הורוסקופ
תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין
19.7.19 ל־ 25.7.19
מרים בנימיני
19.07.2019 · 7 ימים
שור 25.5-21.4

התקדמותה של השמש לעבר  בית המגורים   שלכם  תעלה נושאים הקשורים לבית ולמגורים . נושאים אלה יעסיקו אתכם במהלך החודש הקרוב. תכנית שהייתה לכם לגבי מעבר דירה, שיפוצים או שינוי כלשהו בבית תהפוך ממשית יותר ותחייב החלטה. אלא  שכרגע כשמרקורי  עדיין  בנסיגה  הדברים נראים מעורפלים ולא ברורים, אבל תוך כשבועיים יעלה הנושא על הפרק בצורה רצינית.

שישי -  המסרים שאתם מקבלים  בהקשר  לעבודה מבלבלים ולא ברורים. נדמה  שלא מספרים לכם הכל בגלוי. תחושה זו תגרום לכם לחוסר נוחות ולרצון לסגת בכם מאיזשהו תפקיד או מחויבות שעמדתם לקבל על עצמכם, אבל לא כדאי למהר להחלטה כזו, המבט על הדברים   מטעה מאד  היום. 

שבת ראשון  - יומיים אלה יוציאו אתכם מהשגרה הרגילה ויכניסו עניין לחייכם. אתם נפתחים לחוויות ונחשפים לאנשים חדשים ולהתנסויות שונות מאלו שהכרתם.   לבעיות כספיות יש השפעה על תחומים שונים בחייכם, ובין היתר, גם יחסים בקרב המשפחה המורחבת עלולים להיות מושפעים מכך. מישהו עלול לבוא אליכם בטענות או להפנות אליכם את האשמה והאחריות לאיזשהו הפסד או בעיה שהתעוררה. אל תתרגשו דברים  אלה  יתבררו  ואז יבינו   שאינכם  אשמים  בכלום.

שני  עד  רביעי  -  הלחצים וההתמודדויות של הזמן האחרון נותנים בכם את אותותיהם. ואת זאת תחושו בשלושת הימים  הבאים  שיתאפיינו  בתחושה של עייפות וחוסר מרץ, ירידה באנרגיה, תחושת חולשה . גם מבחינה גופנית תתעייפו מהר יותר ולא תוכלו  לדרוש מעצמכם לעמוד באותם המאמצים שלהם אתם רגילים. בעיות בריאותיות עלולות להתעורר, בין היתר בגלל הנטייה שלכם להתעלם ולהמשיך לתפקד כרגיל. רצוי שתאטו קצת את הקצב, ותאפשרו לעצמכם לנוח יותר מהרגיל.

חמישי  - הירח ייכנס למזל שלכם  וכך תוכלו  ליהנות  מהתחדשות הכוחות. התעניינות תתעורר בקשר חדש, עם מישהו שונה  מהאנשים שהכרתם בעבר. מה שיתחיל כהכרות ידידותית עשוי להפוך בהמשך לקשר זוגי מעניין.  הפעם, אתם  מוכנים להיפתח  לאפשרויות חדשות ולהתרחק מדפוסים שאפיינו קשרים שלכם בעבר.

תאומים 21.6-21.5
בקרוב יתאפשר לכם להרחיב את תחום הפעילות שלכם, להתוודע לאנשים חדשים וליצור לעצמכם סביבה חברתית נוחה ומעניינת. שינוי זה עשוי להיות קשור למעבר למקום אחר, לנסיעה או לעבודה באזור שונה. ה נסיעה קצרה או בילוי יוצא דופן יפגישו אתכם עם סביבה חברתית שונה, שבה תרגישו דווקא מאד בנוח. החוויות האלה יגרמו לכם להפנות עורף להרגלים השגרתיים ולנסות לחפש לעצמכם כיוון חדש.

שישי  - היום יכול להיות בעייתי  לנסיעות ומחייב  זהירות בזמן הנסיעה  או הנהיגה. במיוחד חשוב להימנע מנהיגה במצב של עייפות וחוסר בהירות. אל תיקחו סיכונים  בדרכים שאינכם מכירים  היטב אם יש שם סיכון  או  סכנה.

