הורוסקופ
תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין
19.4.19 ל־ 25.4.19
מרים בנימיני
19.04.2019 · 7 ימים
שור 25.5-21.4

בליל הסדר השמש עדיין בטלה ואתם עייפים, אך למחרת עובר הירח לעקרב, בית הזוגיות שלכם, ומשיב את האופטימיות החגיגית המאפיינת את היום הראשון של פסח. למחרת, בראשון, תיכנס השמש לשור, ואתם תתחילו לציין את ימי ההולדת שלכם ולהרגיש הרבה יותר חזקים ומאוששים.

שבת־ראשון - כשהירח בבית הזוגיות שלכם, האתגר העיקרי הוא לשמור על איזון במערכת היחסים. זה יהיה קל יותר אם תימנעו מנושאים כספיים וכאלה הקשורים במערכות יחסים אחרות. שמירה על סודיות, בייחוד בקשרים חדשים, היא התנאי להמשך הקשר.

שני־שלישי - מאדים עדיין בבית הכספים שלכם, ולכן ההוצאות גדולות ולא מתוכננות: קנסות או דוחות עבר, תשלום גבוה שלא הייתם מודעים אליו, מס וכו'. ב־16 במאי תוכלו לחזור ולשלוט על המתרחש בתחום הכספי.

רביעי חמישי - אוראנוס שנכנס לשור משפיע על ילידי השבוע הראשון של המזל, אך יש לו גם מעט השפעה על השאר. דברים רבים משתנים וקוראים להתארגנות ולגישה שונה מצידכם. עם זאת, השינויים עלולים גם להרתיע אתכם, במיוחד אם יבואו במפתיע או מהר מכפי שציפיתם. זה עלול לגרום לכם לחשש, להיסוס ולאובדן הביטחון המאפיין אתכם בדרך כלל.

תאומים 21.6-21.5
ליל הסדר יעבור במצב רוח טוב, בין האנשים הקרובים והאהובים עליכם, גם אם תיאלצו לעבוד קשה והרבה לקראתו. ימים אלה דורשים יותר תשומת לב לעצמכם. אינכם בשיא כוחותיכם, ואתם זקוקים להפוגה שתאפשר לעבד חוויות ולהתקדם. אתם עלולים להרגיש חלשים מהרגיל.

שבת־ראשון - מיקום הירח בעקרב פחות נוח. החודש הקרוב, עד ליום ההולדת, יתאפיין בפחות אנרגיה, בחולשה ובעייפות. כדאי להאט קצב ולהימנע ממתח ומפעילות מוגזמת.

שני־שלישי - הירח בבית הזוגיות שלכם מדגיש את הצד הזה בחיים. אתם זקוקים לחום ולקרבה, אך גם לתחושת חופש ומרחב. קשר הדוק מדי עלול לגרום לכם להרגיש מאוימים. חשוב למצוא איזון. לפנויים, ידידות חדשה עשויה להתחיל עם מישהו שהגיע מחו"ל, ולפתוח פתח לנסיעה עתידית.

רביעי־חמישי - פחות נוחים. אתם נוטים להרגיש פחות טוב ולדאוג בשל בעיות כספיות שלכם או של מישהו קרוב. הדברים לא בשליטתכם והם יסתדרו מעצמם במוקדם או במאוחר. לא כדאי לקחת על עצמכם משימות גדולות מדי, שידרשו מכם יתר כוחות ומאמצים. עדיף גם לא להתפזר על פני תחומים רבים ושונים, ולהתרכז במה שחשוב באמת, כך שתספיקו לעשות את כל מה שמצפים מכם בתקופה הקרובה.
סרטן 22.7-22.6
ליל הסדר ייערך אצלכם או אצל בן משפחה שאצלו אתם מרגישים בבית, והאווירה תהיה משפחתית ונעימה, אבל תחושו היטב על בשרכם את העייפות המאפיינת את לילות הסדר.

שבת־ראשון - יעברו בחברה נעימה ובאווירה קלילה, ותרגישו שחרור מהדאגות שמילאו אתכם לאחרונה. מעורבות אחרים בחייכם הופכת משמעותית. קשרים חדשים יפתחו בפניכם הזדמנויות חדשות, חלקן מפתיעות. נראה שתוכלו להשיג הרבה יותר בשיתוף פעולה עם אחרים מאשר לבד. גם נושאים חברתיים עומדים במרכז תשומת הלב.

שני־שלישי - כל הקשור לקידום המקצועי ולתוכניותיכם לעתיד צריך להישמר בסוד בתקופה הקרובה. מעורבותם של אחרים עלולה לפגוע בהזדמנויות שתקבלו. מישהו שהבטיח לכם סודיות עלול שלא לעמוד בכך. הצעת עבודה חדשה עשויה לפתוח אפשרויות חדשות, אולי בשילוב עבודה קיימת. אך יותר מכל יכולים לקדם אתכם הקשרים הנוצרים כעת.

