אבל רצוי שתקדישו גם אתם מעצמכם כדי לקדם את ענייניכם. אתם זקוקים לחידוש ולשינוי, להזדמנות להתרחק קצת מהיומיום ולהחליף אווירה. הזדמנות לנסוע לזמן קצר עשויה לעלות על הפרק ולהתאים למצב הרוח שלכם. כמו כן, נראה שהצעת עבודה עשויה לעלות במפתיע ולדרוש החלטה מהירה. נסו לברר את הפרטים לפני מתן תשובה.
שישי־שבת - יומיים פחות נוחים. אתם מרגישים כבדי תנועה, דבר שלגמרי לא מאפיין אתכם. המחשבות הממלאות אתכם פוגעות בביטחון שלכם בעצמכם, שכן הן מערערות את תחושת היציבות שכה דרושה לכם. בעיית בריאות כלשהי עלולה להציק, אך היא תחלוף ותיעלם מעצמה.
ראשון־שני - יחול שיפור בהרגשה בכל הנוגע לתחום הזוגי. משהו שגרם לכם תסכול רב ייפתר, תרגישו שאתם יכולים להשאיר את זה מאחור ולהמשיך הלאה. מישהו שתפגשו ימשוך את תשומת ליבכם, אך כדי שיהיה לכך המשך חשוב שתיזמו.
שלישי־רביעי - בנושאים כספיים, אם אתם נתקלים שוב ושוב בסירוב, אל תתייאשו. בסופו של דבר, בתוך זמן קצר, תצליחו להשיג את שלכם. סכום כסף עשוי להתקבל.
חמישי - בשורה משמחת תגיע באשר למבחן או ראיון.
סרטן 22.7-22.6
החודש הזה מאפשר לכם להשתחרר ממצבים או ממקומות שגרמו לכם מפח נפש ותחושת מרירות. אתם נותנים מעצמכם ואת עצמכם ופותרים בעיות בדרך מקורית ומבריקה, אבל הסביבה שבה אתם חיים או עובדים לא מבטאת כל הערכה ומנסה לגמד את הישגיכם - וכל זאת אך ורק מתוך מניעים אישיים קטנוניים. אז הנה, החודש תוכלו להשתחרר מכל זאת ולמצוא מקום הולם. 
שישי־שבת - נטייה לחוסר זהירות ולחוסר מחשבה מאפיינת אתכם בימים הבאים. אתם מקבלים החלטות פזיזות, נוטלים סיכונים מיותרים, מסכנים כספים וגם את עצמכם. צעד שלכאורה נראה רווחי, עלול להוביל להפסד גדול משחשבתם.
ראשון־שני - היומיים הבאים עומדים להיות עמוסים ותובעניים. מלבד הדרישות והציפיות שיש מכם במקום שבו אתם עובדים, המשפחה, החברים, ונדמה שכל מי שמכיר אתכם, נזכרים לפתע שאתם הכתובת בכל בעיה. זכרו שהכוחות מוגבלים וביומיים אלה אתם אף נוטים להרגיש פחות טוב.
שלישי־רביעי - אתם שוקלים שינוי בחייכם, גם בתחום הזוגי. התלבטות בין קשר שבו אתם מעורבים ובין הזדמנות אחרת שתעלה, הקשורה אולי לעבודה או ללימודים, תעסיק אתכם. ההחלטה שתקבלו תהיה גורלית להמשך.
חמישי - יום מתאים במיוחד למציאת מקום עבודה טוב יותר.
אריה 22.8-23.7
אתם מנסים למצוא לעצמכם מקום שבו תרגישו טוב יותר. כרגע, שלא כדרך האריות, אתם מודאגים בקשר לעתיד. ברור לכם שאינכם יכולים להמשיך באותה דרך שבה הלכתם עד עכשיו, דרך שבה אתם כפופים ליותר מדי דרישות ושמצפים מכם לפתור את כל הבעיות. זה פשוט עול כבר מדי, וברור לכם שאתם חייבים למצוא נתיב שיהלום יותר את אישיותכם ואת כישוריכם.
