הורוסקופ
תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין
22.2.19 ל־ 28.2.1
מרים בנימיני
22.02.2019 · 7 ימים
שור 25.5-21.4

כוכב מאדים שנכנס לא מזמן למזלכם מביא עימו יותר מרץ ואנרגיה. אתם פעילים יותר ואינכם ממהרים להתעייף כמקודם. אלא שלפעמים אתם נמהרים מדי ומסכנים את עצמכם. היו זהירים. זה יחסוך לכם את ה"תאונות" הקטנות והמרגיזות.

שישי־שבת - מצב הרוח שלכם נתון לשינויים תכופים. אתם עלולים להתרגז בפתאומיות, וגם לשכוח מכך זמן קצר אחר כך. יומיים אלה מלווים במתח רב, שאולי אינכם מודים בקיומו, אבל הוא גורם לכם לחוסר שקט. כדאי לא לקחת על עצמכם יותר מדי.

ראשון־שני - הרבה יותר נוחים. הירח בבית הזוגיות ומצב הרוח שלכם אופטימי וקליל. שימו לב, דברים שלא תדונו בהם בגלוי עלולים להפוך למכשול במערכת יחסים שבה אתם מעורבים. סודות שנשמרו עלולים להתגלות פתאום ולדרוש מכם התמודדות ישירה.

שלישי־רביעי - שבוע מטעה בנושאים כספיים. הזדמנויות שנראות כמשתלמות יתבררו מאוחר יותר כמאכזבות. מתן אמון במי שאינכם מכירים היטב עלול לגרום לכם לחרטה והפסד.

חמישי - הזדמנות הקשורה לנסיעה לחו"ל עשויה לעלות על הפרק. גם אם היא לא תצא לפועל עכשיו, היא תשוב בקרוב.

תאומים 21.6-21.5
התלבטויות לגבי המשך הקריירה שלכם עשויות להעסיק אתכם בתקופה הקרובה. אתם עלולים להרגיש שאינכם מתקדמים כפי שהייתם רוצים, אך חששות רבים מונעים מכם לערוך שינוי. למרות זאת, במהלך השבועות הקרובים וכתוצאה מהקשיים שאתם חווים עכשיו, תקבלו החלטה.

שישי־שבת – אתם מלאי מרץ וחשים בצורך לצאת מהשגרה, להיות במקום אחר, ולחוות חוויות שונות. תכננו נסיעה לחו"ל.

ראשון־שני - חוש האחריות שלכם אינו מאפשר לכם לסרב לבקשות שיופנו אליכם בעבודה, אולם קחו בחשבון שאתם עלולים לקחת על עצמכם יותר מכפי שתוכלו לעמוד בו. עדיף שלא להבטיח דבר בשלב זה. יומיים אלה מצביעים על רגישות גבוהה מבחינה בריאותית, היזהרו מתנועות פתאומיות. 

שלישי־רביעי - בתחום הזוגי, אתם מתנתקים מאנשים ומקומות שבהם הרביתם לשהות בעבר. הפעם, מה שנגמר נגמר, ושלא כבזמנים אחרים, לא תחזרו לחדש קשר שהסתיים. אתם מתקרבים לאנשים חדשים, וזה יכול להוות בסיס להיכרות ולקשר רומנטי חדש שיבוא בהמשך.

חמישי - הזדמנות לשפר את מצבכם הכספי, תעלה בקרוב. כדאי לגלות יוזמה ולא לצפות לכך שההצעה תבוא מאחרים. סכום כסף עשוי להגיע אליכם במפתיע.
סרטן 22.7-22.6
אתם מתארגנים מחדש, בוחנים את תוכניותיכם ומתחילים לחשוב גם על דרכים אחרות. השבועות הקרובים מדגישים את הצורך שלכם בחופש, במרחב ובחוויות חדשות. הזדמנויות הקשורות בנסיעה עשויות לעלות, וכן מחשבות על רכישת ידע וניסיון בתחום שמעניין אתכם.