שבת ראשון  -  ניסיון להתפרש על פני יותר מידי תחומים עלול להזיק לכם ולגרום לכך שתאבדו שליטה בתחום העיקרי החשוב לכם. אמנם עומדות בפניכם מספר הזדמנויות חשובות, אבל כדאי להתמקד באלה שיוכלו לקדם אתכם ביותר .הימים  הקרובים יתאפיינו בשיתוף פעולה ביניכם ובין אדם נוסף. לא תמיד זו תהיה משימה קלה- נראה שאתם באים עם ציפיות גבוהות , ודי מהר עלולים להרגיש שלא בנוח בתוך השותפות הזו,  יחד עם זאת- כרגע, זהו התנאי להצלחה.

שני עד רביעי   -   השבועות האחרונים הציבו בפניכם דרישות גבוהות ומכבידות, לא מעט בגלל התחושה שאתם מוכרחים לקחת על עצמכם אחריות ולעמוד בה. עכשיו  ישתנה משהו בגישתכם. תמשיכו להיות קשובים לאחרים, אבל הצורך להקשיב גם לעצמכם הופך בולט יותר. חשוב שתדעו מה הם הגבולות שלכם, ותציבו אותם בצורה שתהיה ברורה לאחרים. כספים: החודש הקרוב עלול ליצור מצבים מסובים ומטעים בכל הקשור לכספים. מסיבות שונות, אתם עלולים להבין דברים בצורה שגויה, להסיק מסקנות לא נכונות וכתוצאה מכך, לקחת סיכונים מוגזמים. עצה מאחרים יכולה לעזור.

חמישי  -  זהו  היום הפחות נוח של השבוע .אל תדחו דברים ליום זה  בעיקר  לא  פעילות מאמצת גם  כך נרא שתרגישו לא הכי טוב  תצטרכו  לנוח יותר  וחשוב  שתשמרו על הכוחות.
סרטן 22.7-22.6
מאדים  ממשיך את מסעו בבית הכספים  שלכם מה שאומר שההוצאות הכספיות גבוהות מדי  חלקן  הגדול  לא  מתוכנן ולא  צפוי מראש. אתם  עלולים להרגיש  שאיבדתם שליטה על מה שקורה. ההוצאות יגברו במשך החודש הקרוב, אבל זו אינה הסיבה היחידה לדאגה. תקלות שלא צפיתם עלולות לגרום לעיכובים בקבלת כספים המגיעים לכם, נסיגת מרקורי היא  שתורמת לטעויות שיובילו לכך שישלמו לכם פחות ואפילו לאובדן של ארנק או מסמך חשוב. שימו לב.

שישי – אין  זה היום  המתאים לטיפול  בעניינים  כספיים ,הירח יהיה  שחור (מנוטרל מהיבטי) המנעו  מלבצע פעילות  שממנה אתם  מצפים  לתוצאה, כל דבר  שיתחיל היום  סופו  שיאכזב.

שבת ראשון   - נושאים  הנוגעים  לארצות אחרות  או אולי אפילו נסיעה שאתם  מתכננים  לחו"ל ייטיבו  אתכם וימלאו אתכם בתחושה של שקט  ויכולת  להתרחק מהכל ולהירגע. גם  אירוח  של מישהו  קרוב  שהגיע מרחוק יעלה  את מצב הרוח  ויותיר  תחושה  של השתייכות למישהו  קרוב  שהיה חסר  לאחרונה.  קשר שיתחיל עכשיו או מערכת יחסים שבה אתם כבר מעורבים יגרמו לכם לרגשות מעורבים.  ישנה משיכה חזקה, ומצד שני- תחושה שאולי זה אינו הקשר הנכון ביותר עבורכם. את ההחלטה   כדאי לדחות  בשבועיים  שלושה.

שני עד רביעי  -  התעקשותכם הממושכת תניב סוף סוף תוצאות -  נושא שלגביו לא הייתם מוכנים להתפשר יאושר ויתקבל גם על ידי אחרים. ניצחונכם עלול, יחד עם זאת, לעורר איזושהי טינה ואולי קינאה נגדכם. חשוב שתהיו מודעים לרגשות אלה, אך גם שלא תתנו להם לאיים עליכם.