שישי־שבת - התחושה שאינכם מקבלים את התמיכה הראויה מבני משפחה, בני הזוג או חברים מטרידה אתכם וגורמת לכם להרגיש בודדים. צעד שהחלטתם לעשות לא יתקבל בברכה, ואתם מצידכם תרגישו צורך להמשיך בדרך שלכם. עם זאת, כדאי לנסות לצמצם ככל האפשר את העימותים ואת החיכוכים.
ראשון־שני - ביומיים הבאים יהיו לכם הזדמנויות רבות יותר לקבל חשיפה ותשומת לב, הן מבחינה מקצועית והן חברתית. תרגישו צורך עז להוכיח את עצמכם ולהיות במיטבכם, ותעמדו בלחצים גדולים להצטיין ולהצליח. יומיים אלה רגישים במיוחד מבחינה כספית. דברים עלולים להשתנות מרגע לרגע, ובניגוד לכל המצופה. עדיף להימנע, כרגע, מהשקעות כספיות.
שלישי־רביעי - יומיים עמוסים, מעייפים ומתישים. אתם לוקחים על עצמכם יותר מדי ומרגישים כמעט חולים.
חמישי - לרגשות הרומנטיים יש נטייה להתעורר ולהתלהט.
בתולה 22.9-23.8
קשיי השבוע שעבר הולכים ומתפוגגים. עם התרחקותה של השמש משבתאי אתם מרגישים טוב יותר ומתאוששים מהקשיים שעברו עליכם, אולם שני כוכבים אחרים החליטו לתפוס את מקומם של אלה שמפנים את הדרך: בבית העבודה והבריאות שוהים ונוס ומאדים. מאדים שולח היבט עוין לאורנוס, שמחפש ריב. שימו לב לכללי הבטיחות, ובמיוחד לכל מה שנוגע לחשמל. ביקורת, גם צודקת ועניינית, כדאי בינתיים לשמור לעצמכם.
שישי־שבת - היומיים הבאים טובים לנסיעות ולעשייה שיש בה לא מעט אתגרים. תותירו רושם מצוין בהיכרויות חדשות. הודות לכושר הניתוח וליכולת שלכם לראות כל פרט ופרט בכל עניין שמדברים עליו אתם מהווים מוקד משיכה.
ראשון־שני - בני משפחה יהיו זקוקים לעזרתכם ביומיים הבאים ויפנו אליכם כדי לשמוע מפיכם עצה נבונה. אל תתכננו תוכניות מדוקדקות, שכן לפני כל דבר חשוב לכם לעזור.
שלישי־רביעי - אתם מתלהבים ומתרגשים מכל דבר חדש, רוצים ליהנות מהרגע ולחוות כל חוויה במלואה. יש לכם הזדמנות להשתחרר ממשהו שהעיק עליכם לאחרונה ולפנות זמן לעצמכם. כמו כן, לבקשות המופנות אליכם לעזרה כספית מוטב לסרב ולהציב גבולות ברורים.
חמישי -יום לא קל. אתם נוטים להרגיש פחות טוב.
מאזניים 23.10-23.9
בהשוואה לשבוע שעבר, השבוע שלפניכם כבר יותר מעודד ומבטיח, בנוגע לרוב התחומים שחשובים לכם. השמש נמצאת בבית העבודה והבריאות ומתרחקת מכוכב שבתאי. מיום ליום תחושו שאתם מתחילים להשתחרר מהמועקה. בבית העבודה והבריאות נמצא מלבד השמש גם נפטון, שאליו מתקרב מרקורי. מרקורי בדגים בסמוך לנפטון הוא השומר הכי נאמן לכל מידע שחייב להישמר בסודיות. שני הכוכבים יחדיו מסוגלים מצד אחד לתמרן ולרקום מזימה מסוכנת, ומצד שני, לגלות מידע נחוץ מאוד בדרך הכי מתוחכמת ויצירתית. זהו שבוע מלא השראה.
