הורוסקופ
תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין
24.6.2021-18.6.2021
מרים בנימיני
18.06.2021 · 7 ימים
שור 25.5-21.4
נסיגת מרקורי בבית הכספים שלכם היא תופעה מבלבלת, שבה כמעט לא עצרתם לשאול את עצמכם אם אתם מסוגלים לעמוד בהתחייבויות כספיות שונות. הגיעה העת לעצור, לחשב מהן האפשרויות להמשך, כדי לחסוך מעצמכם מתחים מיותרים.
שישי־שבת - נראה כי תימצאו בעמדה מול בני משפחה שבה תצטרכו להציג את נקודת המבט השקולה והמציאותית, ולנסות למתן תוכניות קפריזיות ולא הגיוניות שיעלו שוב ושוב. 
ראשון־שלישי - קשרים שהחלו בשבועות האחרונים עלולים להגיע למשבר של ממש ובגלל סיבה כמעט שטותית, מילה שנאמרה לא במקום או צחוק שפגע בצד השני מבלי שהתכוונתם לפגוע. למרות הכאב לפעמים עדיף לנתק בשלבים המוקדמים מאשר שהקשר יעמיק ויקשה על המהלך. יחד עם זאת, עצם מיקומה של ונוס בבית התקשורת נותן יתרון למי שמחפש מערכת יחסים, זוגית, חדשה. 
רביעי־חמישי - עיסוקים שונים צוברים בכם עייפות וכבדות כך שאלו עשויות ללוות אתכם ביומיים הבאים. עם זאת, נראה גם כי בשורות שיגיעו ישפרו פלאים את מצב הרוח ויסייעו לכם להתמודד עם כל מיני קשיים שחוויתם בזמן האחרון. זו יכולה להיות בשורה שטחית שתשמח אתכם מאוד או אפילו משהו שחיכיתם כבר לשמוע.
תאומים 21.6-21.5
השבוע מרקורי יחל בסיום נסיגתו וזה קצת אור בקצה המנהרה, אולם השפעותיה עדיין עשויות לחול גם חמישה ימים מסיומה. כך שעדיין יש להימנע מחתימות על מסמכים או מהתחלות שונות. מרקורי עדיין עוין את נפטון - מוטב לדבוק בזהירות. 
שישי־שבת – ההתמקדות שלכם תהיה בעיקר סביב הדור הצעיר במשפחה, אולי בבילוי טוב שעשוי לאוורר את המתחים האחרונים שהצטברו, בעיקר אלו שבין אורנוס, שבתאי ומאדים.
ראשון־שלישי - אירוע שירגיז אתכם במקום העבודה עלול להציף בכם רגשות שליליים שהצטברו לאורך זמן. דברים שהייתם מוכנים להשלים עימם בעבר נראים פתאום בלתי נסבלים, וזה עלול להוביל להתפרצות ולהחלטות נמהרות, שלא יהיו בטובתכם. רצוי להמתין לזמן שיאפשר לכם לבחון את הדברים באופן אובייקטיבי ופחות רגשי. נראה כי לא תזיק לכם מנוחה טובה שתסייע גם למורל וגם לתחושות הגופניות.
רביעי־חמישי - ייתכן כי נושאים כספיים יעסיקו אתכם במהלך היומיים הבאים. תחושת הבלבול שאופפת אתכם נובעת מהניגוד שבין האופטימיות שאתם חשים לגבי עתידכם הכלכלי לבין המציאות בפועל, שלא לגמרי מצדיקה אותה. מישהו בסביבתכם ירבה לדבר ולפזר הבטחות, אבל תחושתכם הפנימית מוצדקת: את דבריו כדאי לכם לקבל בספקנות.
סרטן 22.7-22.6
השמש תיכנס למזלכם והיציאה מהתקופה החלשה ומחוסרת האנרגיות שחוויתם לאחרונה אל עבר התחלה חדשה שבפתח ממלאת אתכם בתקווה. כעת תוכלו להוציא לפועל תוכניות שדחיתם ושממילא זה לא היה הזמן אליהן בשל נסיגת מרקורי.
שישי־שבת - ונוס שמשפיעה על היחסים אמנם מבקרת במזלכם, וחומה מוסיף לכם קסם אישי, אולם היא גם מותקפת על ידי פלוטו, שמאיים להביא קשרים עמוקים לידי סיום.
