הורוסקופ
תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין
18.10.19 ל־ 24.10.19
מרים בנימיני
18.10.2019 · 7 ימים
שור 25.5-21.4

ביום חמישי תיכנס השמש למזל שממול ועבורכם זה מציין חודש קל בהרבה. העומס של תקופת החגים כבר יהיה מאחוריכם, ואפשר לחזור לשגרה. עם זאת, אוראנוס, המשפיע בעיקר על ילידי השבוע הראשון של שור, יביא התרחשויות די מפתיעות. החודש כולו יעסוק במערכות היחסים מכל הסוגים.

שישי: כדאי לשמור על ערנות בנושא כספים. ייתכן שתתגלה טעות מהזמן האחרון ויתברר שמגיע לכם כסף.

שבת־שני: חג שמחת תורה יעבור עליכם באווירה טובה. ונוס ומרקורי מהלכים עכשיו בבית הזוגיות שלכם, ואתם פופולריים בהרבה. עדיין לא ברור לכם מה הקשר הנכון עבורכם או מה הציפיות שיש לכם מקשר. נראה שהשבועות הקרובים יעזרו הן בהגדרת הציפיות והן בביסוסו והתייצבותו של קשר שיתחיל. עם בני מזל סרטן ועקרב תמצאו שפה משותפת ויותר עניין.

שלישי־רביעי: הזדמנות חדשה שתוצע לכם תאפשר לכם לפנות בכיוון חדש ושונה במקצת במקום שבו אתם עובדים, אך גם לשמור גם על המסגרת הקבועה שלכם.

חמישי: נסיעה למקום רחוק עשויה לעלות על הפרק בקרוב. את ההחלטה על כך לא תקבלו בקלות, משום שמשמעות הדבר היא התרחקות ממשהו שהיה חשוב לכם לעשות, אך מדובר בהצעה שתפתח בפניכם אפשרויות שלא היו לכם קודם.

תאומים 21.6-21.5
החודש שמתחיל בחמישי הקרוב, עם כניסת השמש לעקרב, צפוי להיות עמוס במיוחד. בלית ברירה תהיו אלה שיישאו באחריות בבית ובעבודה. מצפים מכם לארגן, להוביל ולהתמודד עם בעיות שאיש לא יודע לפתור. אחת הסיבות היא העובדה שתפקידכם לא לגמרי מוגדר, ואנשים באים אליכם בדרישות הולכות וגדלות. כדאי לשים לעצמכם גבולות ברורים.

שישי: הירח יהיה בתאומים כך שזה היום שלכם: הדברים יסתדרו ללא קושי ויזרמו בקלות, וגם היחס מהסביבה ידידותי.

שבת־שני: נושאים כספיים מרבים להעסיק אתכם. האחריות הגדולה מביאה למתח מופרז. רוב העסקאות שאתם מטפלים בהן חייבות להסתיים לפני 28 בחודש, שאחריו אי־אפשר יהיה להתחמק מהשפעות הנסיגה הבאה של מרקורי. לגבי קבלת סכום כסף שביקשתם, יש סיכוי שתופתעו לטובה.

שלישי־רביעי: הצעה מעניינת תגיע במקום העבודה, אבל ייתכן שיעבור זמן בטרם תוכל להתממש, למרות הכוונות הטובות. קשר עם אדם שקשור בעקיפין למקום העבודה שלכם עשוי לסייע לכם ומחשבות לגבי שיתוף פעולה מקצועי יעלו. נראה שמשהו קונקרטי יוכל להתפתח בהמשך.

חמישי: החודש הקרוב רגיש מבחינה בריאותית ודורש יתר תשומת לב. אל תיקחו תרופות על דעת עצמכם בלבד.
סרטן 22.7-22.6
החודש יתאפיין בצורך לצאת מהגבולות הרגילים. לפניכם תקופה של שינוי, אבל כזה שיבוא בהדרגה. כדאי לתת לרעיונות ולאנשים חדשים להיכנס לחייכם. הזדמנות עשויה לבוא מכיוון בלתי צפוי.

שישי: אתם נוטים להרגיש פחות טוב, מצב הרוח והאנרגיה ירודים ולמעשה תתקשו לגייס מספיק מרץ כדי לפעול או לבצע את כל מה שתיכננתם. כבר למחרת זה יחלוף ויישכח.