שישי־שבת - הצעה שתוצע לכם יכולה להביא לשיפור משמעותי במצב הכספי. תוכלו לקבל את המימון הדרוש לכם עבור פרויקט חשוב, במיוחד אם מדובר במיזמים הקשורים לעזרה לזולת, או לפרויקטים שמאחוריהם ערכים ואידיאולוגיה.
ראשון־שני - סוף־סוף אתם יכולים להשתחרר מאחריות כבדה או ממגבלה שהייתה מוטלת עליכם, כמו עבודה משעממת ומעייפת או חוזה שהייתם כבולים אליו, והדלת תיפתח להזדמנויות חדשות, שעליהן תהיו מוכנים להסתער.
שלישי־רביעי - הצורך שלכם להיות בבית בולט עכשיו במיוחד. אתם מהווים עמוד שדרה עבור המשפחה כולה.
חמישי - הצד השני מצפה מכם ליזום, וזה לא קל לכם.
עקרב 21.11-24.10
השבוע יהיה ביקוש רב לכישרונותיכם היצירתיים והמיוחדים. תשומת הלב תופנה אליכם אפילו מבלי שתעשו דבר. בעקבות החשיפה שתזכו לה יבואו הצעות שיגרמו לכם לשקול את תוכניותיכם מחדש. במערכות היחסים החבריות, אירוע שקרה בעבר יוצת מחדש ועלול להוות מכשול בקשר ביניכם ובין מישהו מהחברים הקרובים. עכשיו כבר אי־אפשר להתעלם מהמתיחות, ולא תהיה ברירה אלא להתמודד עם הבעיה בגלוי.
שישי־שבת - מתחדשים הכוחות, תרגישו הרבה יותר חזקים ומסוגלים להתגבר גם על קשיים ואתגרים. שיפור ניכר במצב הרוח שלכם. אתם נאלצים להתמודד עם שינויים רבים בחייכם ולהסתגל למצבים חדשים שיתברר שהם לטובתכם, גם אם ברגע הראשון יעוררו התנגדות. ימים אלה מספקים לכם אנרגיה, תרגישו שקל לכם יותר להחליט ולפעול לבדכם.
ראשון־שני - אחד הנושאים שמדאיגים אתכם הוא המצב הכספי. הפעם, הדברים אינם תלויים רק בכם, אלא גם במישהו שיהיה שותף להחלטותיכם. שיתוף הפעולה ביניכם יהיה חשוב.
שלישי־רביעי - נראית הזדמנות לקדם את עצמכם ולהציג את יתרונותיכם בקשר לעבודה שאתם מעוניינים בה.
חמישי - נושאים הקשורים למגורים יעסיקו אתכם. ייתכן שיהיה צורך לחשוב על שינוי מקום המגורים.
קשת 21.12-22.11
שני נושאים שכדאי לשים לב אליהם השבוע: הראשון קשור בנהיגה ובנסיעות בכלל, בנטייה להסחת הדעת בעת הנהיגה וכו’. גם אם אתם נוסעים ברכב שלא אתם נוהגים בו, שימו לב למידת הריכוז של הנהג. הדבר השני הוא טקט. טקט הוא תכונה שלא תמיד מצויה אצל הקשתים. יש לכם, ילידי קשת, נטייה לומר את מה שאתם חושבים. ואף שטוב לשמוע את האמת, לא כל האנשים מקבלים זאת תמיד בהבנה. השתדלו לא לפגוע באנשים בעבודה שיש להם השפעה על המשך עבודתכם.
שישי־שבת - היומיים הבאים לגמרי לא קלים. העייפות גדולה, אתם מותשים וסחוטים משבוע אינטנסיבי מדי. אבל הנסיבות לא יאפשרו לכם לנוח או לישון, וקשתים, כידוע, לא מסוגלים לתפקד כשהם סובלים מחוסר בשעות שינה.