ראשון־שלישי - מאדים ממשיך את דרכו בבית הכספים שלכם, והוא לא שייך לאורחים הרצויים במיקום זה. עצם נוכחותו מסמל על הוצאות גדולות שעשויות לעלות במפתיע ויתווספו להתחייבויות אחרות שכבר לקחתם על עצמכם. כך שהמצב הכספי רגיש ולא יציב, ומחייב זהירות ותכנון. עדיף גם להקפיד על כך שהחלטותיכם בנושאים אלה יקבלו גיבוי מצד שותפים, בני זוג, בני משפחה וכל מי שמעורב באופן ישיר. 
רביעי־חמישי - עולות בכם תחושות שונות ומין צורך "להציל את המצב" במקום העבודה שרק גורמים לכם לעבוד קשה יותר בימים אלה. עליכם למצוא את האיזון בדרך למטרות שאתם מעוניינים להשיג. ייתכן שהשינויים האחרונים במקום העבודה גורמים לכם להרגיש מאוימים ואתם נדרשים להגנה על שמכם ולשימור התפקיד שלכם וההישגים שכבר צברתם.
אריה 22.8-23.7
השבוע השמש תיכנס למזל סרטן, מה שאומר שעבורכם זה הזמן החלש בשנה, שבו האנרגיה דועכת לפני התחדשותה עת מגיע יום הולדתכם. יחד עם זאת, מאדים שכבר במזלכם מביא עימו יותר איזון, מחזיר את הכוחות והחשק לפעול ואת ההישגים.
שישי־שבת – באחת ממערכות היחסים החבריות, ייתכן שמישהו שממנו אתם מצפים ליחס גלוי וישיר לא לגמרי כן איתכם. מסרים כפולים אינם מתאימים לכם, היו ישירים עימו.
ראשון־שלישי – גם אם לא תתכננו ייתכן שתמצאו את עצמכם שוהים בבית, אולי יותר מדי לטעמכם, והתרחשויות בתוך המשפחה הן שיביאו אתכם לשנות את סדר היום. כל העיסוקים האחרים איכשהו יידחו לזמן מאוחר יותר ותתרכזו בטיפול בכל מה שקשור לשיפור אורח המגורים. עסקה הנוגעת לקניית דירה מחייבת סבלנות עקב השפעותיו של מרקורי. עדיף להיות בטוחים, שלא תפסידו את כספכם בגלל אי־הבנה.
רביעי־חמישי - ייתכן שיש מישהו בסביבתכם שעימו הייתם שמחים במיוחד להיכנס לאיזושהי מערכת יחסים, אולם נראה כי משהו עומד ביניכם וחוסם את הגישה אליה. מאוד יכול להיות שמה שמקשה עליכם עכשיו מלהתקדם הוא חוסר תקשורת מסוים שאתם חווים מול אותו אדם, ושגורם לכם להרגיש שאתם לא באמת יכולים להביע את רגשותיכם בגלוי.
בתולה 22.9-23.8
חברים יתגייסו לעזרתכם בנושא שהטריד אתכם מאוד לאחרונה ויסייעו להביאו לפתרון. יחסים טובים עם הסביבה - דווקא עם אנשים שאינכם מכירים היטב - הם יתרונכם העיקרי השבוע, ובקצת מאמץ, הם יאפשרו לכם לדלג על כמה מכשולים. 
שישי־שבת - ונוס שליטת בית הכספים שלכם מגיעה לעימות עם פלוטו. המשמעות: הכל או לא כלום. תחת השפעת פלוטו הכל נעשה קיצוני והרבה פחות סביר שיהיו רווחים.
ראשון־שלישי - אם חשבתם על נסיעה, טיול או אפילו על שיחה בעניין חשוב עבורכם, נראה כי אלו ימים מוצלחים לקיימם. אולם עליכם לקחת בחשבון את השפעת נסיגת מרקורי וסיומה ולברר פרטים שונים היטב על מנת לא לסבול אחר כך מחסר במידע קריטי לעניין. סוד שמעיק עליכם כבר זמן מה עלול לצאת החוצה ברגע הפחות מתאים, ולהתגלות לאדם הלא־נכון. ניסיונות לתיקון לאחר מעשה רק יסבכו את הדברים.