חמישי  - הצעה  שתגיע   מכיוון  לא  צפוי, מתאפיינת בתנופה והתקדמות, אבל גם בחששות ובתחושה של חוסר ביטחון. לא כדאי להחמיץ את ההזדמנויות המוצעת , זו דורשות מידה מסוימת של פתיחות ונכונות לאמץ כיוון חדש.
אריה 22.8-23.7
עם  כניסתה  של השמש למזל  שלכם  לאריה ביום שלישי  תחושו באווירה של התחדשות . ראשוני האריות יתחילו לציין את ימי ההולדת  שלהם ולצאת המחודש  המכביד  שעבר עליכם  לאחרונה.  דברים חדשים יתחילו לקרות והזדמנויות בלתי שגרתיות יצפו לכם.  גם בריאותית  תרגישו  בשיפור. בעיות  רפואיות שהציקו לכם , ובכלל תחושת התשישות שאפיינה אתכם, מתחילות לפוג. למרות זאת, עדיין תצטרכו להיות קשובים לעצמכם, המצב ימשיך להיות רגיש במשך החודש הקרוב.

שישי – זהו יום שצריך  להעביר אותו  איכשהו מבלי לצפות ממנו להרבה. הכי פחות   כדאי לקבוע  פגישות  מכל  סוג  שהוא  . פגישות ,הכרויות ,שיחות, עלולות להשיג  מטרה הפוכה.

שבת ראשון – ימים פחות נוחים והם גם האחרונים  לפני שנכנסים  למזל אריה. הלחצים הכספיים מתגברים  כאשר   מרקורי  בנסיגה, יותר הוצאות  ביחוד  בהקשר  למכונית. קנסות או קלקולים ומה לא. אין זה  הזמן המתאים  לרכישת  מכונית חדשה  לא  לפני ה7  באוגוסט. ההוצאות של הזמן האחרון גדולות מדי,   הימנעו  מלהיכנס  להשקעה כספית או הימור אלה עלולים לאכזב ולהביא להפסד כספי. 

שני עד רביעי  - מאדים  הממשיך  להלך במזל  שלכם  מביא עמו יותר מרץ  יוזמה  ויכולת להשלים  בהצלחה  משימות שדרשו הרבה עבודה  ומאמץ,  ובקושי הצלחתם  לקדמם.  כל  מה שקשור  בנסיעות  לחו"ל  או בעבודה שקשורה  לתיירות או  לארצות אחרות הכל ילך  עכשיו  וביחוד  בימים  אלה ביתר קלות וגם יהיה  יותר רווחי. מי שניגש  למבחנים  מועד  ב' וכיו"ב  יש לו סיכוי טוב  להצליח  לשפר  ציון. 

חמישי -  עבודה נוספת שהייתם אמורים לקבל או הכנסה כלשהי שהסתמכתם עליה עלולה להתקצץ ברגע האחרון מסיבות שאינן קשורות אליכם. למרות האכזבה, דברים עוד עשויים להסתדר,  מכיוון אחר ולא צפוי.
בתולה 22.9-23.8
החודש שאליו אתם נכנסים  השבוע, נחשב  תמיד לחלש  ביותר בגלגל המזלות ,הכוחות אוזלים  האנרגיה  ירודה , ורק בתאריך הולדתכם -  שוב יתמלאו  מאגרי האנרגיה   מחדש, ותוכלו לחוש בהתחדשות של הכוחות הפיזיים  והנפשיים. השנה גם  כוכב  מאדים  המסמל את כוחות העשייה היומיומית נמצא באריה .  מזל  שעבורכם נחשב  למיקום  חלש. לכן עוד יותר קשה מתמיד להתמודד עם  קשיים  בתקופה   שעד  יום  ההולדת.

שישי -  נראה שתהיו  מחויבים  לבצע  עבודה כלשהי  ולא תוכלו  להשתחרר ממנה  למרות עייפות גדלה, אל תתאמצו מדי,  זה אינו יום שיש לצפות ממנו  להצלחה  בכל תחום  שהוא.

