הורוסקופ
תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין
26.11.20-20.11.20
מרים בנימיני
20.11.2020 · 7 ימים
שור 25.5-21.4
תחושה שמשהו צריך להשתנות, אבל לא ברור מה ולאיזה כיוון להמשיך, תלווה את התקופה הזאת. בנוסף תחושו תשישות גופנית בגלל הדאגות שמכבידות עליכם ומעכירות את מצב הרוח. כל זה רק זמני, ובעוד כחודש יתחילו הדברים לשאת אופי שונה.
שישי-שבת – הירח יהיה בדלי ביומיים האלה, מה שעשוי  דווקא לסייע לכם בענייני הקריירה. הזדמנות חדשה שתעלה  תאפשר לכם לעשות צעד קדימה, אך תכניס אתכם לתקופה של עבודה מאמצת במיוחד. התגובות החיוביות שתקבלו, יעזרו לכם להתמודד עם הלחצים כבר בשלבים הראשונים.
ראשון-שלישי - אתם חוששים מפני משבר ומוטרדים מהעתיד הכספי שלכם. בעוד כחודש יתחילו חלק מהנושאים האלה להתבהר, אך לא מומלץ להיכנס להתחייבויות רחוקות טווח. נסיגות הכוכבים אומנם הסתיימו, אבל מאדים נמצא במיקום לא נוח עבורכם. אם אתם צריכים לחתום על משהו, כדאי שתחכו לינואר. 
רביעי-חמישי - פנו זמן למנוחה כי אתם עלולים להרגיש פחות טוב, זה יקרה פתאום, באמצע פעילות אינטנסיבית, שתרגישו שאינכם מסוגלים להמשיך, כאב ראש, כאב גרון או בעיות באזור הבטן, עלולים להציק לכם. תכננו יומיים שקטים.
תאומים 21.6-21.5
עם כניסת השמש לקשת תרגישו שאתם משתחררים מאחריות כבדה או עול שהעיקו עליכם בזמן האחרון. תבינו שאינכם מוכרחים לקחת על עצמכם כל כך הרבה מטלות ומחויבויות ולהשתדל כל כך להיות "בסדר". מצב הרוח ישתפר, וגם מבחינה בריאותית תתחילו להרגיש טוב יותר. 
שישי-שבת - יומיים של שלווה. אתם מתחילים להשלים עם מצב שעורר בכם הרבה ספקות והתלבטויות. היצירתיות והדימיון שלכם יעלו בכם רעיונות מעניינים, גם אם בלתי שגרתיים. עם זאת נראה, שמישהו עלול לעמוד בדרככם בעיקר בגלל ראיית העולם הצרה שלו.
ראשון-שלישי - תרגישו צורך חזק להוכיח את עצמכם ולהיות במיטבכם, ואתם עלולים לעמוד בלחצים גדולים להצטיין ולהצליח, כאילו הכל תלוי רק בכך. בקרוב יהיו לכם הזדמנויות רבות יותר לקבל חשיפה ותשומת לב, הן מבחינה מקצועית והן חברתית. בטווח היותר רחוק זה יעזור לכם  לבנות את עצמכם ולבסס את העתיד. 
רביעי חמישי - קשר מן העבר מציע לכם תחושה של נוחות והבנה שחסרה לכם בקשרים אחרים. אבל חידושו באופן מחייב עלול לגרום לכם להתאכזב. למעשה עברתם שינוי גדול מדי, שיהפוך את החזרה למה שהיה פעם לכמעט בלתי אפשרית.
סרטן 22.7-22.6
כניסתה של השמש לקשת תותיר לכם מעט זמן לעניינים שאינם קשורים ישירות לעבודה או ללימודים. יתכן שתמצאו את עצמכם בתפקיד חדש ותובעני יותר, ואפילו אם זה אינו תפקיד חלומותיכם, תוכלו להפיק ממנו תועלת.
שישי-שבת - הצעה כספית נדיבה תגיע ברגע בלתי צפוי, ודווקא מצד מישהו מבני המשפחה שמעוניין לעזור. בעקבות זאת, תוכלו לשקול מחדש תוכניות שעליהן כבר חשבתם לוותר. האתגר העיקרי כעת יהיה להגן על חסכונות ורווחים שהרווחתם. זהו שבוע שבו שיקול הדעת נוטה להיות אופטימי מדי י ולא בדיוק תואם למציאות.
