הורוסקופ
תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין
17.8.18 ל-23.8.18
מרים בנימיני
17.08.2018 · 7 ימים
שור 25.5-21.4

מרקורי שחוזר להילוך ישיר מאפשר לכם לתכנן שינויים בצורת המגורים או במבנה המשפחתי, אך מוטב להמתין להתיישרותו של מאדים, לאחר 28 בחודש. בצד האתגרים, צצות גם הזדמנויות. מטרותיכם הופכות ברורות יותר, ונחישותכם המתעצמת תסייע לכם להתגבר על הקשיים. המשיכו להתעקש ולהיאבק על שלכם, גם אם ינסו לרפות את ידיכם. 

שישי־שבת - מערכות יחסים: הצורך הבולט שלכם בתחושת שייכות וביטחון עומד בקונפליקט עם הרצון להעז ולהתחיל משהו חדש. אתם נעים בין החשש מפני שינוי ונקיטת צעד משמעותי בקשר לבין הצורך לשמר את הדברים כפי שהם. לפנויים שבכם, השבועיים הקרובים לא קלים להתחלות חדשות.

ראשון־שני - מרקורי, שליט בית הכספים שלכם, חוזר להילוך ישיר ומרגיע את הרוח הבזבזנית שהשתלטה עליכם. עזרה כספית ממקור בלתי צפוי עשויה להתקבל בדיוק בזמן.

שלישי־חמישי - אפשר שתרגישו שבעבודה מצפים מכם ליותר מדי ואולי מנצלים אתכם. ייתכן גם כעס, על שמתייחסים לשירותיכם כמובן מאליו. רגשות אלה עשויים למצוא ביטוי בדרך לא מילולית. הזדמנויות הקשורות לעבודה נוספת, שמצריכה יכולת מיוחדת שרכשתם, עשויות לצוץ לפתע ולחייב החלטה מהירה.

תאומים 21.6-21.5
פרשות מן העבר מתעוררות מחדש אף שסברתם כי נפתרו. תקופה זו בשנה מחזירה אתכם לאירוע טראומטי המטלטל אתכם בכל פעם שאתם נזכרים בו. הקלה צפויה עם חזרת מרקורי שליטכם מנסיגה. נסיעות, אולי עם ידידים חדשים, עשויות לפצות אתכם על הרגשות הסוערים.

שישי־שבת - אתם עסוקים מאוד ואולי טורחים סביב אורחים. העצבנות והאי־שקט גורמים לכם להרגיש כיושבים על קוצים. תמיד נדמה לכם שעליכם לעשות משהו במקום אחר. בעוד יומיים התחושה תחלוף ותבינו שמקומכם הוא בקרב בני המשפחה.

ראשון־שני - כניסת הירח לבית הזוגיות (בקשת) עשויה לעורר בכם מחדש את הצורך לחוות קשר קרוב. אפשר שפגישה מקרית תעורר בכם עניין ורצון לנסות ליצור קשר. ייתכן שגם הצד השני מעוניין בכך, ויהא עליכם להחליט במהירות. צירופי מקרים והתרחשויות מפתיעות ממלאים תפקיד חשוב במתרחש.

שלישי־חמישי - רגישות בריאותית - אצלכם או במשפחה. בנושאים כספיים נראית נטייה להסתכן. החלטה נמהרת עלולה לגרום להסתבכות או להפסד עד כדי משבר. בחנו היטב את הנתונים ואת כלל האפשרויות. את הטיפול במחלוקות בעניינים אלה מוטב לדחות לספטמבר.
סרטן 22.7-22.6
שאיפתכם לפתור בעיות של אחרים לא תמיד ניתנת למימוש. לעיתים, הכוונות הטובות עלולות רק לסבך אתכם. היזהרו במיוחד כשמדובר בכספים או במתן הלוואה, ושקלו את ההשלכות האפשריות. החודש לא כדאי לטפל בעניינים כספיים - מרקורי מסיים השבוע את הנסיגה בבית הכספים שלכם ומאדים יסיים נסיגה בסוף החודש.

