הורוסקופ
תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין
3.7.20־9.7.20
מרים בנימיני
03.07.2020 · 7 ימים
שור 25.5-21.4

את השבועות הקרובים תוכלו לנצל להיכרות עם נושאים שיוכלו לקדם אתכם בעבודה או בלימודים. ההשקעה ברכישת מיומנות מסוימת תשתלם לכם בהמשך. בניגוד לאיך שאתם מכירים את עצמכם, קל לכם להסתדר בסביבה חדשה, להתאקלם, למצוא חברים, להתיידד ולשאת חן בעיני אנשים. הופעתכם ובעיקר כושר הביטוי והשכנוע שלכם יזכו להצלחה.

שישי – אתם נוטים להרגיש פחות טוב, וגם מודאגים מעתידכם הכלכלי. משהו בהתנהלותכם דורש שינוי.

שבת־ראשון - ליקוי הלבנה עלול להשפיע על ענייני חוק ולימודים. אל תגישו תביעה משפטית בשבועיים הקרובים, התוצאות לא יהיו לרוחכם. הקפידו שבעתיים על מבחנים ועבודות שאתם מגישים. 

שני־רביעי - במקום העבודה תרגישו שאתם זקוקים לתמיכה ולהכרה ביכולתכם. תגובה חיובית אכן יכולה לסייע מאוד, אך האם באמת דרושה לכם משענת שתחליש אתכם בהיותכם תלויים בה? הצעה הקשורה לעבודה חדשה, או לשיפור בתנאי העבודה עשויה לעלות פתאום, אולי בגלל ההשקעה שלכם שזכתה להערכה, גם אם לא הייתם מודעים לכך.

חמישי - היכרויות חדשות עשויות להתחיל ולהתפתח במהירות. אל תקפצו מוקדם מדי למשהו לא מוכר.

תאומים 21.6-21.5
נסיגת מרקורי אמנם מתקרבת לסיומה אולם בשבוע הקרוב עדיין חשוב להמשיך להיות זהירים. ליקוי הלבנה יוסיף מתח ועצבנות. אתם מרגישים שמבחינות רבות דוחקים אתכם לקיר, זה רק יגרום לכם להתמרד ולפעול בניגוד לציפיות.
שישי – ונוס שחזרה להילוך ישיר עדיין מהלכת במזל שלכם, מה שיכול להשפיע לטובה על ההתנהלות הזוגית. עכשיו יש יותר סיכוי לתקן את הבעיות שנוצרו ולהבהיר אי־הבנות.
שבת־ראשון - ליקוי לבנה בבית הכספים הגדולים מחייב התנהלות זהירה ביותר בכל הנוגע לרכוש או לכספים מעיזבון. גם אם נוהגים כלפיכם באי־צדק כדאי לחכות כשבועיים לפני שתפעלו בעניין, מה שייעשה עכשיו עלול להיכשל. עליכם להיזהר מהנטייה לקלקל לעצמכם או להחמיץ הזדמנות.
שני־רביעי - נוכחותכם תמשוך תשומת לב. תופתעו מהתגובות שיתעוררו דווקא במקומות שבהם אתם נמצאים באופן יומיומי. תוכניותיכם בנושא המגורים עשויות להשתנות מן הקצה אל הקצה בעקבות אפשרות חדשה שתעלה על הפרק במפתיע. תמצאו את עצמכם שוקלים מעבר לסביבה שונה אלא שזה יצטרך להמתין עד לאחר נסיגת מרקורי כוכבכם.
חמישי - תזכו לתמיכה במקום העבודה ולעידוד להרחיב את תחום פעילותכם. נושא חדש יעורר את סקרנותכם.
סרטן 22.7-22.6
שבוע שבו מתרחש ליקוי לבנה לא יכול להיות שבוע פשוט או קל עבורכם, מכיוון שהירח הוא שליט המזל שלכם. מצב הרוח וההרגשה יהיו די ירודים. גם כך, השבוע הקרוב מהווה מבחן לא קל לבעלי עצבים רגישים.
שישי - תתקשו לעמוד בכל מה שלקחתם על עצמכם. נסו להוריד קצת עומס.