שבת־שני: הירח ייכנס לסרטן ואתם תהיו במיטבכם, תרגישו טוב והמרץ יתחדש וימלא אתכם. בשורות טובות שלהן ציפיתם זמן רב יתחילו להגיע ויעודדו אתכם. בזוגיות, מה שעומד בדרככם הוא רק חוסר הנכונות שלכם להסתכן. נראה שבגלל פגיעותכם הרגשית, אתם חוששים לחשוף את רגשותיכם. שינוי בגישה יתרחש בשבועות הקרובים ויאפשר לכם להתקרב אל מישהו שאיתו אתם מעוניינים ליצור קשר.

שלישי־רביעי: השמש, שליטת בית הכספים, תהיה השבוע מול אוראנוס, ומחייבת זהירות רבה. מה שנראה חדש ומלהיב עלול להתגלות כבעייתי בעוד כשבועיים. סכום כסף עשוי להתקבל, אולי מעבודה שעשיתם בעבר.

חמישי: הקפדה על אתיקה והיצמדות לכללים חשובות במיוחד בזמן הקרוב כדי למנוע טענות לגבי תפקודכם.
אריה 22.8-23.7
הבית והמשפחה יעסיקו אתכם בשבועות הקרובים. נראה גם שיעלה צורך בשינוי או שיפוץ בבית, אולי כתוצאה מבעיה חוזרת. נושאים הקשורים לרטיבות עלולים להתעורר וכדאי לטפל בהם לפני כניסת החורף ועוד יותר לפני נסיגת מרקורי.

שישי: נסיעות, התרוצצויות ומפגשים ילוו את היום הזה. אנשים שתכירו במקרה יכולים להיות משמעותיים ביותר בחודשים הבאים.

שבת־שני: לא קלים. רמת האנרגיה נמוכה ואתם נוטים להרגיש עייפים שלא כרגיל. קשה לכם לקבל זאת אולם אתם זקוקים כרגע לשינה, לפינה שקטה ולזמן לעכל את מאורעות העת האחרונה. גם מבחינה בריאותית אלה ימים רגישים.

שלישי־רביעי: הירח ייכנס לאריה והכל יתהפך לטובה. לאחר החגים אפשר סוף־סוף ליישם ולממש את הרעיונות שלכם. מישהו ינסה למשוך את תשומת ליבכם. זה יתבטא במחמאות, במתנות ובמחוות שאפילו לא ביקשתם. מצד שני, ייתכן שיהיו לכם ספקות לגבי יכולת הקשר לשרוד בטווח הרחוק.

חמישי: שיפור כלשהו במצב הכספי יתאפשר, אך יהיה תלוי בכך שתצליחו להיות מתוכננים ובשליטה על המצב. ייתכן שתצטרכו להתפשר עם מישהו שאיתו היה לכם ויכוח בנושא כספי, אך בכך תסיימו את העניין.
בתולה 22.9-23.8
אתם מעוניינים בשינוי דרך, אך אין טעם לנסות להאיץ את התהליך ועדיף לתת לדברים להתרחש בקצב שלהם. אנשים חדשים ייכנסו בקרוב לחייכם וישנו את האווירה סביבכם. תגלו שיש יותר אפשרויות מכפי שחשבתם לשינוי בתחום המקצועי והאישי. זה יכניס אתכם למתח אך גם יעורר שמחה עצומה.

שישי: עבודה שביצעתם תזכה לשבחים. קצת יותר ביטחון עצמי לא יזיק לכם.

שבת־שני: האווירה תשתנה לטובה. תרגישו שאתם אוספים כוחות ושבים לעצמכם. בשורות שיתקבלו במהלך השבוע יסייעו להשבת האופטימיות. משהו שאתם מאוד מצפים לו עשוי להתממש ולהפוך ליעד שאליו תשאפו בעתיד הקרוב. פרויקט חדש שיעלה על הפרק, יערב עבודה עם אנשים, ואולי גם ארגון ומנהיגות. יש לכם יכולת טובה לעמוד בכך, אם כי נראה שהשלבים הראשונים עלולים להיות מלווים בהיסוס. 