רביעי־חמישי - הרבה יותר נעימים. כדי לתת לקשר שבו אתם מעורבים הזדמנות נוספת, תצטרכו להתמודד עם נושאים שהתקשיתם לעסוק בהם עד כה. תקשורת גלויה היא הדרך. רומנטיקה: תגלו שיש לכם הרבה במשותף עם מישהו מסביבתכם שמעולם לא ממש הכרתם.
אריה 22.8-23.7
ליל הסדר נראה שונה מהרגיל. למרות החששות, בסופו של דבר זה יהיה ערב חברותי, לא מכביד, ואפילו מעניין מתמיד. אתם עצמכם תיהנו מהקשבתם של הסובבים אתכם.

שבת־ראשון - נראה שתעדיפו להיות בבית או לפחות בין בני משפחה קרובים. אתם עלולים להרגיש פחות טוב וחשוב שלא תתכננו תוכניות מאומצות, כי אתם זקוקים למנוחה. דברים יתחילו להסתדר בקרוב. אתם תאזרו עוז ותשנו קצת את חייכם, אם כי זה יקרה בהדרגה. 

שני־שלישי - הצעה מעניינת שתקבלו קשורה בנסיעה או במעבר לתקופה כלשהי, ויכולה גם לעזור בעקיפין בפתרון בעיה אחרת. יש גם בשורות משמחות שמתקשרות לנסיעה קרובה או לביקור של אדם שיגיע מרחוק. עדיף שלא למהר עם קנייה גדולה, השקעה או הוצאה כספית אחרת, שלא תתחרטו בהמשך. בירור מעמיק יותר עשוי להעלות פרטים שיסייעו לכם.

רביעי חמישי - יומיים די מאמצים, שיעמידו בפניכם אתגר עתידי. התחום שמטריד אתכם במיוחד הוא התחום המקצועי. התקדמות הקריירה איטית משציפיתם וגורמים רבים מעכבים אתכם. אבל הסבלנות תשתלם. בקרוב יתברר שהמצב פחות נורא ובשורות מעודדות יגרמו לכם לשוב ולהיות אופטימיים.
בתולה 22.9-23.8
אתם משתחררים מהחודש המעיק שליווה אתכם, עם שינוי חיובי במצב הרוח ובהרגשה הכללית. תרגישו שאתם שבים לעצמכם ומשיגים את השליטה שאבדה לכם. משהו שהעיק עליכם מאוד ייפתר במפתיע ותרגישו שהכל מתבהר ונעשה אופטימי. נסיעה עשויה לעלות על הפרק, ונראה ששינוי האווירה יהיה לטובה. ליל הסדר יהיה שונה מהרגיל ודי מעייף אבל תצאו ממנו בהרגשה טובה.

שבת־ראשון – אתם מתלבטים בין הישארות עם המוכר והבטוח, לבין שינוי. בחודש הקרוב תעלה על הפרק אפשרות של נסיעה, שינוי סביבה, תחילת לימודים או שינוי חשוב אחר. תצטרכו להסתגל במהירות למצבים חדשים. בשורות מרגיעות עשויות להתקבל במהלך השבוע. ייתכן שתוכלו לשקול מחדש תוכניות שבוטלו, או לפחות לפצות את עצמכם בדרך אחרת.

שני־שלישי - היומיים הבאים יהיו די עמוסים. נראה שיגיעו אורחים או שנסיבות אחרות יכבלו אתכם להתחייבות שממנה חוש האחריות שלכם לא יאפשר לכם להשתחרר.

רביעי חמישי – הרבה יותר קלים ומתאימים לכל פעילות שגורמת הנאה והשתחררות ממחויבויות. תוכלו ליהנות עכשיו מהחלטה נכונה שקיבלתם בעבר בנושאים כספיים. יתברר שההימור שלקחתם היה נכון.
מאזניים 23.10-23.9
אתם נכנסים לחודש לא קל. דאגות שונות מעיבות על מצב הרוח לצד מחשבות שעד עתה נטיתם להתעלם מהן, למשל מצב כספי שאינו עונה על הציפיות ונושאים אחרים.

שישי – בליל הסדר הירח במאזניים ולכן למרות שישרה עליכם מצב רוח שונה מהרגיל, תיהנו מהסדר עצמו ותרגישו סיפוק מערב מיוחד שעבר עליכם.