שבת־ראשון - הירח יהיה בבית הזוגיות ושם גם יתרחש הליקוי. זה אומר שכדאי להיות זהירים ביותר בהתייחסות לבני הזוג, ובעצם לכל האנשים הקרובים לכם. בקלות אפשר לפגוע מבלי להתכוון. מרקורי במזל שלכם ובנסיגה רק מוסיף לאי־ההבנות. היזהרו, צפויים ברוגזים וניתוקים.
שני־רביעי - גם אם אתם בטוחים שהחושים שלכם אינם מטעים אתכם, אל תיקחו שום סיכון שנוגע לכסף שלכם. כשמרקורי בנסיגה לא עושים עסקות ולא חותמים על חוזים. אמנם שבתאי עזב את בית הכספים שלכם, כך שמצבכם יהיה יותר קל בהשוואה לחודשים האחרונים, אולם בינתיים הימנעו מרכישות יקרות עד מחציתו של החודש.
חמישי - חוסר ביטחון מסוים גורם לכם להיות פסיביים יותר מהרגיל בזוגיות. אתם זקוקים לחיזוקים מהצד השני כדי להיפתח או לבטא רגשות. בקרוב יהיה קל יותר.
אריה 22.8-23.7
תחושה של ציפייה מאפיינת את התקופה. אתם עומדים בפני צעד משמעותי, אז הכינו את עצמכם. החודש שלפני יום ההולדת נחשב לחלש בשנה, תהיו זקוקים להרבה מנוחה, שקט ותמיכה מצד הסובבים אתכם.
שישי - תצאו מסביבתכם הרגילה למקום חדש, אולי מרוחק. לאנשים שתכירו או תפגשו במקרה יכולה להיות השפעה חזקה על חייכם. דווקא במקום מרוחק עשויה לעלות על הפרק הזדמנות מעניינת שכדאי לשקול.
שבת־ראשון - ליקוי הלבנה שיחול ביום ראשון מתרחש במיקום שעלול להשפיע על מצב בריאותכם. שמרו מרחק ממקומות שעלולים לסכן אתכם. לקחתם על עצמכם משימה שאיתה תיאלצו להסתדר לבד, בלי העזרה שהובטחה לכם. הניסיון להספיק הכל ידרוש מכם המון אנרגיה.
שני־רביעי - ימים יותר קלים. תחושו רצון לחיות את הרגע, להיות ספונטניים ולהתנסות בדברים חדשים ומרגשים. עם זאת, מחויבות קודמת, הבטחה שנתתם ותחושת אחריות עלולות למנוע מכם להתרחק או להתקרב למישהו אחר.
חמישי - אתם עלולים להוציא סכומים גדולים מהמתוכנן. חשוב לא לתת לחסכונות שלכם ולתוכניות שעשיתם לחמוק לכם מבין הידיים.
בתולה 22.9-23.8
סוף־סוף תרגישו שהשליטה בחייכם חוזרת לידיכם, אך עיקר ההתמודדות עדיין לפניכם, ועזרתם ותמיכתם של חברים יהיו רצויות ומועילות. תפגשו יותר אנשים ותוכלו ליצור קשרים שיוכלו לעזור בעתיד. גם השאיפות שלכם נראות בהישג יד, ועכשיו הכל תלוי ביוזמה שתגלו.
שישי - מישהו בבית יהיה זקוק לעזרתכם. גם אם תיכננתם לצאת, נראה שתצטרכו לשנות את התוכניות. בדקו שבחדר הילדים הכל עומד במקום ולא נשקפת שום סכנה. 
שבת־ראשון - ליקוי הלבנה ישפיע עליכם פחות מאשר על שאר המזלות. קשר חדש עשוי להתחיל דרך מקום העבודה או תוך כדי עבודה. עכשיו כשוונוס שהייתה זמן ממושך בנסיגה מהלכת שוב בהילוך ישיר - היחסים ייכנסו די מהר למסגרת רצינית וקבועה.
שני־רביעי - במקום העבודה תזכו לקרדיט גם על הישגים שאליהם הגעתם בעבר, ושאולי לא זכו להערכה שלה קיוויתם. התגובות החיוביות יחזקו את ביטחונכם בעצמכם וידחפו אתכם קדימה. עם זאת, אתם עלולים להתקשות לשאת במעמסה בשלושת הימים הבאים. ייתכן שדורשים מכם יותר מדי.
