הורוסקופ
תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין
12.10.18 ל-18.10.18
מרים בנימיני
12.10.2018 · 7 ימים
שור 25.5-21.4

הצורך לדאוג, לטפל ולהיות אחראים לכל המתרחש מסביבכם גורם לכם לדחוק את הטיפול בעצמכם לתחתית סדר העדיפויות. נראה שמצפים מכם למשהו, ועליכם לתת יותר ויותר לאחרים כשאתם עצמכם אינכם בשיא הכוחות. השמש שבבית העבודה והבריאות מגבירה את העייפות והשחיקה. ייתכן שאינכם חשים בטוב. קחו לעצמכם זמן למנוחה ולהתאוששות.

שישי־ראשון - מצב הרוח עכור, והדאגות מכבידות. השבוע יש לשים לב להוצאות. ייתכן שאתם חשים דחף לרכוש משהו יקר במיוחד, שלמעשה אפשר גם בלעדיו. יום ראשון כולו אינו מתאים כלל לטיפול בענייני כספים.

שני־שלישי - ונוס בנסיגה בבית הזוגיות שלכם, ומחייב זהירות רבה ביותר במערכות היחסים מכל הסוגים. במקום שבו היחסים כבר אינם מושתתים על בסיס יציב, עלולים להתרחש פרידה, הרס או ניתוק. לפנויים יש עדיין סיכוי טוב בהתחלת קשר חדש, אלא שזה יעמוד במבחן עם סיום הנסיגה.

רביעי־חמישי - אתם עשויים לקבל הצעת עבודה שגם אם ברגע הראשון לא תלהיב אתכם, בדיקה מעמיקה יותר תעלה שזו דווקא הזדמנות מצוינת לקידום. מדובר בתפקיד שכרוך בהתקדמות הדרגתית, כזו שיכולה להביא אתכם למעמד שונה לגמרי ולתנאים משופרים.

תאומים 21.6-21.5
יצירתיות, חשיבה מקורית ונכונות לפנות לכיוונים פחות מקובלים - אלה התכונות המתגלמות אצלכם בתקופה הנוכחית. רעיונותיכם המקוריים יזכו אתכם בהצלחה ובהערכה, אם רק תעבדו אותם ותציגו אותם כראוי. היזהרו  מהצגה מוקדמת מדי של רעיון “בלתי גמור”, ונסו לקבל בסבלנות דברי ביקורת.

שישי־ראשון - הירח שבבית הזוגיות מגביר את הפופולריות שלכם. היכרות חדשה מסקרנת אתכם, אולם נראה כי אתם מצפים שהיוזמה תבוא מהצד השני. מרקורי שנתמך על ידי שבתאי ונפטון מאפשר לכם לפעול ולהעז בלי לחוש מעצורים. 

שני־שלישי - חולשה חולפת עלולה להציק לכם, אך אין סיבה לדאגה. כספים: הוצאות גדולות וחוזרות נובעות, לעיתים, מתכנון לקוי, ומחוסר ידיעה של הדבר הנחוץ לכם באמת. גם השבוע רצוי להיזהר מקניות בסדר גודל רציני. לגבי השקעות - עדיף ללכת בדרך הידועה והבטוחה, ולא ליטול סיכונים.

רביעי־חמישי - מאדים, הנמצא חודשים ארוכים בבית הלימודים, מביא עימו שפע של מרץ מהסוג הדרוש להצלחה בלימודים גבוהים או בהוראה, ומקל להתרכז ולהתמקד בעבודות, בחומר חדש או במבחנים. גם למעורבים בהליכים משפטיים סיכוי גדול להצלחה ולזכייה, ויהיה קל יותר להתארגן לקראתם. נסיעות לחו”ל יסבו סיפוק והנאה.
סרטן 22.7-22.6
אתם מבקשים להתנסות בחוויות חדשות, גם אם הן כרוכות בהעזה ואפילו בסיכון. בד בבד, אתם גם זקוקים לאישורם ולתמיכתם של הסובבים. לא תמיד קל לפשר בין הצרכים האלה, בייחוד לגבי נושאים שהקרובים אליכם מתקשים לקבל. התנגדותם עשויה לנבוע פשוט מאי־הבנה, שעליה אולי אפשר לגשר.