שלישי־רביעי: היומיים הבאים עלולים להנמיך מחדש את התקוות ואפילו את האנרגיה. מצב הרוח הירוד הזה יחלוף במהירות. אל תדאגו מהבעיות הבריאותיות שעלולות לצוץ פתאום. הן ייעלמו כלעומת שבאו.

חמישי: הירח שייכנס לבתולה יוציא אתכם מכל הבעיות. ונוס בעקרב תביא לפנויים שפע הזדמנויות להיכרות חדשה.
מאזניים 23.10-23.9
את יום ההולדת חוגגים השבוע מי שנולדו במעלות האחרונות של מאזניים, בזמן שהשמש תעבור לעקרב. מפת השמיים הופכת בעייתית ומלאת סכנות, ועד 6 בנובמבר יש להיזהר בנהיגה ובכלל. השבועות הקרובים יהיו בלתי צפויים.

שישי: מתאים לכל דבר, במיוחד לטיפול בכל הנוגע ללימודים, לנסיעות לחו"ל או לדיונים משפטיים.

שבת־שני: אתם עשויים להתלבט לגבי הצעת עבודה. קבלתה תאלץ אתכם לוותר על הרבה מהחופש והגמישות מהם אתם נהנים. הזדמנות מוצלחת אפשרית בזכות הישג או קשר מהעבר. מדובר בעבודה שתדרוש השקעה רבה אבל שיכולה גם לקדם אתכם משמעותית. אלה ימים מלאי סכנה, היו זהירים.

שלישי־רביעי: מצבכם הכספי נראה סביר ויש אפילו הזדמנויות לשיפור נוסף. חוזים או עסקאות כדאי לחתום לפני 28 בחודש. לאחר מכן עצירה של מרקורי בבית הכספים שלכם עלולה להרוס את ההישגים שרשמתם עד כה. סכום כסף עשוי להגיע במפתיע ולעודד אתכם. אדם שתפגשו יותיר בכם רושם חזק ויעורר רצון לביסוס הקשר.

חמישי: האנרגיה ומצב הרוח פסימיים. זה יעבור תוך יומיים. בכספים, אתם נוטים להחמיץ את הפרטים הקטנים ולפרש את הנתונים לא נכון. מישהו עלול לנצל זאת לרעתכם.
עקרב 21.11-24.10
רוב השבוע תרגישו חולשה, עייפות ונטייה לסבול מכאבי גב, כאבי ראש או בעיות בריאות הנובעות ממתח. נסו לשמור על קצב מתון ולא לדרוש מעצמכם יותר מדי. שיפור במצב יחול כבר בחמישי, כשראשוני העקרבים יציינו את הולדתם. ונוס ומרקורי בעקרב מסייעים בתקשורת ובכל מערכות היחסים.

שישי: פחות נוח. בכספים, היזהרו מהנטייה ל"בערך", במקום לערוך חישובים מדויקים. מישהו עלול לנצל זאת נגדכם.

שבת־שני: נסיעה לחו"ל עומדת על הפרק בקרוב וקשורה ללימודים, עבודה או השתלמות. אתם נוסעים ברגשות מעורבים, אך המזל יאיר לכם פנים דווקא רחוק מהבית. קשרים מוצלחים עשויים להיווצר שם וימשיכו להתפתח בעתיד. אתם חוששים מעט ולא בטוחים ביכולותיכם, אבל תגלו שיש לכם מה להראות ולהציע.

שלישי־רביעי: מישהו ישתדל ללכת לקראתכם בעבודה, להציע עזרה בבעיה כלשהי ואולי אפילו לקחת על עצמו חלק מהאחריות שלכם. למרות הכוונה הטובה, כדאי להיזהר ממצב שבו תאבדו מהיכולת שלכם לעמוד בזכות עצמכם.

חמישי: ונוס בעקרב מיטיבה עם חיי הרגש והזוגיות. עכשיו תוכלו ליהנות מתשומת לב, מחמאות וחיזורים. מישהו בסביבתכם מעוניין מאוד בקשר ומחכה לאיתות מצידכם.
קשת 21.12-22.11
סוף החגים ימצא אתכם במצב רוח ובמצב גופני טוב. מיום חמישי ובשבועות הבאים נראה שינוי דרסטי בהתנהלותכם ובהרגשתכם. כניסת השמש לעקרב מכניסה אתכם למיקום היותר חלש בגלגל המזלות, ואתם עלולים להרגיש לא טוב ולסבול מחולשה כתוצאה ממחסור בשינה. מאמץ מוגזם יוסיף לכך. רצוי להיזהר בלקיחת תרופות ולא להגזים בכמויות.