שבת ראשון – הירח שיהיה בבית הזוגיות  שלכם  יביא  עמו  את הדברים  היותר נעימים  וטובים   של  השבוע. ונוס  שנמצאת  במיקום  טוב  עבורכם  תוכל להשפיע  לטובה  על  חיי הזוגיות  או על האפשרות להכיר מישהו  או מישהי  לאלה  מבינכם   שעדיין  לא  מצאו את המחצית  השנייה. הכרות חדשה  תהיה  בעיקר  באמצעות   או  דרך  חברים היא תעורר בכם  התעניינות רבה, אולם נראה שהדרך ליצירת קשר חדש עוברת בניתוק מערכת יחסים אחרת, שעד  עכשיו   הפריעה לכם להתחייב מבחינה רגשית.  אי הבנה, הערה שנאמרה לא במקום    עלולה לעמוד בדרככם ולעצור קשר חדש עוד לפני שהתפתח. כדאי לברר מה קרה, ולא להתבייש לתקן- זה חשוב   בגלל ריבוי  אי ההבנות  בתקופת  נסיגת  מרקורי – כוכבכם.

שני   עד  רביעי   - פחות  נוחים   נוטים  להרגיש  פחות טוב ימים  אלה  דורשים  יותר תשומת לב לנושא הבריאות. אל תניחו לעצמכם להתעלם מבעיה המציקה לכם ולדחות את הטיפול בה, אלא השתדלו לברר את המצב בהקדם. הזדמנות שתעלה על הפרק קשורה לחברים שיבקשו את שותפותכם או שיענינו אתכם בהשקעה כספית  כלשהי, בקניה או בבילוי משותף. הפעם חשוב  לא  לענות  בחיוב. נסיגה מרקורי  עלולה    להעלות קשיים שלא לקחתם בחשבון, ולהעמיד אתכם במצבים שבהם תזדקקו לסכום שעליו מדובר למטרות אחרות.

חמישי  - בשורה טובה שתתקבל מארץ אחרת לא רק תפתיע אתכם גם  תביא לצורך לשנות  תוכנית בכדי לתכנן  נסיעה לשם.
מאזניים 23.10-23.9
רצוי להתאזר בסבלנות ולא לנסות להאיץ דברים שמתרחשים עכשיו. זה נוגע במיוחד לעבודה, לתפקיד שהובטח לכם או למשא ומתן המתנהל כעת. בשלב מסוים אתם עלולים להרגיש שמושכים אתכם יותר מדי ושהגיע הזמן לבוא בדרישה חד משמעית, אולם זו עלולה להיות טעות.  כל זמן  שנסיגת מרקורי  נמשכת אין זה הזמן להגיע לסיכומים  סופיים או לחתום על מסמך  מחייב מה עוד שהשבוע הוא נכנס  לבית הקריירה שלכם  מה שיכול  להוסיף  אי הבנות ובלבול. גם ההצעות יכולות  להיות  טובות  יותר  לאחר  תום הנסיגה.

שישי – כדאי להיזהר  מנטילת  סיכונים  היום ולא משנה באיזה נושא  או תחום מדובר. הירח שיהיה  מנוטרל מהביטים ,  מסמל  יום שבו  אין תוצאות  ברורות.  גם  אכזבות מעשייה  שהשקיעו בה המון כוחות  וציפייה  אין למה  לצפות. 

שבת ראשון – ביומיים הקרובים  תהיו  מאד  עסוקים. אולי הזמנתם  אורחים וצריך  לטפל  בהם, או שיש לכם  תורנות  במקום כלשהו  עד  כמה  שאתם   זקוקים  למנוחה   לא  נראה שיהיה  קל למצוא  זמן  לכך. יומיים אלה    מראים  על חולשה  מסוימת  של הגוף  או על בעיה בריאותית שחוזרת  ומזכירה  את עצמה, ודורשת  התייחסות.

שני עד רביעי  -   אתם בוחנים מחדש את הקשרים עם החברים, ובמקרים מסוימים עלולים לשנות את דעתכם ולהתרחק דווקא ממי שעד עכשיו חיפשתם את קרבתו. בכלל, תחום החברים שלכם הולך ומתרחב, מכרים חדשים יצטרפו והסביבה שבה אתם נוהגים לבלות תשתנה ותהפוך מעניינת הרבה יותר. ההססנות שלכם -   תפנה את מקומה לתחושה אחרת. עכשיו תירצו לנסות ולהעז, ואנשים חדשים שתפגשו יחזקו בכם את המגמה הזו., נראה שבכל זאת לקשרים יותר "מסודרים" וממוסדים יש עדיין סיכוי טוב יותר אצלכם.