שישי־שבת - בני משפחה זקוקים לכם ולכן לא כדאי לתכנן תוכניות המרחיקות אתכם מהבית, משהו יגרום לכם לשנות זאת ברגע האחרון. אתם מעדיפים לטפל בעניינים הכספיים שלכם בעצמכם, אך מישהו, אולי בן משפחה קרוב, יכול לעזור לכם יותר מכפי שציפיתם.

ראשון־שני - תקבלו הצעה הכרוכה בשינוי מקום או סביבה, אך בני מזל סרטן לא שייכים למזלות המחבבים במיוחד שינויים. תרגישו שעליכם לשמור על הקיים בכל מחיר, אולם בכך, אתם למעשה די חוסמים לעצמכם את הדרך. 

שלישי־רביעי - דברים שעד כה דובר עליהם במעורפל מתחילים סוף־סוף לקבל צורה. סיום של תפקיד עשוי להיות נקודת המוצא להתחלה חדשה. הרבה תלוי ביכולת שלכם להבהיר מה אתם רוצים ולא לוותר בנקודות החשובות לכם.

חמישי - ונוס עדיין נמצאת בבית הזוגיות שלכם. היכרות חדשה תעורר בכם עניין, צרו את הקשר הראשוני בעצמכם.
אריה 22.8-23.7
מצב הרוח אינו בשיאו. אתם שואלים את עצמכם שאלות מהותיות לגבי החיים ולגבי העתיד, ואולי לא מרוצים מהכיוון שבו נדמה לכם שאתם פונים. ברגע שיתבהר המצב ותקבלו תשובות, דברים יתחילו לקרות מעצמם והכל יהיה קל יותר.

שישי־שבת - בסוף השבוע תפגשו אנשים רבים, אך למרות שכאריות אתם מאוד חברותיים ואוהבים מגע עם אנשים, תרגישו מוצפים בבקשות וציפיות. זה כבר קצת יותר מדי.

ראשון־שני - מריבה סתמית בבית עלולה להתנפח אל מעבר לממדים הגיוניים. אתם מרגישים פגועים ומתקשים לעבור לסדר היום. נסו לא להתמיד בכעס לאורך זמן. זה עלול להשפיע לרעה על היחסים בשבועות הבאים.

שלישי־רביעי - צפויה הוצאה גדולה ולא מתוכננת, כתוצאה מהחלטה משותפת שלכם ושל בני הזוג או בני המשפחה. לחצים מצידם עלולים לגרום לכם להיכנס להתחייבות שעדיין אינכם מוכנים לקחת על עצמכם. רעיון הקשור לנסיעה לחו"ל יעלה על הפרק. אתם מאוד זקוקים להתאווררות אבל כדאי לדחות הכל לאחר ה־20 במארס.

חמישי - הזדמנות חדשה עשויה לצוץ בקרוב: מדובר בעבודה מסוג חדש ואולי בתחום שונה, ובה תצטרכו לגלות יותר עצמאות ומנהיגות ולעמוד ברשות עצמכם.
בתולה 22.9-23.8
השמש בבית הזוגיות שלכם צועדת לקראת צמידות עם נפטון, ותחת השפעתו יכולות להתרחש אי־הבנות בכל סוגי מערכות היחסים. אפילו שיחה תמימה יכולה להתפרש לא נכון ולגרום לתחושת קנאה עזה. מרקורי שנמצא גם הוא בבית הזוגיות יקל עליכם, וימנע אי־הבנות ודמיונות שגורמים לסבל מיותר. 

שישי־שבת - בין ונוס, שליטת בית הכספים שלכם - לאוראנוס תיווצר זווית דיסהרמונית שתגרום לשיפוט מוטעה ונמהר, אז היזהרו מהוצאות כספיות גבוהות. 

ראשון־שני - מישהו במקום העבודה יכיר לכם טובה על עזרה שהגשתם לו בעבר או מחווה שעשיתם למענו. ייתכן גם שהישג שלכם ישוב ויעלה, ובזכותו תקבלו הזדמנות חדשה. אתם חושבים לפנות לדרך שונה, היו מודעים גם לבעיות אפשריות. אל תתחייבו לפני שבדקתם היטב את השטח.