שישי: היכרות חדשה ומסקרנת תוכל להתחיל בזמן הקרוב. אם אתם מעוניינים לתת לקשר החדש להתפתח כדאי להקפיד על סודיות והדרגתיות, אחרת צפויה דעיכה מהירה.

שבת־שני: בריאותו של אדם קרוב עלולה להדאיג אתכם. הצורך לטפל בו יחייב תעדוף שיאפשר לנהל נכון את הזמן. שיפור במצב הכספי מתקשר ליוזמה חדשה או לפרויקט מוצלח. בקשה להעלאה עשויה להיענות בחיוב, גם אם לאחר זמן מה.

שלישי־רביעי: נוחים בהרבה. על הפרק בקרוב: נסיעה לחו"ל, לצורכי עבודה או חופשה נחוצה מאוד. תחילתה של שנת הלימודים הקרובה מוצאת אתכם כשצדק עדיין במזל שלכם, מה שמעיד על שנה של הצלחה בתחום.

חמישי: ייתכן שתחששו להיכנס לפרויקט או תפקיד שאינכם בטוחים שתצליחו בו. תוך זמן קצר יתברר לכם שההזדמנות חשובה מכדי לתת לה לחלוף וגישתכם תשתנה.
גדי 20.1-22.12
שינויים שעומדים להתרחש בקרוב בקריירה שלכם יאפשרו לכם לפנות לדרך עצמאית יותר, לפחות זמנית, ולבחור באפשרויות פחות שגרתיות. תוך כדי כך תפתחו קשרים חדשים וחשובים ותבואו במגע עם יותר אנשים מתמיד.

שישי: גם אם תיכננתם חופש, תמצאו את עצמכם ממלאים מקום של מישהו שחסר או מטפלים בבעיה שאינה סובלת דיחוי. אתם עייפים, אך תתקשו למצוא זמן למנוחה.

שבת־שני: אתם מלאי רעיונות אך חשוב לארגן אותם באופן בר־ביצוע. אדם שיתגייס לעזרתכם השבוע יוכל לסייע בכך. הביטחון העצמי שב אליכם, ואתם שוב מרגישים שבידיכם לשלוט על מה שקורה. יוזמה גלויה או עקיפה שלכם תביא לתוצאות ביחסים שאתם רוצים להדק. קשר מתנדנד יתחיל להתייצב בעזרת ידיד של שני הצדדים. 

שלישי־רביעי: אוראנוס, שליט בית הכספים שלכם, נמצא מול השמש ומערער יציבות, כך שיש להיות זהירים. עם זאת, עסקאות וחתימות יש לסיים לפני 28 בחודש, לפני שמרקורי שוב יושפע מהנסיגה בנובמבר. כדאי להיזהר מהצעות שדורשות השקעה כספית גדולה. אתם עלולים להתאכזב בהמשך.

חמישי: בשורה משמחת תתקבל מארץ אחרת. אדם שאתם קשורים אליו יגיע לסייע במשהו שקשה לבצע לבד.
דלי 18.2-21.1
החודש תהיה הקריירה במרכז ויזדמנו דרכים למימוש תוכניות שנראו עד כה לא מציאותיות. השבועות הקרובים יאפשרו לעשות צעד חשוב קדימה, אך חשוב שזה יהיה מאורגן ומתוכנן. אל תניחו לדברים להתגלגל מעצמם.

שישי: בעיה שהטרידה אתכם בקשר למערכת יחסים שנעצרה בשל אי־הבנה עשויה להיפתר באופן לא צפוי, אולי בזכות עזרה שתקבלו פתאום ממישהו שיחליט להתערב.