חמישי  -   עדיף להימנע מהוצאה גדולה ופתאומית. יתכן שמישהו ישתדל לשכנע אתכם להשקיע את כספכם, ואולי  יציע לכם הלוואה, אבל רצוי להתייחס לכך בזהירות. אם יש לכם אפשרות כזו, דחו את ההוצאה  עד אחר ה7  באוגוסט.  ונסו לברר אפשרויות נוספות.
עקרב 21.11-24.10
החודש הקרוב יסב את תשומת ליבכם לנושאים הקשורים לעבודה, לקריירה ולתכניות  לעתיד בכלל.  ברור  לכם  שעליכם לעשות צעד קדימה בתחום המקצועי, ואתם עובדים  קשה על מנת לממש  את היכולת  להתקדם . ייתכן שכדי לעשות זאת תשקלו לימודים או השתלמות בתחום שבו אתם עוסקים,   עליכם   לדעת שמבחינה  מקצועית אתם  מאד  מוערכים  למרות שאינכם   בטוחים בכך , וסובלים  לפעמים מחשש  שמא אחרים  לא יודעים  כמה ידע ואיזו עבודה טובה  אתם עושים.

שישי – אינו  מתאים  לשום  עשייה משמעותית, נראה שכדאי להישאר בבית שם, בני  משפחה   יהיו  זקוקים  לכם ,  ובנוסף קלקול במכשיר חשמלי  חיוני  ביותר,  עלול להתרחש  וכדאי  שתהיו  במקום.

שבת ראשון   -  ונוס  הנמצאת עכשיו  במזל סרטן מעודדת את האפשרות  להצליח  בכל  הנוגע  לחיי הזוגיות יחד  עם  זאת , פלוטו  כוכבכ שליט   של  עקרב ,  שולח לה מבט  מאיים. בגלל זה - לא פשוט לצלוח  את השבוע  הם הישגים  של ממש  בתחום  זה. הכרות חדשה תמשוך את תשומת ליבכם. היכולת שלכם ליצור קשר משמעותי יותר תלויה במידה רבה בנכונותכם להביא מערכת יחסים אחרת, שלמעשה הסתיימה כבר, לסוף פסוק. כאן פלוטו יבוא  לעזרתכם. שכן  זה בדיוק התחום  שלו ניתוקים  וסיומים.

שני עד רביעי  -   למרות שיש לכם דעות ברורות ואף חשובות לגבי דברים המתרחשים במקום העבודה, ייתכן שאתם חוששים להביע אותן בגלוי, ומעדיפים לשתוק, בשלב זה. די מהר יסתבר לכם שזו אינה הגישה הנכונה, ושדווקא יש נכונות בצד השני לשמוע ואף לקבל את דבריכם.   הרבה מוטל עליכם . תחושת האחריות  מקשה עליכם להשתחרר מהעומס ולהיעזר באחרים. חשוב לעשות זאת, ולו רק על מנת לאפשר לעצמכם להאט קצת ולהיות פחות לחוצים.

חמישי  - אצל ילידי השבוע הראשון  בעקרב חיי הזוגיות עלולים  להיות מושפעים  מאוראנוס הנמצא ממול ומביא לערעור  במערכות היחסים  שגם  כך סובלות מבעיות, על זוגיות יציבה  אין  לו השפעה.
קשת 21.12-22.11
השבוע תשתחררו סוף סוף  מהחודש המכביד והמעיק  שעבר  עליכם לאחרונה. האווירה המדכדכת שאפפה אתכם מתחילה להעלם, והשבוע תרגישו בשיפור ניכר, כאילו יצאתם סוף סוף לחופשי, ואתם שוב אדונים לעצמכם ולזמן שלכם. ידובר על נסיעה קרובה, טיול בחו"ל,  או ביקור של מישהו משם, וגם אלה חדשות שישפרו את מצב הרוח.

שישי  - מצבו העגום של הירח היום  לא יאפשר למעשה לתכנן תוכניות שמהם  תהיו  מרוצים. נראה שאתם  מתכננים  נ סיעה או אולי שיחה  חשובה עם מישהו  או כל דבר אחר, בנסיעה עלולה  להיות  תקלה, בשיחה אי הבנה  תשבש את הכוונה בגללה מתקיימת השיחה וכך הלאה  גם   לגבי שאר  הדברים.