שלישי־רביעי - אתם שוקלים לבצע רכישה כלשהי שתהפוך את תנאי המגורים שלכם לנוחים יותר. בדקו שהנוחות הזאת לא תתפוס נפח גדול מדי בדירה שלכם. 

חמישי - לדברים שקרו בעבר יש השפעה על המתרחש ביניכם ובין אדם קרוב. דברים שעד עכשיו נשמרו בסוד יתגלו לפתע, ובעיה שלא הייתם מודעים לקיומה תהפוך לנושא שאי־אפשר להתעלם. תצטרכו לדבר על הכל באופן ישיר וגלוי.
מאזניים 23.10-23.9
מאדים שעזב את בית הזוגיות שלכם, נכנס לבית הכספים, ואיתו מתפתחת נטייה לא אופיינית לכם לסכן סכומי כסף גדולים. היזהרו מכך. גם הבריאות דורשת יותר תשומת לב מהרגיל. אתם משקיעים מאמץ מעבר לכוחותיכם.

שישי־שבת - הירח יהיה במזלכם, מאזניים, מה שבהחלט ימלא אתכם בכוחות, במרץ ובשמחת חיים. בלי שתתכוונו לכך, תמצאו את עצמכם נמשכים למישהו שאינו מסתיר את התעניינותו בכם. קחו בחשבון שקשרים שיתחילו כעת עלולים לא להיות יציבים במיוחד, בגלל השפעתו של אוראנוס על ונוס שליטתכם. התקדמות איטית בקשר נותנת לו יותר סיכוי.

ראשון־שני - פלוטו, שליט בית הכספים שלכם, מצוי ביחסים לא קלים עם אוראנוס, מה שמבשר על הוצאות רבות מהרגיל. שימו לעצמכם גבולות. 

שלישי־רביעי - תחושו פיתוי לקחת על עצמכם עוד ועוד עבודה, כיוון שלפניכם הזדמנויות מעניינות שאתם רוצים לנצל. אולם כדאי לנסות לשמור על סדרי עדיפויות מציאותיים. אל תבטיחו מה שאינכם מסוגלים לקיים.

חמישי - רעיון שדובר עליו בעבר והמתקשר לנסיעה לחו"ל עשוי לעלות מחדש בקרוב. הפעם הסיכויים להגשמתו בהצלחה טובים מאוד.
עקרב 21.11-24.10
כשהשמש בדגים, הצד היצירתי של העקרבים מתבטא ביתר קלות. עם זאת מתגבר הצורך שלכם להשתחרר ממחויבויות ולעשות את הדברים בדרך שלכם. השבוע תחושו שהכל קורה מהר יותר ועליכם להחליט אם לשחות עם הזרם או להיצמד לתוכניותיכם המקוריות. במקרים רבים, האופן הבלתי צפוי שבו הדברים יקרו, יאלץ אתכם להיות גמישים יותר.

שישי־שבת - תחושו עייפים ודי מתוחים לצד געגוע למישהו קרוב. מנוחה דרושה לכם, וכן זמן לחשוב ולגבש החלטות.

ראשון־שני - הירח שייכנס למזלכם יביא לשינוי דרסטי בהרגשה הפיזית והנפשית. תתמלאו מרץ, והתוצאות של היצירתיות שלכם יעוררו התפעלות. קשר חדש יחמיא לכם ויחזק את ביטחונכם העצמי. 

שלישי־רביעי - כוכב צדק שנמצא השנה בבית הכספים אמור לשפר ולהיטיב את מצבכם הכספי, אלא שהשבוע הוא שולח היבטים די עוינים לנפטון המביא לאופטימיות יתר. הימנעו מלסכן את כספכם בכל דרך שהיא. עסקות אפשר לבצע אם הן נבדקו ביסודיות קודם לכן. בקרוב ייכנס מרקורי לנסיגה - לכן כדאי לסיים אותן ולחתום על חוזים.

חמישי - הישג שהיה לכם בעבודה עשוי להפנות אליכם תשומת לב ולהביא לכך שתקבלו הצעה חדשה.
קשת 21.12-22.11
שני נושאים מעסיקים אתכם עכשיו: הבית שלכם  והתקדמות הקריירה. אתם מצפים להחלטה שתשפיע על עתידכם. גם אם התשובה תהיה מאכזבת, היא תפנה אתכם לכיוונים חיוביים. 