ראשון-שלישי - נושא הלימודים יחזור ויעסיק אתכם.  אם אתם כבר במסלול הזה, תזכו לשבחים בלי יותר מדי מאמץ. הברקות יישלפו ברגעים הנכונים. הנושא שבו בחרתם להתמקד יעניין אתכם  עד כדי כך שתקדישו לו מזמנכם מתוך רצון ולא מתוך כורח. תוך כדי כך אתם עשויים לגלות בעצמכם כישרונות ויכולות שלא הייתם מודעים אליהם.
רביעי-חמישי - מאדים שהיה בנסיגה חודשים ארוכים בבית הקריירה שלכם מתחיל סוף סוף לצעוד בקצב הרגיל. , עבודות שהתנהלו לאט מדי ייכנסו עכשיו לקצב ואתם תקבלו על עצמכם אחריות גדולה שתחמיא לכישוריכם.
אריה 22.8-23.7
אתם נכנסים לתקופה של פעילות אינטנסיבית, שתוציא מכם את המיטב. דווקא בתנאים של עבודה מאמצת מגיעה היצירתיות שלכם לשיא, והרעיונות שתעלו יזכו לשבחים רבים, כמו גם יכולת הארגון שלכם. ילידי השבוע הראשון של אריה יחוו שבוע של אירועים לגמרי לא צפויים.
שישי-שבת – כניסתה של ונוס לעקרב מאלצת אתכם להתייחס לתחום הזוגי ביתר רצינות ואחריות, למרות שאופייה של תקופה זו דווקא קליל ולא מחייב. בהחלט נוצר כאן קונפליקט. 
ראשון-שלישי - אתם נוטים להתלהב מרעיונות שיוצגו לכם, אבל אינכם שוקלים את המשמעויות שלהם עד הסוף. רצוי להימנע מהוצאה או מסיכון של סכומים גדולים. רוח אופטימית מדי מערפלת את השיקול הענייני. שימו לב לבריאות. אתם מגיעים לימים אלה מותשים מעבודה ומחוסר שינה, הגוף רגיש מדי ואתם עלולים לחלות להצטנן או להידבק חלילה במשהו. נסו לנוח הרבה יותר.
רביעי חמישי - הכישורים והכישרונות המיוחדים שלכם מעוררים עניין. חשיפה שתזכו לה באופן בלתי מתוכנן בעבודה, תמשוך את תשומת הלב אליכם, ובעקבות זאת תבוא הצעה מפתיעה שתגרום לכם לשקול מחדש את תוכניותיהם.
בתולה 22.9-23.8
השמש נכנסת למיקום המייצג עבורכם משפחה ומגורים, ולכן כל מה שקשור לבית יעסיק אתכם כעת. גם אם זה יקרה בגלל העלאה פתאומית בשכר הדירה, או קלקולים חוזרים ונשנים, לא תצטערו על הצעד שישפר את איכות החיים שלכם. עכשיו, כשנסיגות הכוכבים מאחורינו, זה הזמן לכך.
שישי-שבת – תמצאו את עצמכם עסוקים, אולי מארחים. הקפידו לא לעבוד מעבר לכוחות. הרגישות הבריאותית גבוהה מדי ביומיים אלה. 
ראשון-שלישי - עם כניסתה של ונוס לעקרב, עשויים לחול שינויים בתחום הזוגיות. במיוחד אם מערכת היחסים הגיעה לנקודת משבר לאחרונה, החודש הקרוב נראה כגורלי ומכריע. מצב הכוכבים הנוכחי לא מאפשר ספקות או חוסר כנות, ובהשפעתו האמת תצא לאור. וכך, יחסים שאינכם שלמים אתם או שאינם נכונים לכם עלולים להגיע כעת לידי סיום.  אם הקשרים טובים ויציבים, הם יישארו כך, למרות שהתקופה היא רגישה. לגבי קשרים חדשים והיכרויות, אלה עשויים דווקא להתחיל עכשיו או בקרוב.