שישי־שבת - עסקה עם אדם קרוב עלולה להוביל לתוצאה ההפוכה מכפי שרציתם ולגרום לעימות בלתי נמנע. עם זאת, נראה שסכום כסף לא גדול עושה את דרכו אליכם.

ראשון־שני - ימים של חולשה, עייפות והיעדר אנרגיה. בעיות באזור הבטן או בית החזה עלולות לשוב ולהציק לכם, ומחזור הדם רגיש מתמיד. שמרו על תזונה קלילה ודלת־שומן והימנעו מאוכל כבד. צדק שולח היבטים המייצרים אשליות וגורמים להתנהלות בלתי זהירה. הימנעו מפעילות מאומצת, שכן אינכם אוהבים להפר הבטחות. 

שלישי־חמישי - הרגשתכם משתפרת פלאים, מאגר הכוחות מתמלא, וכך גם האופטימיות והאמונה שאתם מסוגלים להתגבר על כל הבעיות. רומנטיקה: אתם אהודים ומבוקשים, אבל אולי לא לגמרי בטוחים בתפיסתכם את מהותה של זוגיות. חשוב שתקבלו החלטות בלי להיות מושפעים מדברי אחרים.
אריה 22.8-23.7
לאחרוני האריות שחוגגים השבוע את הולדתם מצפה שנה פתוחה, המאפשרת לבצע שינויים ולשפר את איכות החיים. ביום ראשון מסתיימת נסיגת מרקורי שחלה במזלכם וגררה בעיות תקשורת, קלקולים וכן הלאה. בתוך חמישה ימים מסיום הנסיגה צפויות הפרעות אלה להיפסק. השמש שולחת היבט הרמוני לאוראנוס ולשבתאי ומזמנת לכם הצלחות.

שישי־שבת - נראה שתידרשו להימצא בבית יותר משתיכננתם, אולי בגלל בן משפחה שלא חש בטוב. פעולות כספיות דורשות זהירות - דברים עלולים להתרחש אחרת מכפי שצפיתם ולחייב אתכם בהחלטות מהירות בלי להסתמך על נתונים מבוססים. היזהרו מעצות של אחרים.

ראשון־שני - נוחים וטובים יותר. מערכות יחסים: ייתכן שמישהו מבלבל אתכם ומעביר מסרים כפולים, ואפשר שגם אתם לא בטוחים ברגשותיכם. כרגע מוטב שלא להגיע להחלטה לגבי המשך הקשר. נסיעות עשויות להוביל להיכרויות ולמפגשים מעניינים, אולי אפילו עם מועמדים לזוגיות.

שלישי־חמישי - עבודה: נראה כי עליכם לקבל החלטות חשובות ולגבש את דעתכם בכוחות עצמכם. בירור וחקירה יכולים לסייע לכם למצוא את הדרך המתאימה ביותר. הפעם, עצתם של אחרים עלולה רק לבלבל.
בתולה 22.9-23.8
לעייפות שמלווה אתכם לאחרונה מצטרפת השבוע גם תחושת בדידות. אתם עסוקים בבחינה עצמית ולא חוסכים מעצמכם ביקורת. נראה שאתם זקוקים למסגרת ולפעילות שוטפת. שיפור בהרגשה צפוי מיום חמישי, עם כניסת השמש למזלכם. מרקורי החוזר למהלך שגרתי וישר יסייע לכם להתגבר על התקלות והבעיות.

שישי־שבת - חוסר המרץ מפנה מקומו לעניין מחודש במתרחש סביבכם. אתם עשויים לקבל הצעה שתחייב אתכם לקבל החלטות. חופשה או נסיעה עשויות לסייע בהתלבטות.

ראשון־שני - מתח ישן בתוך המשפחה עלול להתעורר מחדש בעקבות גילוי פתאומי, ולהעכיר את האווירה. עדיף להתעלם מהנושא. היזהרו מעסקה קורצת המוצגת בידי אדם בעל כושר שכנוע. למרות ההבטחות המפתות, נראה שמשהו בעסקה עלול לאכזב או אפילו לגרום לביטולה. פעלו על פי האינטואיציה ואל תסתמכו על עדויות של אחרים.