שישי־ראשון - נושא הבריאות - שלכם או של אדם קרוב - מעסיק אתכם. נראה שיהיה צורך להתגמש בתוכניות, לנתב בין ההתחייבויות הרבות, וכן לנסות להקל על מי שמרגיש פחות טוב. אם התכוונתם לארח, שקלו לדחות את ההזמנה. 

שני־שלישי - ונוס וצדק בבית ההתאהבויות. היכרות חדשה עם אדם שיש לכם איתו הרבה מן המשותף עשויה לעורר בכם סקרנות ועניין, ואולי אף תחושה שהכרתם כבר קודם. עם זאת, נראה שדרוש עוד זמן כדי להיות בטוחים בהמשך הדרך. הקשרים שנוצרים עכשיו שונים ומיוחדים, וחשוב לתת להם את הזמן הדרוש. זכרו כי לנסיגת ונוס נטייה להרוס את מערכות היחסים, בעיקר אם אופיין אינו מוגדר.

רביעי־חמישי - כספים: דרושה זהירות רבה בהתנהלות הפיננסית, שכן נטילת סיכונים בזמן נסיגת ונוס עלולה לגרום להפסד. זה בוודאי לא הזמן להימורים או להסתמכות על המזל.
אריה 22.8-23.7
השבוע יהיו לכם הזדמנויות רבות להכיר ולפגוש אנשים שחלקם עשויים לתרום להתקדמותכם המקצועית. חשוב ליצור את הרושם הנכון, ולעיתים, עדיף לדבר פחות מאשר יותר מדי. השתדלות מוגזמת מצידכם עלולה להותיר את הרושם ההפוך.

שישי־ראשון - יש לכם רעיונות רבים ויפים, אולם הניסיון לשרטט את התמונה לאחרים עלול להיתקל בקושי. הקדישו מחשבה לדרך הצגת הדברים. קצב ההתרחשויות מהיר מהרגיל ועליכם לסגל יכולת תגובה והחלטה מיידיות. ייתכן שיציבו בפניכם אתגר שתצטרכו להיענות לו מילולית ומעשית. 

שני־שלישי - יומיים של עבודה מאומצת. אל תמהרו לנסות לקדם את רעיונותיכם בטרם בדקתם מהי הדרך הנכונה ביותר לעשות זאת, עם מי והיכן. רצוי שלא תיצרו לעצמכם מתנגדים, במיוחד לגבי נושא מסוים שנתון במחלוקת במקום העבודה. ניכרת רגישות בריאותית - אולי בבטן, וגם אזור הגב פגיע. הקפידו על תזונה בריאה ושימו לב לא לבצע תנועות חזקות ופתאומיות מדי.

רביעי־חמישי - מאדים ממשיך להלך בבית השותפויות והזוגיות שלכם, ולכן יש לגלות זהירות במערכות יחסים לסוגיהן - הן במעגלים הקרובים והן ברחוקים. מילה מיותרת עלולה לגרום לסכסוך שאיש אינו מעונין בו.
בתולה 22.9-23.8
בשבועות הקרובים הולך ומתחזק בכם הצורך לערוך שינוי. אתם זקוקים לשקט כדי לארגן את המחשבות - דעותיהם של אחרים עלולות רק לבלבל אתכם ולהקשות עליכם להגיע למסקנה הנכונה. החוש המעשי שלכם יסייע להתמקד בעיקר, לשמור על סדרי עדיפויות הגיוניים ולחלק נכון את הזמן והאנרגיה.

שישי־ראשון - יש לכם תוכניות רבות, אולם ייתכן שלא כולן ניתנות לביצוע כעת. העיכוב עשוי לחול בגלל מחויבות שלקחתם על עצמכם, או עקב מצב שנוצר בבית שדורש את מעורבותכם וטיפולכם, ואפשר שתחושו מעט מוגבלים. 

שני־שלישי - כספים: היזהרו מעסקה שנראית מושלמת או מרכישה מפתה. נראה כי הנתונים אינם נמסרים לכם במלואם, ואולי מדובר בהטעיה. בתקופה זו של נסיגת ונוס יש להשקיע מחשבה רבה לפני כל צעד פיננסי. כספים עשויים להתקבל באופן מקרי ומפתיע, אך גם במקרה כזה כדאי להיזהר באופן הטיפול בהם. לפנויים שבכם - היכרויות חדשות לא יחסרו, אלא שאלה יצטרכו לעבור מבחן הישרדות לאחר 16 בנובמבר.