רביעי-חמישי - הוצאה גדולה יחסית עשויה לעלות על הפרק פתאום. כדאי לברר לגבי אפשרויות נוספות להתמודד עם המצב.
מאזניים 23.10-23.9
יחסית לתקופה שבה התנועה מצומצמת, עכשיו תהיו יותר בתנועה. אנשים שתפגשו במקומות שונים ובאירועים שאליהם תגיעו במקרה יהפכו עד מהרה לגורמים בעלי השפעה בחייכם. ונוס עוזבת בתוך יומיים את המזל שלכם ומגיעה לבית הכספים, מבחינה כספית מצב זה אמור להביא לכם דווקא תועלת.
שישי-שבת - מעברה של ונוס לעקרב עלול לעכב קשר שרק התחיל להתפתח. יתכן שאפילו לא תבינו איפה הבעיה. משהו שאמרתם אולי התפרש שלא כהלכה, וכדאי לברר את אי ההבנה לפני שתתפתח. 
ראשון-שלישי – ימים עסוקים מאוד. אל תחששו לעמוד על שלכם, גם אם נראה לכם שדעתכם אינה פופולרית. תגלו שיש לכם יותר תמיכה ממה שחשבתם. רעיון שתעלו עשוי להוביל אתכם למסלול חדש. עם זאת, קיימת איזו אי ודאות לגבי העתיד. הפעם, עדיף להסתמך פחות על דברים שעשיתם בעבר. חזרה למקום עבודה או לתפקיד קודם עלולה להגביל אתכם ולא לאפשר לכם להתפתח. היכרויות שיתחילו עכשיו יתאפיינו בהבנה שתגשר על פערים. דרך העבודה תכירו אנשים ששיטות העבודה שלהם לא דומות לשום דבר שהכרתם.
רביעי-חמישי - שינוי לטובה מתחיל. אתם אומנם עדיין שרויים במתח רב, אולם תרגישו שהתחזקתם ושבתם לעצמכם.
עקרב 21.11-24.10
נותרו עוד יומיים למסעה של השמש במזלכם, אך יותר קל להיפרד מאורחת רצויה כמו השמש כשכבר באותו יום, ראשון, מגיעה אליכם אורחת רצויה אחרת: ונוס המיטיבה. ונוס בעקרב אמורהלעזור למערכות היחסים, אלא שאוראנוס שנמצא ממול, מצביע על הצורך לאמץ התנהגות לא שגרתית, מי שיהיה יצירתי ויוכל קצת להפתיע - ייצא נשכר.
שישי-שבת – משהו בבית שלא פועל היטב עלול להרגיז. עכשיו משמסתיימת השפעת הנסיגה של מאדים אפשר לתכנן וגם לפעול לטובת שיפור תנאי המגורים שלכם. 
ראשון-שלישי - קשר שיתפתח בימים אלה עשוי להיות אינטנסיבי וחזק. גם מערכת יחסים קיימת עשויה לעבור שינוי ולהפוך משמעותית יותר עבור שני הצדדים. השבועות הקרובים יגדילו את האפשרויות שלכם בתחום זה. יהיה קל יותר לפגוש אנשים חדשים, והתקשורת הראשונית תזרום מעצמה. בנושאים כספיים - מבט מקרוב עלול לגלות שהמצב אינו כל כך פשוט. הגיע הזמן לקבל כמה החלטות לא קלות, שיעזרו לכם להתייצב.
רביעי חמישי - הזדמנות שתעלה במפתיע תאפשר לכם לעסוק בתחום שאתם אוהבים. בינתיים מדובר בעבודה זמנית, אך הרושם שתותירו עשוי להוביל לפנייה חוזרת אליכם בקרוב.
קשת 21.12-22.11
ביקורה של השמש במזל שלכם מתחיל ביום ראשון ומסמל את המפנה לטובה שיחול בחייכם. מועד יום ההולדת מציין את השינוי הזה. בהדרגה ישובו אליכם הכוחות והמרץ, שוב תשיגו שליטה על מה שקורה אתכם. גם מבחינה בריאותית יחול שיפור. בעיות שהציקו לכם בחודש האחרון יתחילו לחלוף.