שלישי־חמישי - בעבודה: אתם זקוקים לאתגר, להזדמנות להתפתח, ולמצוא את הדרך שלכם. ניסיונותיכם לפעול בכיוון עלולים להיתקל בהתנגדות ולייצר מתח. הפתרון יגיע רק כאשר לכם עצמכם יהיה ברור מה בכוונתכם לעשות. סכום כסף עשוי להגיע במפתיע ולסייע בנושא דחוף.
מאזניים 23.10-23.9
השבוע מודגש הצורך להירגע באווירה שקטה. אנשים סביבכם מגבירים את הלחץ שאתם שרויים בו ממילא, וגם אם כוונתם טובה, הם מעמיסים עליכם יותר מדי. חוסר השקט שמלווה אתכם נובע משינויים החלים בחייכם. עומדות בפניכם דרישות מסוג שונה לגמרי שתצטרכו להסתגל אליהן מעתה ואילך. 

שישי־שבת - אתם זקוקים לתמיכה ולהבנה וחשוב לכם לקבל אישור מאנשים קרובים. כספים: כושר השכנוע שלכם וטיעוניכם ההגיוניים עשויים לשנות את רוע הגזירה לגבי תשלומים או קנסות. סמכו על תחושותיכם - יש בכם הכוח לעמוד בכל האתגרים.

ראשון־שני - לוונוס המהלך במזלכם השפעה טובה על חיי הזוגיות. קל לכם להתקרב, להשתחרר ממעצורים, להיראות טוב ולעורר עניין. קשר חדש עשוי להתחיל בקרוב עם אדם שתהיה לכם איתו שפה משותפת ושיגרום לכם להרגיש בנוח - כאילו הייתם מכרים ותיקים.

שלישי־חמישי - ימים רגישים מבחינה בריאותית. אתם נוטים להישחק ולכלות את הכוחות. השתדלו להישאר באזור הבית ובחברת המשפחה. בעבודה, יש מי שמנצל את טוב ליבכם ואת היותכם נוחים לוותר. היזהרו מהבטחות והימנעו מלבצע פעולות שמנוגדות לאינטרסים שלכם.
עקרב 21.11-24.10
אתם מתוסכלים מכך שלא התקדמתם כמצופה - התהליכים מתמשכים ו"נתקעים" בגלל תקלות בלתי צפויות. למרות דרישותיכם הגבוהות מעצמכם, אתם מגלים שקשה לעמוד בציפיות. בקרוב יוסר המכשול העיקרי העומד בפניכם. סכום כסף שהמתנתם לו זמן רב, אולי מחו"ל, עשוי להגיע השבוע.

שישי־שבת - הירח שבמזלכם מיטיב איתכם. הימים הבאים מתאימים לנסיעה קצרה לחו"ל או לחופשה במקום יפה ליד המים - כבני מזל מים, למים השפעה מיטיבה עליכם ומרגיעה במיוחד. קשר שעשוי להתחיל בקרוב יחייב אתכם לשמור על זהירות וסודיות.

ראשון־שני - צדק, שליט בית הכספים שלכם, פועל לטובתכם ומקדם בשורות טובות בתחום זה - אפשר שיתברר כי מגיע לכם סכום כסף, אולי בונוס. עבודה שביצעתם בעבר עשויה לפתוח פתח לרווחים נוספים.

שלישי־חמישי - אתם חשים שאינכם ממצים את יכולותיכם האמיתיות במקום העבודה ורגש הטינה גובר, כשמתברר שבעיה הנוגעת לכם לא טופלה. הדחף שעשוי להתעורר בכם - להפנות עורף ולפנות לכיוון אחר - אינו פתרון רצוי כעת. נראה כי שינויים בנושא המקצועי יתחוללו מחודש ספטמבר ואילך.
קשת 21.12-22.11
על הפרק עומדת אחריות או מחויבות שמבקשים מכם לקבל על עצמכם, וזו מעוררת בכם רגשות סותרים: אינכם רוצים לוותר על החופש שלכם, אך חשים שכרגע אין ברירה. ייתכן גם שזהו צעד חשוב שיקדם את עתידכם.