רביעי־חמישי - בעיות מגוונות שקשורות למשפחה ושהציקו לכם מאוד משך תקופה ארוכה עשויות לבוא על פתרונן בקרוב. להאצת התהליך, חשוב גם לנסות ולשוחח על כך עם מי שקשור מבחינתכם לסיטואציה ולתרחישים השונים. אתם עשויים להיות מופתעים, ולגלות שהבעיה שממנה כל כך חששתם היא בכלל לא מסובכת כמו שדמיינתם בראשיכם.
מאזניים 23.10-23.9
המאמצים שהשקעתם בחודשים האחרונים בכל הקשור לקריירה שלכם יתחילו להראות תוצאות - עם כניסתה של השמש השבוע לבית המסמל את הייעוד והיכולת להגשימה. יחד עם זאת, הדבר החשוב כעת הוא לשמר את מה שהשגתם. 
שישי־שבת - במקום להמשיך להתלבט לגבי מערכת יחסים בחייכם, נראה שנוח לכם יותר להביא לסיומה. זה לא מומלץ, אולם בחסות פלוטו זה הנטייה. נסו להיות ערים אליה.
ראשון־שלישי - בכל הנוגע לעניינים הכספיים נראה כי אתם עשויים להתפתות להוצאות מרובות, וייתכן שלאנשים נלהבים במיוחד בסביבתכם הקרובה יהיה חלק במסע השכנועים הזה. אולם מה שמתאים להם לא בהכרח עובד גם בשבילכם. סיכונים כספיים מסתמנים כרגע כבלתי רצויים ועלולים להוביל אתכם לשרשרת של בעיות והפסדים שונים, לא בהכרח כלכליים. אתם עשויים למצוא את עצמכם מלאי חרטה.
רביעי־חמישי - דברים יקרו באופן בלתי צפוי - וזה דווקא מה שיכול להביא לתוצאה מוצלחת. אתם פונים עכשיו לדרך רצינית יותר, שכרוכה ביותר אחריות. וכבר עכשיו אתם חשים בשינוי, שימשיך ויבוא לידי ביטוי אפילו בדרך שבה אתם חושבים ומתכננים את התוכניות שלכם. ראו זאת כמעין הכנה לבאות, שיעלו אתכם על דרך חדשה - ותובענית יותר.
עקרב 21.11-24.10
אתם מרגישים צורך לעשות עם עצמכם חשבון נפש, לבדוק את מקומכם בחברה, בעבודה, בבנק ובבית, ובכל שאר התחומים שבהם אדם חש את עצמו מסופק. כרגע אתם מרגישים שהחיים קצת בבלגן. אולם השבוע הישענות על אינטואיציות תסייע.
שישי־שבת – מחלחלים בכם ספקות לגבי אנשים שאתם נמצאים איתם במגע יום־יומי, וחששות מפני העתיד. כרגע, שום דבר לא נראה בטוח ויציב, אבל דף חדש מסתמן באופק.
ראשון־שלישי - הירח שייכנס למזלכם ישיב לכם בראש ובראשונה את שמחת החיים שלכם, רעיונות והתלהבות מכל מה שמעסיק אתכם עכשיו. אתם לא מסוגלים להרגיש שלמים בעבודה אם אינכם משקיעים בה את כל הלב, את המחשבות והרעיונות המקוריים שצצים בתוככם. בנוסף נראה כי קשר חדש עשוי להתחיל באופן לא מתוכנן. זה עלול לעורר בכם התלבטויות רבות, שקשורות אולי למחויבות אחרת שלכם.
רביעי־חמישי – תחושות של נאמנות ומחויבות גבוהות מאוד למקום העבודה שלכם גורמות לכם בהתאם להתמיד ולהבריק במטלות שלכם שם. אולם מסיבות שונות ולא מובנות לכם, אתם מרגישים שאתם לא מצליחים להתנער מהן, ודווקא הייתם רוצים זאת. למעשה, ייתכן מאוד שהייתם שמחים לו יכולתם לפנות לכיוון אחר לגמרי.
קשת 21.12-22.11
עולה בכם הצורך להתכנס בתוך עצמכם ולעשות איזשהו חשבון נפש רציני באשר למקומכם הנוכחי והעתידי. אישיותכם הצנועה ספגה יותר מדי אכזבות לאחרונה ואתם מרגישים שעליכם ללמוד את העולם מחדש ואת הדרך שבה הוא מתנהל. 