ראשון־שני - הירח שיהיה במזל שלכם, בקשת, מסמל את התחדשות הכוחות, המרץ, הפעילות והקצב הזריז שבו תפעלו. תרגישו חזקים ומסוגלים להתמודד עם כל אתגר. חופש ומרחב חשובים לכם, והניסיון לאלץ אתכם לקבל על עצמכם תנאים והסכמים עלול להסתיים בכישלון. רק קשר עם מי שמיטיב להבין אתכם ולהניח לכם בשעת הצורך יוכל להצליח.
שלישי־רביעי - שיפור מה נראה בכל הנוגע לכספים.  
חמישי - עשוי להזדמן קשר עם אנשים שישפיעו על עתידכם.
גדי 20.1-22.12
הימים הבאים יפגישו אתכם עם יותר אנשים מכפי שאתם רואים בדרך כלל, והזדמנויות ליצור קשרים חדשים וחשובים יהיו כמעט בכל יום. למעשה, אתם מחליפים סביבה חברתית ונכנסים לעולם חדש. לתקופה זו תהיה השפעה על הכיוון שבו תבחרו. בלי להתכוון לכך, אתם עלולים להשאיר מאחור קשר שמאוחר יותר תצטערו על אובדנו. ייתכן שאפילו לא תהיו מודעים לכך שמישהו נפגע, וזה יעכיר את האווירה ביניכם בהמשך.
שישי־שבת - מאדים ממשיך להימצא בבית הכספים שלכם, והשבוע שבו הוא נוהג באגרסיביות יוצאת דופן באורנוס, מצביע על הוצאות כספיות לא צפויות שנוחתות במפתיע.
ראשון־שני - יומיים לא קלים. מישהו זקוק לכם ומצפה לתמיכתכם, וזה יגזול מכם חלק ניכר מהאנרגיה ומהכוחות, שגם כך בחסר. גם התוכניות לעתיד לפתע שוב לא נראות ברורות. אכזבה מקצועית או תשובה שלילית יגרמו לכם לשקול הכל מחדש, וחוסר ודאות ובלבול ינחתו עליכם לפתע.
שלישי־רביעי - יומיים של שינוי לטובה וסיום של פרק. זה יכול להתבטא במעבר לסביבה אחרת, סיום של פרויקט או עזיבת מקום עבודה, ואולי גם סיום של מערכות יחסים.
חמישי - הצעת עבודה נראית מלהיבה, אולם בעיה מסוימת עלולה להתעורר דווקא במישור האישי של היחסים שם.
דלי 18.2-21.1
לקראת השבוע הקרוב כדאי להתארגן ולהכין תוכניות ברורות. מאדים ממשיך את מסעו במזל דלי ונכנס למאבק אלים ותוקפני עם אורנוס, שליט דלי. המאבק ביניהם מצביע על שבוע הרה סכנות. משהו שיתרחש יעמיד אתכם מול העובדות ולא יותיר מקום רב להתלבטות. ייתכן שתצטרכו להתמודד עם משבר כלשהו, בעיה משפחתית או אבידה של דבר מה שחשוב לכם. אף שמדובר בתקופה לא קלה, דברים חיוביים עשויים לצמוח ממנה.
שישי־שבת - היומיים הבאים יחייבו אתכם להתבונן קדימה ולהחליט החלטות חשובות. הרבה דברים משתנים סביבכם, במיוחד במקום העבודה. ייתכן שתרגישו שהוא אינו מציע לכם ביטחון ויציבות, ושהגיע הזמן לשקול אפשרויות נוספות, או לפחות להשאיר עין פקוחה. זה זמן טוב לפעול לקידום הקריירה.
ראשון־שני - מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הכספים שלכם, בהם נפטון בצמידות למרקורי, מצביע על ההכרח להיזהר מעסקה שיש בה גורם כלשהו של הונאה. אל תקנו משהו שאינכם בטוחים בטיבו, ואל תמהרו להתחייב.