שישי־שבת - ימים של רגישות בריאותית, חולשה והתגברות של סימפטומים - אצלכם או אצל אדם קרוב. אתם זקוקים למנוחה ולשינה טובה, אך מתקשים למצוא לכך זמן. שיפור בהרגשה צפוי מיום ראשון.

ראשון־שני - כניסת הירח למזלכם ממלאת אתכם באנרגיה מחודשת וברצון לעשייה. היכרות חדשה עשויה לעורר בכם סקרנות, אך גם חשש מפני התקרבות וחשיפה. אפשר שאתם מתקשים לגשר על פער גדול, או שעליכם להשתחרר מקשר אחר שעוד שקוע עמוק בלב. מומלץ לתת לקשר החדש הזדמנות, שכן הוא יכול להתפתח לכיוון חיובי ויציב.

שלישי־חמישי - כספים: המצב משתפר ויש יותר הזדמנויות לקדם דברים לטווח היותר־רחוק, אך עדיין דרושה זהירות גדולה. הצעה חדשה עשויה להוסיף להכנסה, אך לא בטווח המיידי. בשורה טובה עשויה להתקבל לגבי בקשה להלוואה, לסיוע או למלגה, אולי בעקבות משהו שעשיתם בעבר.
גדי 20.1-22.12
כניסת השמש לבתולה ביום חמישי מסמנת את סיומה של התקופה הקשה שעברתם ומאפשרת לכם לפנות מקום להתרחשויות חדשות. אתם חשים שהגיע הזמן לשינוי, וזה יוכל לצאת לפועל בקרוב. החלטה שתקבלו תמלא אתכם באנרגיות ותפנה אתכם לכיוון שונה.

שישי־שבת - מאדים שחזר למזלכם תוך הילוכו לאחור מביא עימו עצבנות או אי־שקט, בעיקר למי שנולדו בשבוע האחרון בגדי. היתרון במצב הוא רגיעה בבית הכספים. אתם זקוקים לפסק זמן ולהחלפת אווירה. נסיעה קצרה עשויה להיטיב איתכם. ייתכן שגם נסיעה ממושכת יותר תעלה על הפרק בקרוב, ותחולל שינוי חשוב בחייכם.

ראשון־שני - יומיים המלווים בחולשה, בעייפות ובתשישות ובקושי למלא את המשימות הרבות. התחשבו באיתותי הגוף והקצו זמן למנוחה - אפשר להידבק בקלות בשפעת, בהצטננות או לסבול מבעיות בגב.

שלישי־חמישי - לכניסת הירח למזלכם השפעה מבריאה. ייתכן שתקבלו הצעה מלהיבה ומרגשת, אבל כדאי להתייחס אליה בזהירות. נראה שהאדם שאתם אמורים לשתף איתו פעולה עלול להיות פחות אחראי ואמין מכפי שאתם מצפים. היכרות שעשויה להתחיל בקרוב מתקשרת למקום העבודה.
דלי 18.2-21.1
מאדים, ששהה אצלכם חודשים ארוכים תוך הילוך אחורי, מעניק לכם פסק זמן עד 11 בספטמבר. ההקלה תורגש מיד. בבית הזוגיות יסיים השבוע מרקורי את נסיגתו, והשמש שולחת היבטי ידידות לכוכבים אחרים. מצב זה מקל על ניהול חיי הזוגיות, וגם התקלות של הזמן האחרון פוחתות.

שישי־שבת - נושא הקריירה מעסיק אתכם. הצעות מגיעות מכיוונים שונים, אך לא כולן מתאימות לכם. אנשים חדשים שצפויים להיכנס לחייכם ישפיעו על החלטותיכם ועשויים לפתוח פתח לשינוי כיוון. היו סבלניים.

ראשון־שני - אתם עשויים למצוא את עצמכם משלימים לבד פרויקט שהתחלתם במשותף עם אדם אחר. הצורך לתאם, להתגמש ולשתף פעולה מקשה, ועלול להאט את הקצב. שיפור צפוי השבוע במצב הכספי, לרבות סכום כסף שעשוי להגיע במפתיע או חשיפה לאפשרויות שלא הייתם מודעים אליהן.