שישי־שבת - מעבר דירה היא אפשרות שאינכם פוסלים, וכך גם שינוי מהותי בבית, בהרכב הדיירים ובאורח המגורים. אולי יתברר לכם שיש לערוך שיפוצים. צעד שתעשו בכיוון ישפיע גם על תחומים אחרים בחייכם. בני המשפחה זקוקים לתשומת לב, וייתכן שמישהו יזדקק לכך שתהיו בסביבה.

ראשון־שני - רגישותכם גבוהה מהרגיל. גם אם אינכם מודעים לכך, אתם מושפעים ממתח ומאי־שקט בסביבה. כדאי לנסות לשמור על הרגלים נכונים של תזונה ושינה ולא להעמיס על עצמכם יותר מדי.

שלישי־רביעי - בשל כניסתו של הירח לקשת, כוחותיכם יתחדשו. תהיו פעילים, תספיקו המון ותהיו מרוצים מהתוצאות. תמצאו את עצמכם מתקרבים לאנשים שבנסיבות אחרות לא הייתם מוצאים איתם הרבה במשותף.

חמישי - למרות עיכובים ובעיות, סכום כסף שלו אתם מצפים עשוי להגיע ולעזור לכם מאוד. צפוי שיפור במצב הכספי בזכות בחירה נבונה שעשיתם. המשיכו באותו כיוון ואל תנטשו את מה שהתחלתם.
גדי 20.1-22.12
שבתאי ופלוטו המבקרים אצלכם ממושכות שולחים השבוע מבט עוין לאוראנוס שבטלה. בין ונוס, שנמצאת ביניהם, לבין אוראנוס שוררת דיסהרמוניה, שתקשה על מערכות יחסים מכל הסוגים. בקשרים יציבים ובריאים אין חשש, אולם ביחסים מתוחים – יחסי עבודה, חברות או זוגיות – עלול לפרוץ משבר שיכול להגיע עד ניתוק. היזהרו בדבריכם ובמעשיכם. 

שישי־שבת - המשך הקריירה ממשיך להעסיק את מחשבותיכם. אנשים פועלים לטובתכם, אולי בלי ידיעתכם. בראיונות עבודה או פגישות חשובות תיצרו רושם חיובי.

ראשון־שני - על אף הפיתוי לעשות צעד שמבטיח רווחים מהירים, עדיף לסמוך השבוע על הזהירות הגדיית בענייני כספים. 

שלישי־רביעי - יומיים לא קלים. אתם מגיעים אליהם מותשים מדי. אם תתעלמו מהחולשה והעייפות שאתם חשים, אתם עלולים להיתקל ביותר מדי תקלות ואף לסבול מבעיה בריאותית שתנטרל אתכם לתקופת מה. תכננו את צעידכם בהתאם. 

חמישי - הירח חוזר לגדי ואתם מתחזקים. אנרגיה בריאה שוב ממלאת אתכם, והזדמנות לחדש קשר עם מישהו שלא ראיתם כבר מזמן, עשויה לצוץ.
דלי 18.2-21.1
בבית הכספים שלכם, שמש מתקרבת ונצמדת לנפטון - והכסף מתפזר בלי שליטה. ייתכן גם שנסיבות חדשות ידרשו מכם לגייס סכום שלא קל לכם להשיג. לקשיים אלה עשויה להיות דווקא משמעות חיובית בהמשך, משום שהם עשויים לגרום לכם לערוך שינוי בדרך שבה אתם מנהלים את ענייניכם.

שישי־שבת – פסק זמן מהמתיחות ובהתמודדויות הלא קלות שהיו לכם במשך השבוע. שוב תהיו בקשר עם אנשים שלא מזמן ביקרתם אצלם, אולי אפילו בארץ אחרת. 