חמישי - בנושאים כספיים יצוצו בקרוב קשיים חדשים, שמשמעותם תתברר לכם רק בהמשך. הכינו את עצמכם.
מאזניים 23.10-23.9
השמש בבית הקריירה שלכם, מה שאומר שתוכניות לעתיד מעסיקות אתכם בלי הרף. בתוך השנה המוזרה הזאת לגמרי לא קל למצוא את הדרך שבה נכון לצעוד מקצועית וכספית. מערכות היחסים דורשות גם הן השקעה, שכן ההתרחשויות המשפחתיות לא בדיוק קלות לכם (נוכחותו של מאדים בבית הזוגיות) למרות הסבלנות האינסופית שאתם מגלים.
שישי - לחצים וציפיות גבוהות בכל הקשור ללימודים, עלולים לגרום לכם לסגת מהתוכניות לגמרי, או לשנות כיוון. עדיף לקחת את הזמן לגבש החלטה שתהיה כולה שלכם.
שבת־ראשון - יתעורר בכם רצון לשנות ולשפץ - או אפילו רק לקנות דבר חדש לבית, אלא שכרגע מרקורי עוד לא סיים את הנסיגה, והזמן אינו מתאים לכך. החלטה כזו יכולה להתרחש בספונטניות, אז נסו להתאפק בכל זאת. 
שני־רביעי - אל תצפו שהדברים יקרו מעצמם בכל הקשור לתפקיד שבו אתם מעוניינים. גלו יוזמה ועשו את הצעדים הדרושים בעצמכם. סמכו על החושים שלכם. רוב ההוצאות יהיו קשורות לבני הזוג או למישהו קרוב, היכונו לתקופה שבמהלכה תצטרכו להיות זהירים יותר ומתוכננים מבחינה כספית.
חמישי - עליכם להתמודד עם שינויים רבים. אתם מצויים במתח ומרגישים חולשה ועייפות. שימו לב וטפלו בעצמכם.
עקרב 21.11-24.10
עבורכם, השמש במיקום הנעלה ביותר במפה האסטרולוגית, ולכן כל מה שאתם עושים עכשיו מתבצע מתוך ערנות ועניין אמיתיים. החושים שלכם מתחדדים ואתם עשויים להבחין בדברים שייעלמו מעיניהם של אחרים.
שישי - תנו לבני הזוג או בני המשפחה לטפל בעניינים שלהם בעצמם. התערבות מצידכם עלולה רק לסבך את המצב. בשורות טובות הקשורות למצב הכלכלי יגיעו בשבועיים הקרובים.
שבת־ראשון - ליקוי הלבנה ישפיע מאוד על מערכות היחסים במעגל השני. חברים, ידידים, שכנים ואנשים מהעבודה נוטים להיפגע עכשיו ללא הצדקה. היזהרו איתם.
שני־רביעי - בעיה שבה התלבטתם לאחרונה עשויה להיפתר במפתיע. כתוצאה מכך תוכלו לקבל תפקיד שבו הייתם מאוד מעוניינים. מדובר בהזדמנות חשובה מבחינה מקצועית, העשויה ליצור בסיס להצלחה ממושכת יותר בעתיד. עזרה שתקבלו פתאום ממישהו, אפילו לא ממש מוכר לכם, תגיע בדיוק ברגע הנכון ותציל את המצב. משהו או מישהו יעכב אתכם בבית, כדאי שתהיו גמישים בתוכניותיכם שכן ברור שתצטרכו להתגייס לעזרה.
חמישי - מישהו מעורר בכם התעניינות, אך תהססו להתקרב אליו מחשש לפגוע באדם אחר בסביבה. החשש הזה מוגזם.
קשת 21.12-22.11
שבוע מכביד בתוך חודש לא קל. תחושה של מועקה מלווה אתכם, כאילו שאינכם יכולים להשתתף במתרחש ולהשפיע כפי שהייתם רוצים. זהו רק מצב זמני. אתם עומדים בפני שינוי רציני. בעוד כשלושה שבועות תדעו מה הכיוון המתאים לכם.