רביעי־חמישי - אדם שהיה לכם איתו קשר מקצועי בעבר עשוי לעזור לכם לפתור בעיה במקום העבודה, לסייע למצוא עבודה מתאימה וכדומה. נראה שתיהנו מיחס אוהד ומשיתוף פעולה, אבל האחריות ליצירת הקשר הראשוני מוטלת עליכם.
מאזניים 23.10-23.9
ונוס שליטכם ממשיך את דרכו במהלך נסיגה, והדבר משפיע על רוב תחומי החיים החשובים. מצד אחד, שהייתו כעת בבית הכספים, כשלידו מרקורי, מסייעת לכם להתבטא באופן רהוט ומשכנע, אך מנגד, טומנת בחובה סיכונים פיננסיים שעלולים לגרום להפסד ולחרטה. בתקופה זו לא מומלץ לבצע עסקאות או להיכנס להשקעות, גם אם נראה שיש “הזדמנויות” שחבל להחמיץ. עם חזרת ונוס למהלך הרגיל והישיר, יתגלו הבעיות.

שישי־ראשון - מצב הרוח אופטימי ופתוח, ומתאים במיוחד לביקור במקום עם נוף וטבע המאפשר להתראות עם אנשים קרובים, להתרחק מהשגרה ולהשתחרר. ביום ראשון הירח יהיה שחור עד הערב. הימנעו מלקבוע בזמן זה פעילות חשובה. 

שני־שלישי - אתם מוצאים עצמכם יותר ויותר מקדישים זמן לבני משפחה שזקוקים לתמיכתכם. ימים אלה טובים לחיפוש דירה, וכן כדאי לבדוק כיצד לתקן, לחזק ולהקל על התפקוד היומיומי של הבית עצמו.

רביעי־חמישי - בתחום הזוגי ייתכנו כעת התחלות חדשות. אנשים מחפשים את קרבתכם, ומישהו שמצא חן בעיניכם “מרחוק”, עשוי להתקרב בשבועות הבאים. אלא שעקב נסיגת ונוס, ולאחריה נסיגת מרקורי, קשר שתחילתו בימים אלה יצטרך לעבור מבחן לא פשוט בסוף נובמבר.
עקרב 21.11-24.10
החולשה המאפיינת את החודש שלפני יום ההולדת ממשיכה ללוות אתכם. כבר באמצע היום אתם חשים מדולדלים ממרץ וחיוניות. התנחמו בכך שיום ההולדת כבר אינו רחוק, ובקרוב ישובו הכוחות למלא אתכם. נראה שאתם נחשפים לסיפורים לא קלים ולפעמים עצובים אצל אנשים קרובים. רגישותכם גבוהה תמיד, וגם ההזדהות עם מי שסובל.

שישי־ראשון - בנושאים כספיים יש להתנהל במרב הזהירות ולא לתת לאופטימיות לעוור את עיניכם. צדק, שליט בית הכספים שלכם, עדיין מבקר אצלכם, ומושך לבצע עסקאות והשקעות גדולות שנראות מבטיחות. אלא שנסיגת ונוס רומזת כי הדברים עלולים להיכשל. השאירו את המצב כמות שהוא. 

שני־שלישי - אתם עשויים להכיר בדרך מקרית ואף משעשעת אדם שיעורר בכם רגשות וגם התלבטויות. יהיה עליכם לברר עם עצמכם כיצד הקשר יכול להשתלב בחייכם והאם אתם בשלים למחויבות. עם סיום נסיגת ונוס תשתנה גישתכם, ותעמדו מול הצורך לקבל החלטה לא פשוטה.

רביעי־חמישי - יש לכם נטייה לפעול מאחורי הקלעים במקום העבודה ולאפשר לאחרים לקטוף את פירות מאמציכם. ייתכן שאינכם מרגישים ראויים לכך, אבל חשוב שתדרשו את הקרדיט המגיע לכם ושלא תוותרו על מקומכם.
קשת 21.12-22.11
אנשים חדשים שתפגשו יחשפו אתכם לתחומי התעניינות חדשים, לרעיונות מקוריים ולדרכים נוספות להשגת מטרותיכם. כדאי לשמור על קשרים שנוצרים כעת, במיוחד עם מי שהכרתם במקרה, שכן אלה עשויים להוביל לדברים בלתי צפויים ומשמעותיים. 