ראשון־שני - אינכם חשים יציבות במקום עבודתכם, ושיחה גלויית לב עם מישהו שגרם לכם קשיים עשויה לעזור לכם, ולו רק בכך שתשפר את הרגשתכם. הזדמנות מקצועית חדשה אגב, נראית באופק, אבל זו תלויה בכך שתפעלו. חוסר ביטחון עלול לגרום לכם להחמיצה.

שלישי־רביעי - קשר שהתחיל בהתלהבות עלול להיתקל במכשולים בלתי צפויים. שמירה על סודיות חיונית. כמה שפחות אנשים שייתנו עצות כך יותר בריא למערכת היחסים.

חמישי - יום לא קל לפניכם. אל תתכננו תוכניות מאמצות מדי, גם כך תהיו עייפים, ואולי אף תחושו בבעיה בריאותית מוכרת. נסו לנוח, לישון קצת יותר, ולהעביר את היומיים הבאים יותר ברוגע.
דגים 20.3-19.2
אתם נפרדים מחודש חלש, מתיש ומייגע, ומתמלאים אנרגיה וכוחות עבור השגת מטרה שהצבתם לעצמכם ודורשת מאמץ רב ושעות שינה. יום הולדתכם עומד השנה בסימן של שינוי, בעיקר בקריירה, שכן בבית הייעוד שלכם נמצא כעת כוכב צדק המסמל הזדמנויות חדשות ואפשרויות להתקדם.

שישי־שבת – לא מעט דאגות ממלאות אתכם. חלקן, כפי שיתברר לכם מאוחר יותר, מיותרות. המצב הכספי מתחיל להתייצב, ובכל הקשור לכספים, ההצלחה מתחילה להאיר לכם פנים. חשבו היטב עם מי כדאי לעשות עסקה – אתם נוטים להתרשם מתכונות שאינן משקפות יכולת אמיתית.

ראשון־שני - מתעורר בכם רצון לחרוג מהשגרה, אולי לקפוץ לחו"ל. הצעה שתקבלו תגרום לכם לשקול אם לא הגיע הזמן לערוך שינוי מקיף יותר בחייכם.

שלישי־רביעי - אל תיכנסו למשהו שמעבר ליכולתכם במקום בו אתם עובדים. הפיתוי לעשות זאת יהיה רב, אבל נסו לשמור על היגיון וחוש מציאותי. נכונותכם להסתייע באחרים עשויה למנוע בעיות רבות.

חמישי - אתם חוששים להביע את רגשותיכם בגלוי, ואולי גם לא שלמים איתם לגמרי. הדברים יעמדו למבחן בשלב מאוחר יותר, בעוד כחודש.
טלה 20.4-21.3
למרות שאתם עושים את מרב המאמצים, במלוא האנרגיה והנחישות שמאפיינים אתכם, התוצאות אינן משביעות את רצונכם. יש לכך, ככל הנראה, סיבות עמוקות שלא ידועות לכם. ייתכן שאנשים בסביבתכם גם מסתירים מכם מידע חיוני שהיה עוזר לכם להבין את תמונת המצב האמיתית.

שישי־שבת - תהיו מוקפים באנשים שאתם אוהבים ותיהנו מפופולריות רבה. מי שעדיין לא מצא את החצי השני שלו יוכל ביתר קלות להכיר, לפגוש או להתקרב למישהו שעימו יש לו קשרי עבודה. אולי יהיה קשה לכם להפריד בין המישור האישי והמקצועי, אך תשומת הלב תחמיא לכם.

ראשון־שני - בשל הימצאו של שליטכם מאדים בבית הכספים שלכם, יהיו לכם הוצאות כספיות גבוהות, רובן לא מתוכננות. זה יעורר בכם רוגז אך נסו להצטמצם קצת. המצב הזה יימשך כך עד סופו של חודש מארס.

שלישי־רביעי - יומיים טובים ללימודים, מבחנים והשתלמויות. ראיונות יוכתרו בהצלחה, וכך גם חתימה על חוזים מכל סוג. גם דיונים משפטיים יפתיעו לטובה. 

חמישי - הזדמנות חדשה בעבודה עשויה לעלות על הפרק באופן מפתיע. מה שיוביל לכך עשוי להיות מפגש חברתי קצר או היכרות עם מישהו שתיתקלו בו במקרה.