שישי-שבת – אם רק ישררו התנאים המתאימים תמצאו את עצמכם בחוץ, בשדות ובנופים בחיק הטבע. אנשים מחפשים את חברתכם אפילו במקומות לא צפויים. הרבה קשרי ידידות עשויים להתחיל כעת. אם מדובר על קשר זוגי חדש, תיאלצו בתקופה זו לשמור עליהם בסוד.
ראשון-שלישי - למרות שההזדמנות שמציעים לכם בעבודה, היא חד פעמית, יתכן שתחליטו לסרב. חשוב לכם יותר להיות שלמים עם מצפונכם, ולא לקחת על עצמכם תפקיד שלדעתכם אינו הדבר הנכון ברגע זה. גישה זו תפתיע את המעגל הקרוב אבל תזכה אתכם בנקודות. אפשרות חדשה תעלה בהמשך, והפעם מכיוון מפתיע. שווה לחכות.
רביעי-חמישי - בקרוב יהיו סיכויים טובים יותר לגייס סכום כסף שדרוש לכם, לקבל הלוואה או עזרה. כדאי לפעול בתיאום עם אנשים אחרים הקשורים לכך- בן הזוג, בני משפחה או שותפים, ולא לקבל החלטות על דעת עצמכם בלבד.
גדי 20.1-22.12
המאמצים שהשקעתם בתקופה האחרונה שוחקים את כוחותיכם. דווקא עכשיו תהיו זקוקים לכל האנרגיה שתוכלו לגייס, בגלל הזדמנות מקצועית שתעלה על הפרק. מנוחה יכולה לעזור, וחשוב לקחת לעצמכם קצת זמן ולחדש את הכוחות.
שישי-שבת - הצעה שתקבלו  תשפר משמעותית את מצב כם הכספי. תוכלו לקבל את המימון הדרוש עבור פרויקט שחשוב לכם. מישהו שמאמין בתחום שבו אתם עוסקים יבוא לעזרתכם.  אלא שהעזרה עלולה לעורר כעס רב אצל מישהו בסביבה, שאולי ציפה לקבל את התקציבים בעצמו.
ראשון-שלישי - בשל ונוס שבעקרב  ישתנה משהו במערכת יחסים שבה אתם מעורבים. בין אם תעברו לגור ביחד או שתיפרדו, מדובר בהתפתחות הכרחית, והתוצאה תהיה קשר נכון יותר עבורכם. לא קל לכם לחשוף את הרגשות שלכם, ואולי חוסר הביטחון שאתם חשים נובע מבן הזוג וממסר לא חד משמעי.
רביעי-חמישי - אתם עומדים בפני החלטה חשובה לגבי מקום המגורים העתידי. השינוי הזה, שלמענו תיאלצו לוותר על משהו מאורח החיים הקודם שלכם, ישפיע גם על כל המשפחה ועל האנשים הקרובים אליכם. בכלל, השינויים שתעשו בתקופה זו יהיו משמעותיים לשנים הקרובות.
דלי 18.2-21.1
החודש הקרוב יפגיש אתכם עם יותר אנשים מאשר בדרך כלל, והזדמנויות ליצור קשרים חדשים וחשובים יהיו כמעט בכל יום. למעשה, לתקופה זו תהיה השפעה רבה על הכיוון שבו תפעלו בעתיד. אתם מכינים עכשיו את הבסיס ודואגים לחזק אותו.
שישי-שבת – הירח שבמזלכם ייטיב אתכם. תופתעו למצוא את עצמכם מוקפים באנשים שאתם מעריכים מאוד. עצם נוכחותם בסביבתכם מוסיפה לכם ביטחון עצמי, כוחות יצירה ואמונה בעצמכם ובמה שאתם מסוגלים להשיג. היכרות חדשה תעורר בכם התרגשות ועניין. ככל שתתקרבו תרגישו בטוחים יותר שזהו הקשר הנכון, אולם מומלץ דווקא לנהוג בזהירות, ולהתקדם בצעדים קטנים.