שישי־ראשון - הירח שבמזלכם מזמן ימים טובים שבהם תחושו בריאים ומלאי מרץ ואופטימיות קשתית. ונוס שבנסיגה ולידו מרקורי אשר על התקשורת שניהם בבית סודי, ולפיכך קשר שיתחיל בתקופה הקרובה יצטרך להישמר בסוד בחודשיים הבאים. המבחן האמיתי ליחסים - בשבוע הראשון של דצמבר. 

שני־שלישי - השקעות כספיות והוצאות בכלל דורשות זהירות ומעקב אחר המתרחש. הערכתכם האופטימית את המצב אינה משחקת לטובתכם. כדאי לנסות להשאיר את המצב כמות שהוא; איזון וחיסכון הם צורך השעה. השבוע תוכלו לגבש תוכניות ותקציבים שיועילו לכם בעתיד.

רביעי־חמישי - חשיפה לגישות חדשות עשויה לעורר בכם התנגדות, אך גם עניין, ונראה שתוכלו להפיק מכך תועלת. צעד של מישהו במקום העבודה עשוי להתפרש בעיניכם כאיום. הימנעו מתחרות ושמרו על הישגיכם. בקרוב יגיעו הצעות מלהיבות ומבטיחות שיאפשרו לכם להתקדם ולהצליח.
גדי 20.1-22.12
הנושא העיקרי החודש הוא עתידכם ועתיד הקריירה שלכם. עקב נסיגת ונוס, שליט בית הקריירה שלכם, ההתרחשויות העכשוויות במקום העבודה עשויות שלא למצוא חן בעיניכם, ולעיתים אפילו לזעזע אתכם. עם סיום השפעת הנסיגה, וגם בהמשך השנה, דברים ייראו אחרת לגמרי. 

שישי־ראשון - אתם מותשים, מדוכדכים ומחוסרי אנרגיה. נראה כי אתם עוסקים בחשבון נפש ובחוויות מן העבר, ודרוש לכם זמן להתאושש. הדאגות מרפות את ידיכם עד כדי נטייה לוותר מראש, אולם כבר מיום ראשון בערב תגלו שלמעשה הבעיות פתירות, ולא כל כך מסובכות. 

שני־שלישי - הירח שנכנס למזלכם מחדש את מלאי הכוחות והמרץ, מאפשר לכם הספקים, ומעניק לכם ראייה אופטימית. אמנם שבתאי שליטכם שנמצא במזלכם אינו מקל, אך מטבעו לעזור להקים יסודות בריאים יותר להמשך. איש קשר מארץ אחרת עשוי להציע לכם הצעה מקצועית מעניינת. הזדמנות לנסוע עשויה לעלות על הפרק.

רביעי־חמישי - מאדים ממשיך להימצא בבית הכספים שלכם, ומעתיר הוצאות כספיות בלתי מתוכננות שלא ניתן לדחותן. לאחר 16 בנובמבר צפוי המצב להשתפר, השליטה תחזור לידיכם וההוצאות יפחתו.
דלי 18.2-21.1
אתם זקוקים לחופש ולתחושה שיכולת הבחירה והפעולה נתונה בידיכם. בה בעת, ניכרת גם ההרגשה שהגיע הזמן לחזור למסלול מסודר. על מנת להתקדם נראה שתצטרכו להשלים עם המגבלות של מסגרת קבועה ובטוחה. קושי מסוים עלול להיווצר לגבי תוכנית שכבר עמדה להתחיל, וייתכן שתצטרכו לדחות אותה. הפעם, ”כל עכבה לטובה”.

שישי־ראשון - אתם מגלים סקרנות ועניין לגבי אנשים, חוויות, התנסויות בלתי רגילות וביקור במקומות לא מוכרים. עם זאת, כדאי לשמור על הישגיכם מהחודשים האחרונים ולא להזניח אותם לטובת רעיון חדש. גם קשרים ותיקים עשויים להתברר כחשובים בזמן הקרוב, וכדאי להמשיך לטפח אותם. 