שלישי־רביעי - עייפות וחוסר מרץ ימלאו אתכם ביומיים אלה. יכולת ההתמודדות שלכם ירודה, ולחצים נפשיים עלולים לגרום לכם להרגיש לא טוב ואף לחלות.
חמישי - הכוחות מתחדשים, ואתם חוזרים לעצמכם.
דגים 20.3-19.2
לאחר כל מה שעבר עליכם בימים האחרונים תחושו בשינוי לטובה במצב הרוח ובהרגשה הכללית. דברים שעניינו אתכם בעבר הלא־רחוק, אך הוזנחו לאחרונה, שוב ימשכו אתכם. לאחר תקופה של התבודדות תרגישו שוב רצון להיות עם אנשים, הן עם חברים טובים והן עם מכרים חדשים. גם מבחינה בריאותית תחושו הקלה, וכבר רואים את המוצא מהבעיות היותר־סבוכות. עדיין ניכרת רגישות, לכן חשוב שתמשיכו להיות קשובים לגופכם.
שישי־שבת - הצורך שלכם להתפתח לכיוונים חדשים יתעורר מחדש עכשיו. מריבה שתתחיל כוויכוח סתמי עלולה להגיע עד כדי ריב אלים, בעיקר עם שכנים. זה עשוי להתחיל באמירה סתמית, אולם התגובה החריפה עלולה לסחוף את שני הצדדים להתכתשות שכמובן בהמשך תתחרטו עליה. 
ראשון־שני - אל תחששו להתעקש על העקרונות שלכם בעבודה, גם אם נראה לכם שדעתכם אינה מאוד פופולרית. בסופו של דבר, יתברר שיש לכם יותר תמיכה ממה שחשבתם. רעיון שתעלו עשוי להתקבל ולהוביל אתכם למסלול חדש.
שלישי־רביעי - ימים אלה מצריכים גישה זהירה ביותר בכל הנוגע לכספים, מוטב שלא תתפתו לעסקה או לקנייה שאינכם בטוחים בטיבה. רצוי לשמור מסמכים ולתעד את פעולותיכם. 
חמישי - יום לגמרי לא קל. היו זהירים בהתנהלותכם.
טלה 20.4-21.3
התקופה אינה קלה. אתם מוציאים יותר אנרגיה ממה שיש לרשותכם, מתעקשים להמשיך כרגיל גם בזמן שאתם חלשים ונוטים להרגיש לא טוב. אתם דורשים מעצמכם יותר מדי, והעובדה שאינכם יודעים מתי לעצור עלולה להזיק לכם. מלבד מחסור באנרגיה זהו שבוע עתיר סכנות. מאדים, כוכבכם, שולח מבט עוין לאורנוס. ההיבט ביניהם נחשב אלים ותוקפני, ועלול לסכן אתכם. תוכניות שלא עלו יפה - עדיף שלא להיאבק עליהן. 
שישי־שבת - יש שאיפות שתרגישו שאינכם מצליחים לממש, וייתכן שכדאי לשקול את הפניית האנרגיה לכיוונים אחרים. מתח ועצבנות, וכן הנטייה שלכם לקחת על עצמכם את האחריות למה שקורה סביב, מהווים עומס רב מדי.
ראשון־שני - בשורות טובות ומעודדות יגיעו מאנשים קרובים שנמצאים בחו”ל. אתם הולכים לקראת שינוי חיובי, דברים עומדים להשתנות בלי שתהיה לכם הזדמנות להתכונן. חלק מהשינויים אינם ביוזמתכם, אבל התוצאה תהיה מוצלחת.
שלישי־רביעי - הזדמנות חדשה שתעלה בקרוב תאפשר לכם לעשות צעד קדימה בקריירה שיהיה כרוך בעבודה אינטנסיבית. השבחים שתקצרו יזכו אתכם בתמורה למאמצים.
חמישי - יותר מדי סכנות מרחפות מעל היום הזה. היו זהירים בכל מה שאתם עושים, בעיקר בתחום הכספי.