שישי־שבת – נסיעה קצרה ומיטיבה לחו"ל עשויה לעלות עכשיו על הפרק, מעבר או שהות במקום שונה. כמו גם אפשרויות נוספות הקשורות להשתלמות או לרכישת ידע.
ראשון־שלישי - הימים הקרובים עשויים להתאפיין במעין נפילת מתח מסוימת. אף שהמשימות החשובות כבר מאחוריכם, נראה כי אתם רוצים להספיק עוד. חשוב שתמצאו זמן להירגע ולנוח. אל תדרשו מעצמכם יותר מדי - נראה כי מצב הרוח עשוי להיות די ירוד וכך גם ההרגשה הכללית שלכם. עליכם להיות ערים לרגישות בריאותית כלשהי או לחלופין לבריאות של מישהו מבני המשפחה שאולי יזדקק לתמיכתכם. 
רביעי־חמישי – ימים טובים. הירח שייכנס למזלכם עתיד לשנות את פני הדברים לחיוב. סוף־סוף, ואחרי שבוע די מתיש, הן מנטלית והן פיזית, תשובו להרגיש חזקים, נמרצים, בריאים, עם יכולת להתמודד עם כל אתגר או קושי שייקרה בדרככם וגם לנצח אותו בקלות האופיינית לכם כשאתם משיבים לעצמכם את האנרגיות הדרושות לעשייה מיטבית.
גדי 20.1-22.12
תקופה מלאה מאי פעם בעבודה קשה ומתישה עומדת להסתיים סוף־סוף, ובקרוב יהיה לכם יותר זמן להקדיש לעניינים אחרים שזנחתם. יחד עם זאת, שבתאי כוכבכם מנסה להשתלט על השבוע, וניצחון שלו על אורנוס עשוי להיות גם ההפסד שלכם. 
שישי־שבת – הצעה חדשה מתקשרת לשיתוף פעולה עם מישהו שדרך העבודה שלו מתאפיינת בחוסר שגרתיות. ונראה שתוכלו להפיק תועלת וללמוד המון אפילו רק מהתבוננות. 
ראשון־שלישי - שבתאי בבית הכספים הגדולים שלכם לא עושה לכם חיים קלים במיוחד, כך שעדיף ללכת צעד אחר צעד, ושיהיה מדוד, בלי לקבל החלטות על פעולות נמהרות ופתאומיות בתחום. מבחינות מסוימות, השאיפות שלכם גדולות מכפי שהאמצעים הכלכליים מאפשרים לכם. ונראה שגם בני הזוג לא יקלו עליכם מהבחינה הזאת ואולי אפילו יאלצו אתכם להוציא יותר ממה שרציתם, שהוא, כאמור, מלכתחילה גבוה.
רביעי־חמישי - היומיים הבאים יתנהלו ברמה נמוכה יותר של אנרגיה, בנטייה מצידכם לעייפות, לחולשה גופנית ולחוסר מרץ מסוים. אתם זקוקים לזמן הירגעות בשביל להיות עם עצמכם, לעכל את החוויות והשינויים שעברו עליכם לאחרונה. ויש לא מעט מהם. נראה כי לאחרונה פיתחתם הלך רוח של הרהור ובחינה עצמית - אתם זקוקים להרבה יותר שעות שינה.
דלי 18.2-21.1
אורנוס ושבתאי במאבק ונראה כי אתם עשויים לגלות במהלכו הזדמנות מקצועית חדשה שתעורר בכם סקרנות ועניין מרובים, אך יחד עם זאת, גם תוסיף על העומס המוטל עליכם עכשיו ממילא. והניסיון לשלב בין כמה מחויבויות עלול להתיש אתכם. 
שישי־שבת - היכרות חדשה מעוררת את סקרנותכם, אבל בתנאים הקיימים, אינכם מרגישים חופשיים כדי להמשיך הלאה. כמו כן, המאמץ להתקבל למקום לימודים יישא פרי. 
ראשון־שלישי - אדם שיתרשם מידיעותיכם, רוחב האופקים ובעיקר מהיכולת שלכם לחשוב בצורה מקורית עשוי לבוא אליכם בהצעה מעניינת, הקשורה גם לארצות אחרות. אתם דומיננטיים בחברה, וכדאי להיות מודעים לכך. בעזרת תכנון זהיר ולימוד השטח תוכלו לענות על הציפיות מכם. הפעם, עדיף שלא להסתמך על האינטואיציה בלבד, שכן זו עלולה להטעות. עדיף לחקור באופן יותר מעמיק.