שבת ראשון  -  נראה  שתעדיפו  להישאר בבית  ביומיים  הבאים . נושאים הקשורים לבית יעסיקו אתכם. יתכן שתשקלו שינויים בתוך הבית או מעבר לסביבת מגורים שונה, או שיחול איזשהו שינוי בהרכב הדיירים. ישנה תחושה של בהילות, אבל למעשה אין סיבה למהר. להפך, החלטה ספונטאנית שלא חשבתם עליה מספיק עלולה רק לגרום בעיות,  (נסיגת מרקורי) ועדיף לקחת את הזמן הדרוש להגיע להחלטה שאתה תהיו שלמים באמת.

שני עד רביעי  -  לא מומלץ לקחת שום סיכון בכל הקשור לכספים. אל תתפתו למה שנראה כדרך מהירה להפיק רווחים. השבועיים  הבאים מעמידים אתכם בסכנה של הפסד גדול כתוצאה מצעד לא זהיר או הימור מוטעה. כדאי לסמוך על תחושתכם הפנימית ולא להתפתות להבטחות, גם אם יבואו מצד אנשים קרובים אליכם.  ציפיותיכם ממערכת יחסים שבה אתם מעורבים הן כל כך גבוהות ואידיאליסטיות, שבאיזשהו שלב יהפכו את כל הקשר ללא-מציאותי. יש לכם נטייה להיות חסרי סבלנות לגבי כל טעות שיעשו בני הזוג, וזה עלול לגרום למתח מיותר ביניכם.

חמישי - עיכובים ודחיות עלולים להתרחש במקום העבודה. כתוצאה משיבוש כלשהו או בעיה שהתגלתה, פרויקט שהיה אמור להתחיל עכשיו עלול להידחות בזמן מה. חשוב לבחון דברים לעומק, לאתר את הבעיות וללמוד מהן. 
גדי 20.1-22.12
לאחר תקופה מתוחה מאד תרגישו הרפיה כלשהי. גם אם לא הצלחתם לפתור את כל הבעיות, התחושה תהיה פחות אינטנסיבית ולחוצה. תקבלו תמיכה מפתיעה ממישהו במשפחה שלא ציפיתם שיתייצב לצידכם ויהיה מוכן, במקרה הצורך, לעזור גם כספית. יתכן שדווקא תמיכה מסוג זה היא הדבר שלו אתם זקוקים ושתאפשר לכם להגיע לאיזון נכון גם בתחומים אחרים.

שישי – איזושהי הזדמנות עסקית, או אפשרות לקנות משהו או למכור יעלו על הפרק באופן די לא צפוי, ולמעשה בזכות יוזמה שתחליטו לקחת בהחלטה של רגע. בכל יום אחר  תוכלו לקדם או לעשות עם זה משהו  רק לא ביום שישי שיביא כישלון  או אכזבה.

שבת-ראשון – ידיעה שתגיע מאדם שלא שמעתם ממנו כבר זמן מה תפתיע ותשמח אתכם. יתכן שתעלה אפשרות לנסיעה בטווח הקרוב.  ונוס בבית הזוגיות  שלכם מאותתת על הצורך בקבלת  החלטות לא קלות שעומדות בפניכם בכל הקשור למערכת יחסים חשובה.  פלוטו העומד ממולה  הופך הכל לרציני ומחוסר הומור   מה שהופך את התקופה לטעונה ורבת מתח. הקושי קשור  לבני הזוג  ולקשיים שעוברים עליהם, ושדורשים מכם מידה של התחשבות וסבלנות שלא קל לגייס.

שני עד רביעי – המתחים שהצטברו מוצאים ביטוי בימים אלה, בעיקר בעייפות שתחושו ובצורך להסתגר ולהיות עם עצמכם. לא בטוח שתוכלו להרשות זאת לעצמכם, שכן בני משפחה יהיו זקוקים לכם דווקא בימים האלה, וייתכן שתיקראו לסייע להם במשהו, מה שישבש קצת את התכניות. גם הבריאות שלכם  עלולה  שוב  להזכיר את עצמה או את אותן  רגישויות  שאתם   כבר מכירים ,אולם  לא  נראית  סיבה  לדאגה.