שישי - עם הירח במזל שלכם, תוכלו לקחת פסק זמן קצר, להקדיש את הזמן לדברים שמהם אתם נהנים מבלי לעשות חשבון לאיש. נצלו את היום לכל מה שמיטיב איתכם.
שבת־ראשון - ליקוי הלבנה מדגיש את הצורך להימנע מכל פעילות שיכולה לסכן את כספכם השבוע כולו ובמיוחד ביום הליקוי. מי שלוקח בכל זאת סיכונים, עלול לסבול מהפסדים בסדר גודל שאפילו לא דמיין. עדיף לדחות החלטה חשובה בנושא זה. צעד כספי שתעשו עכשיו, יהיה משמעותי מכפי שאתם חושבים וישפיע לטווח ארוך.
שני־רביעי - אתם עומדים בפני החלטה לא קלה הנוגעת למערכת יחסים שבה אתם מעורבים, ושהייתה מלווה במשברים רבים. ונוס שבבית הזוגיות שלכם שוב מהלכת בהילוך ישיר לאחר נסיגה ממושכת. זה הזמן לפנות את השטח למערכת יחסים שתיבנה על בסיס יותר בריא.
חמישי - יש ביניכם מי שחושבים על מעבר דירה, מכירה או קנייה. זה לא הזמן המתאים. המתינו כשבועיים.
גדי 20.1-22.12
שבוע יוצא דופן לפניכם. ליקוי הלבנה יתרחש במזלכם, ונסיגת מרקורי בבית הזוגיות. יש מי שמצב הרוח שלו יהיה ירוד, אחרים יצטרכו להיות זהירים בעבודה, יש מי שהזוגיות אצלו נוטה להיות שבירה. קחו בחשבון את נקודות החולשה שלכם.
שישי - היום אינכם נמצאים בשיא כוחותיכם והלחץ הרב המופעל עליכם עלול להתבטא בעייפות, הרגשה של שחיקה וחוסר מרץ. חשוב שתמצאו זמן גם לעצמכם.
שבת־ראשון - ליקוי הלבנה בראשון בבוקר ישפיע עליכם מאוד. לא תבינו מדוע נהגתם כפי שנהגתם. תחושו צורך שאחרים יהיו מודעים אליכם ויתחשבו בדעותיכם ובצורכיכם. זה עשוי להוביל אתכם לוויכוחים לא ממש חשובים. 
שני־רביעי - עם חזרתו של שבתאי כוכבכם לגדי ישתפר מעט המצב הכספי. סכום כסף עשוי להגיע גם ממקור משפחתי כלשהו, או מכספי ביטוח, פיצויים וכדומה. עם זאת, זה לא הזמן לרכישות יקרות או לחתימה על מסמכים מחייבים. הוצאות כספיות ספונטניות אינן אופייניות לכם, אבל השבוע אתם עלולים לקפוץ להחלטות מיידיות, שאחר כך תתחרטו עליהן.
חמישי - בזוגיות, הרבה תלוי ביוזמה שלכם. מישהו מצפה לסימן מכם. אלא שאתם מהססים - אולי אינכם מוכנים עדיין להתחייבות של ממש.
דלי 18.2-21.1
עומס רב מדי מוטל עליכם. לא רק שאתם עסוקים יותר מתמיד, גם מי שהיה אמור להשתתף איתכם בעול, לא הגיע. תמצאו את עצמכם ממלאים את מקומם של אחרים בנוסף לעבודה הרגילה שלכם. אתם מרגישים שאינכם יכולים להרשות לעצמכם לקחת קצת זמן חופשי לעצמכם, אולם זה בדיוק מה שדרוש לכם.
שישי - קצת יותר נינוח. יש לכם צורך להשתחרר, לצאת לטבע לטיול או לבקר חברים ולשבת על כוס קפה.
שבת־ראשון - מיקומו של ליקוי הלבנה מאוד לא נוח מבחינתכם. הוא מתרחש בבית ה־12, שנחשב למיקום היותר חלש במפה. הבריאות מאוימת, עליכם להשגיח מאוד על עצמכם. אל תתקרבו למקום שבו אפשר להידבק חלילה בקורונה. נסו לא לאמץ את עצמכם מעבר להכרחי. 