שבת־שני: בכספים, בשורות טובות עשויות להתקבל במפתיע. מישהו יביע אמון בהצעה שלכם ויאפשר לכם את האמצעים למימושה. תקציב שיעמוד לרשותכם יפתח בפניכם דלתות חדשות. השבוע מתאים לביצוע עסקאות, וחשוב לדעת שאחרי 28 בחודש כבר אי־אפשר יהיה לעשות כן, בשל נסיגת מרקורי שתלווה את כל חודש נובמבר.

שלישי־רביעי: הזדמנות מלהיבה לעבור למקום גדול ומרווח תעלה על הפרק, אולי דרך חברים או שמועה שתגיע לאוזניכם. ייתכן גם שידובר על קניית דירה או על שינויים בדירה הקיימת. בכל מקרה, לא כדאי לקחת על עצמכם משימה גדולה ויקרה מדי, גם אם כרגע זה נראה מפתה.

חמישי: תצטרכו להתמודד עם שאלות רציניות לגבי המשך קשר. חוסר הנכונות שלכם להתחייב עלול להוביל לסיומו.
דגים 20.3-19.2
דאגות הקשורות לבן משפחה יעסיקו אתכם, בעיקר בחלק הראשון של השבוע, אולי יותר ממה שצריך. בשורות שיגיעו אחרי יום רביעי ירגיעו אתכם והאווירה תשתנה לטובה. החודש הקרוב יוציא אתכם מתקופה מכבידה.

שישי: מסגרת מוגדרת תסייע להשיג שליטה טובה יותר על המתרחש בחייכם. חוסר ודאות לגבי ההמשך מטריד אתכם, אך בקרוב יתבהרו הדברים ותוכלו לקבל החלטות ביתר קלות.

שבת־שני: אתם מרגישים שאתם אוספים בהדרגה את כוחותיכם ושבים לעצמכם. בשורות שיתקבלו במהלך השבוע יסייעו להחזרת האופטימיות. משהו שאתם מצפים לו עשוי להפוך למציאות ולהיות יעד שאליו תשאפו בעתיד הקרוב. ונוס במיקום המתקשר לחו"ל ואתם פוגשים אנשים שקשורים לארצות אחרות.

שלישי־רביעי: אתם מעוניינים להיכנס למסלול מסודר יותר של עבודה ולקבוע לעצמכם מטרות מוגדרות, וזה יתאפשר בקרוב. בינתיים כדאי להבהיר לעצמכם לאן אתם שואפים. רעיון הקשור לנסיעה עשוי לעלות על הפרק. נראה שמדובר בהצעה חיובית שיכולה לפתוח בפניכם דלתות חדשות.

חמישי: התלהבות תאפיין קשר חדש, אך לא מומלץ למהר להחליט החלטה מחייבת.
טלה 20.4-21.3
מעבר השמש לעקרב לא מיטיב איתכם, שינוי שתחושו בו מחמישי ואילך. החודש מביא חוסר מרץ ודאגות שאינן הכי מציאותיות. זהו זמן של חשבון נפש. תרגישו שהגיע הזמן לשינוי, אך הוא יתאפשר בעוד כחודש.

שישי: יתאים לשיחה שבה תהיו משכנעים מאוד, וגם לנסיעה, עסקה או אפילו היכרות חדשה.

שבת־שני: גם אם לא תיכננתם זאת נראה שתמצאו את עצמכם בבית ועם בני משפחה קרובים לכם. מישהו מהמשפחה זקוק לכם, וכתמיד אתם גמישים ומוכנים לשנות את התכנון המקורי. מחשבות על שינוי במקום המגורים אינן מתייחסות דווקא למגורים שלכם, אלא של אדם הקרוב לכם, הזקוק לדחיפה ולעזרה. עם זאת, אין לבצע שיפוץ או קנייה מ־28 בחודש ולמשך כל נובמבר בשל נסיגת מרקורי.

שלישי־רביעי: התעניינות מצד אדם בסביבתכם הקרובה תעורר בכם רגשות סותרים. התערבות מבחוץ ושיקולים מעשיים לא יאפשרו לכם להתחיל בקשר חדש לפחות בשבועיים הקרובים, אבל לאחר מכן דווקא כן.

חמישי: יש לכם רעיונות משלכם לגבי מה צריך להתבצע בעבודה. האתגר העיקרי בשבועות הקרובים יהיה להמשיך באותו כיוון, עד שמה שברור לכם יתבהר גם לאחרים.