שני־שלישי - האנרגיה יורדת ומקשה על הפעילות השגרתית. זה קורה כשהירח נמצא בגדי - המקום החלש ביותר בגלגל המזלות עבורכם, הדליים. אתם זקוקים למנוחה ולשינה רבה שיאפשרו לגוף להתגבר על החולשה ולהתחזק.

רביעי־חמישי - הירח שנכנס למזלכם מאושש את גופכם ומעודד את רוחכם. ייתכן שתופתעו לטובה מיחס של כבוד והערכה במקום העבודה, גם אם אין מקבלים את דעותיכם. השבוע יש סיכוי טוב להצליח להוציא אל הפועל רעיון או  תוכנית שנתקלו בעבר בהתנגדות.
דגים 20.3-19.2
החודש המעיק והמכביד עדיין נמשך. החשיפה לסביבה שונה, לרעיונות חדשים ולגישות אחרות עלולה לגרום לכם תחושה לא נוחה, וייתכן שתרגישו כי אינכם עומדים בציפיות. ההתמודדות תהיה קלה יותר בקרוב - יתברר שיש לכם יותר במשותף מכפי שחשבתם, ושגם לכם יש הרבה מה להציע.

שישי־ראשון - ימים טובים לקדם את הטיפול בתחום המקצועי, לנסות לבסס את מעמדכם ולהוכיח את יכולתכם. עם זאת, כדאי לעשות זאת בהדרגה. הניסיון לעשות הרבה מדי ומהר מדי עלול להתברר כבלתי אפשרי, ולהותיר, בסופו של דבר, את הרושם הלא־נכון. 

שני־שלישי - יש לכם הזדמנות לשפר את האווירה ואת הקשר עם אדם שהיה לכם קשה להסתדר איתו בזמן האחרון. סבלנותכם ונכונותכם להקשיב יעזרו לגשר על הפערים. נושא כספי עלול להעיק עליכם. שיפור בנושא צפוי לחול בזמן הקרוב, ואף נראה כי יימצא פתרון לבעיה.

רביעי־חמישי - ההרגשה הירודה המאפיינת את החודש הנוכחי מגיעה לשיא, בגלל מיקומו של הירח שמותיר אתכם חלשים וחסרי יכולת להגן על עצמכם. דאגו מראש לסדר יום רגוע, ודחו הכל לתחילת השבוע הבא. אז הכל ייעשה במהירות ובקלות, וללא עיכובים או מאמץ.
טלה 20.4-21.3
מאדים שליטכם יימצא השבוע ביחסים לא קלים עם ונוס. מודעות לכך יכולה למתן את החשש מהתפרצויות או מפתיל קצר מדי. לאחר תקופה שבה הושפעתם ממעורבות של אחרים בחייכם, מעכשיו אתם נוטלים את המושכות. במהרה תגלו שאתם מיטיבים לתפקד כשאתם עצמכם המובילים והמחליטים.

שישי־ראשון - מצב הרוח טוב, ואין רגע דל. קשר עם אנשים מארצות אחרות מעסיק אתכם. אפשרות של נסיעה עולה על הפרק, וזה בדיוק האתגר והחידוש המרענן שאתם זקוקים להם כעת. נראה שהגיע הזמן לבקר במקומות שלא הייתם בהם.  

שני־שלישי - עבודה: אתם שואפים להתקדם ויודעים כיצד לפעול כדי להשיג את מטרותיכם, אך מתקשים להתאזר בסבלנות עד שאחרים יגיעו למסקנות שלכם. הימנעו מצעד נמהר שיעורר רוגז נגדכם, עצרו לרגע ונסו לשקול את המצב מזוויות נוספות. התקדמות משמעותית צפויה בתוך שלושה עד ארבעה חודשים.

רביעי־חמישי - שימו לב לדברים שאתם אומרים ולאופן שבו הם מובנים. לעיתים, כשמאדים בבית החברים, כוונותיכם הטובות עלולות להתפרש כחוסר רגישות. בימים הקרובים ירבו ההזדמנויות להיפגש, להכיר וליצור קשרים חדשים. אתם פתוחים יותר לכך וגם מקרינים כריזמה וכוח משיכה.