חמישי- תשובה לגבי נושא שהעסיק אתכם מאד תגיע פתאום, גם אם באיחור רב. יסתבר לכם שהפסימיות שלכם לא הייתה מוצדקת, ושהדברים מסתדרים דווקא באופן חיובי ולטובתכם.
דלי 18.2-21.1
מבחינה בריאותית אתם עדיין רגישים מאד, בעיקר בדרכי הנשימה. ויחד עם זאת, השבוע תרגישו יותר טוב, המרץ והיוזמה ישובו אליכם והרצון להתחיל במשהו חדש. תקבלו עזרה ועידוד מאדם קרוב שחפץ בטובתכם ומעוניין בקרבתכם, ודרכו תוכלו לפתוח נתיבים חדשים גם מבחינה מקצועית.

שישי – הירח יהיה  במזל שלכם בדלי.  אמנם  זה נראה כמו היום שלכם, שבו כדאי לצאת ולעשות ולא לוותר על הזדמנויות שעשויות להיקרות על דרככם אפילו במפתיע.  אלא בגלל היותו  שחור,מה שייעשה לא יביא  לתוצאות כדאי  להוריד אצת הציפיות ממנו.

שבת – ראשון – תהיו עסוקים בעניינים מעשיים. גם אם תכננתם לנוח, יסתבר שיותר מדי דברים תלויים בכם ובכושר הארגון שלכם, וכרגיל מצפים שאתם תובילו ותנהלו את העניינים. עניין כספי שהעסיק אתכם מאד לאחרונה עשוי להגיע לפתרונו הבלתי צפוי. גם  סדרך מוזרה שכן  מי שיטפל בזה הוא לא מי שמטפל  בעניינים  אלה  בדרך כלל. יחד  עם  זאת אין  זה הזמן  לסכם  עסיקם ועסקות בגלל נסיגתן של מרקורי.

שני עד רביעי – אלה הימים הנעימים ביותר השבוע. מצב הרוח יהיה טוב, תהיו קומוניקטיביים, מלאי הברקות והומור. קל לכם לשכנע אנשים ובכלל למצוא את הדרך אליהם, ודווקא באמצעות כושר הביטוי שלכם והאופן שבו אתם משתמשים במילים.   חוש של אחריות מונע מכם להניח מידיכם משימה שלקחתם על עצמכם בעבודה, גם אם למעשה, כבר אינכם אחראים לתוצאות. ברגע שתשתחררו מנטל זה, דברים חדשים יתחילו לקרות מבחינה מקצועית ולאפשר לכם לפנות לתחומים חדשים לגמרי.

חמישי – קשה להיצמד לתכניות שערכתם מראש ליום זה, ודברים עשויים להשתנות ברגע האחרון. משהו שקשור לבית דורש את תשומת ליבכם וטיפולכם.
דגים 20.3-19.2
הצורך שלכם לנוח ולהשתחרר בולט השבוע, וכדאי לנסות למצוא זמן לכך. יחסית  לשבועות האחרונים  הו  שבוע  יותר  רגוע עבורכם  מיום שלישי  למעשה ,  תתחיל תקופה עמוסה יותר ותובענית שבה תידרשו אולי לעבוד קשה יותר, לדאוג לבני משפחה או להחליף מישהו במקום העבודה. כשעוסקים  בדגים  זה  ברור שמישהו  שיהיה זקוק לעזרה ימצא אותם  מיד.

שישי – אחד הימים  הפחות נוחים  עבורכם. הירח יהיה השחור (מנוטרל מהיבטים וחסר השפעה באותו יום)  יימצא במיקום  היותר חלש בגלגל המזלות – מבחינתכם. השתדלו   לחסוך במאמצים  לדחות פעילות חשובה  עודף מאמץ יזיק  אפילו  בריאותית.

שבת ראשון  - השפעה מצוינת תהיה לכניסתו של הירח  למזל  שלכם   לדגים. ונוס  המהלכת בסרטן  שהוא  נחשב   לבית ההתאהבויות  והיצירה שלכם , מעודד  הכרויות חדשות וקשרים חדשים שעשויים   להיווצר  בזמן הקרוב ויהפכו לחלק חשוב בחייכם. מה שיתחיל כקשר ידידותי עשוי לעזור לכם לקבל כמה החלטות חשובות לגבי מערכת יחסים אחרת, (בהשפעת  פלוטו  הגיע  הזמן  לסגור ולחתום  את אותם  קשרים  שכבר  שנמשכים  מכוח ההרגל והגיע הזמן  לסיימם.) ואלה יאפשרו לקשר זה להתפתח למשהו משמעותי יותר.