שלישי־חמישי - ענייני בריאות עלולים לחזור ולהעסיק אתכם. שימו לב לתזונה והקפידו על פעילות גופנית. בעיה שהתפתחה מתחת לפני השטח עלולה לצאת פתאום לאור ולהטריד. זוגיות: קשר חדש ומלהיב עשוי להתרקם, אך מוטב לשמור על חשאיות. כשייוודע בחוץ דבר הקשר, עלולה להתעורר בעיה בלתי צפויה.
דגים 20.3-19.2
השבוע מתחיל עם אותה נטייה מוכרת לדאוג לאחרים תוך הזנחת עצמכם. נושא חשוב שמתעורר, אולי בהקשר למשפחה, דורש מכם זמן והשקעה. אתם עלולים למצוא את עצמכם בתווך, מנסים לפשר בין בעלי דעות שונות ואינטרסים מנוגדים. שיפור צפוי מיום חמישי, עם כניסת השמש לבית הזוגיות שלכם. 

שישי־שבת - הרגשות נוטים לגעוש ולסעור, ותגובותיכם עלולות להיות קיצוניות ובלתי צפויות. זוגיות: גם אם אתם נמשכים לאנשים הלא־מתאימים, ייתכן שדרוש לכם זמן כדי לתת אמון, להיחשף ולהתקרב. דווקא התקרבות איטית תוכל להפוך את הקשר לבטוח יותר ויציב.

ראשון־שני - נראה שמישהו מעריך את עבודתכם, ואפשר שתקבלו בקרוב הצעה מעניינת. בשבועות הקרובים יתגברו בכם הלבטים - ייתכן שתחושו שהגיע הזמן להתמקד בנושאים החשובים לכם, ולעסוק פחות במתן שירות לאחרים. הרהורים אלה יובילו לשינוי בגישתכם ובבחירותיכם.

שלישי־חמישי - סיכומים בנושאי שכר מוטב שיהיו ברורים וכתובים. הצעה שעומדת על הפרק עשויה לפתות אתכם, אבל בהמשך להתברר כבלתי ישימה. חתימות חשובות כדאי לדחות לספטמבר, עד לאחר סיום הנסיגות והשפעתן.
טלה 20.4-21.3
מאדים שליטכם חוזר בהילוך נסיגה לבית הקריירה שלכם, וישהה בו בחודש הקרוב. הימנעו ממריבות ושמרו על הישגיכם האחרונים. המשיכו לפתח רעיונות שעשויים לקדם את הקריירה - התועלת שתצמח מכך תתברר בהמשך הדרך.

שישי־שבת - ימים רגישים המלווים בעייפות וחולשה ואולי גם במצב רוח ירוד. שינויים מתרחשים כמעט בכל יום ולא מאפשרים לכם לשמור על שגרה. עם זאת, בגלל האחריות הגדולה שמוטלת עליכם, אינכם מצליחים להתמודד עם הקשיים בדרככם הרגילה והישירה. ייתכן שתרגישו חובה לדאוג למישהו אחר שזקוק לכם, או לעמוד בציפיות.

ראשון־שני - ימים אופטימיים ונוחים בהרבה. אדם שנעדר מחייכם זמן רב עשוי לשוב ולהופיע ולחולל בכם סערת רגשות. הקשר איתו, גם אם יתפתח מחדש, צפוי לסבול מתנודות רבות ומחוסר יציבות. נסיעה לחו"ל עולה על הפרק ונראה שבקרוב אף תבצעו אותה. לאחר קיץ לא קל, אתם זקוקים מאוד לחוויות חדשות ולסביבה שונה.

שלישי־חמישי - בעבודה: קשה לכם להשלים עם הצורך לקבל הוראות ולעבוד בהתאם לדרישות ולדפוסים הקבועים. רעיונותיכם חדשניים ומוצלחים, אולם ברגע זה לא ניתן לקדמם. נסו לעשות זאת בהדרגה.