ראשון-שלישי –הצעה נדיבה תבוא מכיוון בלתי צפוי. יציעו לכם הלוואה או עזרה כספית, בדיוק ברגע שאתם זקוקים לה, אך כדאי לשקול את העניין היטב. אתם עלולים להרגיש שלא השגתם מה שהשגתם בכוחות עצמכם. בתכנון העתיד המקצועי והאישי, יהיה עליכם לקחת אחריות על תקציבים ועל התנהלות כספית נכונה. טוב יהיה להתייעץ עם מביני דבר. למרות היושר הגבוהה שלכם, אתם עלולים לטעות.
רביעי-חמישי - הקפידו לעקוב אחר המתרחש, כדי למנוע אי הבנות. חשוב במיוחד שלא להניח הנחות בשם אחרים.
דגים 20.3-19.2
חודש חשוב להתפתחותכם המקצועית. יעלו בו הזדמנויות שיוכלו לעזור בקידום הקריירה שלכם. קחו בחשבון שלא הכל יקרה כמתוכנן ודווקא מה שנראה בתחילה כתקלה או חוסר מזל, עשוי להוביל להזדמנות מוצלחת. מרקורי המהלך בעקרב לאחר סיום הנסיגה, מדגיש את יכולת הביטוי שלכם גם בכתב.
שישי-שבת – יומיים שעדיף לבלות במנוחה. היו זהירים ואל תתקרבו לאנשים שאינם בריאים. הנטייה להידבק גבוהה יותר כשהגוף חלש.
ראשון-שלישי - הירח נכנס למזל שלכם ושוב תתמלאו כוחות, אנרגיה ותחושת מסוגלות. ונוס בעקרב היא יתרון עבור חיי החברה והזוגיות, ואתם תהיו מוטרדים בשאלה האם הקשר הזוגי שבו אתם מעורבים יוביל לעתיד משותף. תרגישו שאתם זקוקים לבסיס יציב, ושבהעדרו אין טעם להמשיך. על רקע זה עלול להתרחש עימות שיכול להגיע עד משבר, בסופו של דבר זה יהיה לטובה- אם משום שזה יוביל את הקשר לשלב הבא, או שיביא לסיומו ולהתחלה חדשה ומתאימה לכם יותר.
רביעי-חמישי – מיקומו הנוכחי של מאדים אינו מהווה בשורה טובה עבורכם בתחום הכספים, אבל אתם מתחילים להתאים את ציפיותיכם למציאות, שכרגע אולי נראית קצת פחות מבטיחה מכפי שהנחתם.
טלה 20.4-21.3
סוף סוף תוכלו לנשום לרווחה. החודש הקשה שעבר עליכם מגיע לסיומו ביום ראשון ואתם נכנסים לתקופה הרבה יותר סימפטית. הרבה דברים עומדים להשתנות לטובה באופן די פתאומי. אמנם חלק מהשינויים האלה אינו ביזמתכם, אבל בסופו של דבר הם יובילו לתוצאה מוצלחת.
שישי-שבת –  צעד לא זהיר או לא מחושב עלול לגרום להוצאה גדולה בהרבה מכפי שתכננתם. כשוונוס שליטת בית הכספים נמצאת מול אורנוס מתערערת היציבות. שמרו על זהירות בתחום כל השבוע. 
ראשון-שלישי - תחושה של תשישות וכובד תתלווה לימי ראשון ושני. אתם נוטים לתחושה של דכדוך ועייפות, עסוקים במחשבות על העבר, ואולי גם קצת חוששים מהעתיד וממה שעומד לקרות. לכל זה מתלווה נטייה להרגיש לא טוב מבחינה בריאותית. כל מה שקשור לדרכי הנשימה הופך יותר רגיש כדאי להשתדל לנוח ולהירגע. יום שלישי יהיה יותר נוח.
רביעי-חמישי – כניסת הירח למזלכם תשפיע לטובה על כל מה שיקרה. גם ההרגשה הכללית תהיה טובה וגם ההתרחשויות עצמן. בשל עזיבת ונוס את בית הזוגיות שלכם, תעמדו לפתע בפני הצורך להחליט החלטות לא קלות הנוגעות ליחסיכם עם מישהו חשוב בחייכם. זה בולט במיוחד בקשר חדש.