שני־רביעי - תחושו שיפור ממשי בהשפעת הירח שייכנס למזלכם. הצורך להשתחרר משליטתם של אחרים ולבסס לעצמכם את המקום שלכם בעבודה בולט עכשיו. זהו תהליך לא קל, הדורש זמן וסבלנות. חשוב לדעת שהיסודיות, האמינות והנכונות שלכם להשקיע אכן מורגשות וזוכות להערכה.
חמישי - עם עזיבתו של מאדים את בית הכספים שלכם, המצב משתפר מיום ליום. ועדיין, אין זה הזמן לרכישות חדשות גדולות או לחתימה על מסמכים מחייבים.
דגים 20.3-19.2
עיסוקים שאפיינו את חייכם עד לאחרונה יפנו את מקומם להתנסויות חדשות. יתעורר בכם רצון להעז ולעשות דברים פחות שגרתיים, להיות חופשיים ומשוחררים. קשה לכם להשלים עם מגבלות, ואלה שדורשים מכם יותר מדי עלולים לגרום לכם לעשות בדיוק את ההפך מכפי שמצפים מכם.
שישי - אתם עסוקים במחשבות על הקריירה העתידית שלכם. דברים יתרחשו במפתיע, וייפתחו בפניכם אפשרויות חדשות.
שבת־ראשון - ליקוי הלבנה והירח המלא ישפיעו עליכם פחות מאשר על שאר המזלות. הם ייגעו בעיקר במערכות יחסים עם חברים. נראה שאנשים חדשים עומדים להיכנס לחייכם, אולי זהו קרוב משפחה צעיר שיתווסף למשפחה.
שני־רביעי - הימים היותר חלשים השבוע. משהו שאתם מנסים לעשות עכשיו, אינו תואם את אישיותכם ודורש מכם להקריב את הדברים החשובים לכם. שינוי בגישה שלכם לעצמכם יכול לעזור לכם מאוד. התרחקו מכל מקום שבו יש חולים. ימים אלה מקשים על הגוף להתמודד עם קשיים נוספים.
חמישי - כניסת הירח למזלכם תשפר את הרגשתכם. שלא כהרגלכם, תרגישו שקשה לעשות את הצעד הראשון בהיכרות חדשה, ויצירת הקשר תיקח זמן רב מן הרגיל. זו דווקא סגולה לאריכות הקשר.
טלה 20.4-21.3
השאיפה לשנות מקום נובעת מאי־שקט שאתם מרגישים בסביבה הקרובה, ואולי גם מהרצון לשנות משהו מהותי יותר בחייכם. למעשה אין זו השנה המתאימה לשינוי מסוג זה. רק השבועות מ־15 ביולי ועד סוף אוגוסט יכולים להתאים לביצוע עסקאות מסוג זה בשנת 2020. 
שישי – קשרים עם ארצות אחרות ייווצרו בימים אלה, שם יכירו בהישגים המקצועיים שהיו לכם, אלא שאין זו השנה המתאימה לטיסות. בינתיים אפשר לשמור על תקשורת טובה.
שבת־ראשון - עם ליקוי לבנה בבית הקריירה שלכם, והשמש שנמצאת בדיוק ממול, בסרטן, יש שתי נקודות רגישות במפתכם: הבית, המגורים עצמם והמשפחה, מול הצד המקצועי. לכן אל תבצעו שינויים בשני התחומים הללו לפני אוגוסט. גם אם הצעת עבודה שתקבלו נשמעת מושכת מאוד. טעויות והתרשמות שגויה רווחות במצבים מעין אלה.
שני־רביעי - היזהרו, ייתכן שמישהו ישכנע אתכם להוציא סכום כסף, לקנות משהו או להשקיע השקעה שכביכול אמורה להשתלם לכם. כשמרקורי בנסיגה קשה לראות תמונה ברורה ועוד יותר קשה להעריך את מה שיקרה עם כל זה בעתיד.
חמישי – היום הכי מדכא השבוע. אתם נוטים להרגיש לא טוב, אז אל תיקחו עליכם שום משימה להיום.