שני  עד  רביעי  - מאדים  שהוא  שליט בית הכספים  שלכם  שולח אמנם  מבט ידידות לצדק ,אולם  צדק עם  עודך האופטימיות שלו  עלול   גם להטעות.  כדאי להיזהר מצעד בלתי שקול כמו הוצאה כספית גדולה, השקעה לא בטוחה או נטילת סיכונים כספיים. הנטייה לעשות זאת חזקה, בין היתר משום שלא כל הפרטים הנוגעים להחלטה ידועים לכם. כל  זמן  שנמשכת  נסיגת מרקורי זה לא הזמן  לבצע שום  עסקה, להתחייב  או לחתום .רק מאוחר  יותר תתברר הטעות שתגרום לכם   לחרטה . 

חמישי - במקום העבודה זקוקים לכם מאד, והעומס יהיה רב. יתכן שתצטרכו למלא את מקומו של אדם שנעדר או לקחת על עצמכם אחריות נוספת. כשהדברים לוקחים זמן רב יותר מהרגיל, ושאופן העבודה מסורבל ולא יעיל. הרבה מזה נובע פשוט מבעיות בתקשורת, מחוסר הבנה, אי מסירה של הודעות, קלקולים טכניים וכדומה. 
טלה 20.4-21.3
כניסת השמש למזל אריה, ביום שלישי  הקרוב, תביא לשינוי באווירה. אתם תיפתחו להתנסויות חדשות, ותהיו  מוכנים לתת לעצמכם ללכת בעקבות ההתרחשויות, ובדרך זו תוכלו להגיע לדברים שלא ציפיתם למצוא. אנשים חדשים ייכנסו לחייכם וההכרות אתם תוביל אתכם בכיוון חדש. דברים חדשים יעוררו בכם סקרנות, מפגשים יצרו עניין ודי מהר תמצאו את עצמכם מעורבים בהרפתקה חדשה.

שישי  - יום לא קל, עוד  יותר למי שיש לו תוכניות מגובשות ומסודרות לאותו יום. מי שיצליח ליישם ולבצע את מה שתכנן להיום ללא תקלות , סימן שבכישרון הארגון שלו  הצליח  לנצח אפילו את אותו ירח שחור -  המקשה מדי  על תכניות לצאת  לאור.

שבת ראשון  - אלה ימים החלשים  של השבוע  הצטברות של  עייפות ושעות שינה  חסרות  יכבידו  עליכם . האנרגיה  שנמצאת ברשותכם  מצומצמת ביותר, והניסיון להמשיך כרגיל רק יתיש אתכם עוד יותר. מה שדרוש לכם הוא פסק זמן, הזדמנות להרפות קצת מהמתח הרגיל, לנוח ולהיות עם עצמכם.  שבת הוא  זמן  מתאים  בו  תוכלו  להרשות לעצמכם לעשות רק מה  שמטיב  אתכם . גם מבחינה גופנית חשוב לעשות זאת: עודף מתח עלול להיות מורגש ולהשפיע על מצב הבריאות. 

שני עד  רביעי  - אתם  מתאוששים יוצאים מאותם  ימים  מתמלאים  מחדש   במרץ ובכוחות  מחודשים. מאדים  שליט  טלה בבית היצירה שלכם  מסמל שפע  של אנרגיה  שכמעט עולה   על גדותיה ימים  אלה יוציאו אתכם מהשגרה הרגילה. עכשיו תבלו פחות בבית, יותר בטיולים, מפגשים ובילויים מכל מיני סוגים. הכל יקרה בספונטאניות ובמפתיע, ולתכנן לא כדאי אפילו לנסות.  רגשות שהודחקו יפרצו החוצה. מי שיעורר אותם מחדש הוא דווקא מישהו מוכר, שאולי אפילו היה לכם אתו איזשהו קשר בעבר, לאו דווקא רומנטי. אבל הפעם הדברים יפנו במסלול שונה.

חמישי  -    כסף שהושקע בעבר עלול לגרום לאיזשהו הפסד שיורגש עכשיו. בתקופה הקרובה כדאי לנסות להימנע מלקיחת הלוואות ומהתחייבויות כספיות שעלולות לכבול אתכם ולהגביל את האפשרויות העומדות בפניכם.