רביעי־חמישי - נראה כי תגמול כספי כלשהו שלא בהכרח הייתם מודעים לו מסתמן עכשיו כפוטנציאלי מאוד עבורכם, אם כי לחלוטין בלתי צפוי מכל הבחינות. יתברר לכם שצעד שנקטתם בתקופה האחרונה עתיד להפוך למשתלם במיוחד. כשלא בהכרח מדובר באחד שקול ומדוד שביצעתם, מה שעלול רק להגביר עבורכם את אפקט ההפתעה החיובי.
דגים 20.3-19.2
לכוכב צדק שנכנס כבר למזלכם הייתה השפעה טובה. נוכחותו שם איפשרה קידום נושאים שהיו יקרים לליבכם; מעמד, זוגיות, מגורים, לימודים, פוריות. "הייתה" משום שצדק ייסוג השבוע ותחושת תקיעות עשויה לשוב, אולם אל דאגה, הוא תכף חוזר. 
שישי־שבת - יש מי שזקוקים לכם, אולם הניסיון שלכם להיענות לכלל הדרישות יעמיד אתכם במצבים לא קלים. כי בנוסף, אתם עשויים להרגיש כאילו הגעתם לאפיסת כוחות.  
ראשון־שלישי - ימים הרבה יותר קלים, מצב הרוח משתפר גם. מה שבולט אצלכם בעיקר עכשיו הוא הנטייה להמר ולהסתכן, וזה יכול להתבטא בכל תחום, החל מהתחום הכספי ועד ללקיחת סיכונים כמו נהיגה מהירה מדי ולא אחראית. יהיה אפשר למנוע הרבה תקלות על ידי מיתון הקצב שבו אתם פועלים. סטודנטים יוכלו להצליח ולצאת עם ציונים טובים משקיוו. בנוסף, נראה כי גם נסיעה לחו"ל על הפרק מבחינתכם.
רביעי־חמישי - מאוד יכול להיות שבכל הנוגע לעתידכם המקצועי אתם פועלים כרגע בעיקר מתוך לחצים מסוימים שמופעלים עליכם ממקורות חיצוניים ולא בהכרח מתוך תחושות פנימיות או מאוויים שקיימים בכם וייחלתם להם. לפיכך, בכל מה שקשור למקום עבודה חדש, עדיף שתנסו לדחות לפחות בשבועיים החלטות. ההמתנה תיטיב איתן.
טלה 20.4-21.3
שבוע בווליום מתוח מדי מסתמן, כשמאדים שליטכם יצעד את צעדיו הראשונים לקראת מאבק שבשיאו יתייצב מול שבתאי - ויעלה את הטמפרטורות לגבהים בלתי סבירים. מצבים שבהם המאבק מוכרע בגלל פעולה קיצונית שאחד מהצדדים נוקט.
שישי־שבת - למרות המתח הרב שבו אתם שרויים, נראה שיהיו הזדמנויות להכיר אנשים חדשים וליצור איתם קשר מוצלח, כמו גם זמן ויכולת לבלות יותר עם החשובים לכם. 
ראשון־שלישי - נראה שמוטלים עליכם יותר מדי תפקידים ושכדאי להוריד חלק ולו לשם ההרגשה הכללית, שעשויה לא להיות מהטובות. המצב הכספי אינו יציב ובטוח דיו, ומכתיב אילוצים חדשים, שכן אורנוס בבית הכספים מערער כל קרקע יציבה. מדובר על כספים או מענק שמגיעים לכם והגוף המופקד עליהם מוצא סיבות לא הגיוניות להתחמק מלבצע מהלך הוגן. לא קל להשלים עם זה - וההתנגדות עשויה לסייע דווקא.
רביעי־חמישי - אווירה נעימה יותר תאפיין את הימים הקרובים. תרגישו שאתם משתחררים ממגבלות ומהתחייבויות שהעיקו עליכם בתקופה האחרונה ושאתם יכולים סוף־סוף לפנות לעצמכם קצת זמן לעשות בו כרצונכם. חופשה, נסיעה או שינוי בסביבה ובאווירה יעזרו לכם להשיב לעצמכם את מצב הרוח הטוב ואת ההרגשה החיובית שחסרו לכם במיוחד.