שבת־ראשון - מתוחים במקצת ומהורהרים. תרגישו שאולי לא קיבלתם החלטות נכונות, ובכל זאת אתם מהססים לעשות תפנית. הדברים ישתנו בבת אחת בשבועות הקרובים, ותבינו שעליכם בעצם להיות יותר מעשיים ולשנות כיוון.

שני־שלישי - יתאימו מאוד ליציאה לטיול, נופש או כל מה שמחוץ לבית וכולל נסיעה, שינוי סביבה ושבירת שגרה. ונוס עוברת לבית הזוגיות שלכם ומביאה השפעה חזקה וחשובה. לפנויים יהיו הרבה יותר הזדמנויות להכיר, לזהות התאמה, להתקרב ולעורר את הלב להתחלה של קשר חדש.

רביעי־חמישי - אמנם אלה ימי חול המועד הקוראים לבילוי בחוץ, אך נראה שתיאלצו להישאר בבית. כדאי אולי להעלות נושאים שמטרידים אתכם בתוך המשפחה ולשוחח עליהם. למרות רצונכם לשמור על אווירה טובה, חוסר התייחסות מצידכם עלול להתפרש לא נכון וליצור רושם מוטעה.
עקרב 21.11-24.10
השמש תיכנס לשור ואתם תצאו מהשבועות המפרכים שהיו לכם. גם הבריאות עומדת להשתפר, אף שעדיין תוכלו להרגיש את "סימני האביב" (אלרגיות, קוצר נשימה וכיו"ב).

שישי – הירח המלא במיקום החלש במפה עדיין יורגש ובליל הסדר תרגישו עייפים ואולי תסבלו מבעיית בריאות שכבר נמצאת בשלביה האחרונים. הסדר יהיה מעט שונה מהרגיל אך למרות החששות, תגלו שזה היה ערב נעים ומעניין.

שבת־ראשון – כניסת הירח לעקרב תיטיב איתכם. תוכלו לנשום לרווחה ותרשו לעצמכם יתר גמישות. בריאותית עשוי לחול שיפור, הקשור גם הוא לירידה במתח. קשר שנותק עשוי להתחדש, ואולי ילבש אופי אחר, ידידותי ועם פחות ציפיות. דברים יתבהרו לגבי קשר שלא צלח וייתנו אפשרות לתקן.

שני־שלישי - המצב הכספי עדיין רגיש ומחייב זהירות. כוכב צדק בבית הכספים מטעה וגורם לשיקול לא מציאותי. אל תניחו לאחרים, אפילו קרובים אליכם, לסחוף אתכם למשהו שאינכם יודעים עליו מספיק. השקעה, עסקה או רעיון אחר שיעלה, עלולים לסכן אתכם כספית.

רביעי־חמישי - מלאי מרץ ומתאימים לטיולי חול המועד. אפשרות חדשה הקשורה ללימודים עשויה לצוץ. הכשרה קצרה או השתלמות יוכלו לפתוח דלתות להתקדמותכם המקצועית.
קשת 21.12-22.11
אתם נכנסים לחודש עמוס ומתיש שבו תצטרכו לדאוג לאנשים התלויים בכם. רעיון מקורי שתעלו יזכה להד חיובי וגם אם ייקח לו זמן להתממש, זו  התחלה טובה.

שישי – ליל הסדר יעבור במצב רוח טוב, בין משפחה וידידים. כקשתים אתם נהנים מהאפשרות לשוחח ולדון בתוכני החג.

שבת־ראשון – יומיים יותר חלשים. נסו לנוח ולהשלים שעות שינה, שכן אתם מרוקנים מאנרגיה וחלשים ובמצב כזה מצב הרוח מתדרדר במהירות. אלה יומיים רגישים בריאותית עבורכם או עבור מישהו קרוב לכם וחשוב להשגיח ולהימנע ממאמץ. כל זה יחלוף וישכח כבר ביום שני.

שני־שלישי - השפעה טובה ומבריאה לכניסת הירח למזלכם. הזדמנות חדשה תגיע מכיוון בלתי צפוי, אבל תדרוש גם יוזמה ומעורבות מצידכם. אל תמתינו שדברים יוצעו לכם. חשוב לחקור בעצמכם, לשוחח עם אנשים ולהשתדל ללמוד כמה שיותר. במקום להיצמד לדברים מן העבר, עדיף לנסות לגבש כיוון חדש. בזוגיות: קשר חדש עשוי להתחיל ולהתפתח במהירות, אך גם להגיע במהרה למשבר כלשהו.

רביעי חמישי - בבית הכספים, יותר מזל ויותר הצלחה. תוכלו ליהנות עכשיו מהחלטה נכונה שהחלטתם בעבר. ההימור שלקחתם יתברר כנכון, ובזכותו תרוויחו סכום כסף.
גדי 20.1-22.12
החודש הקרוב שונה, עם קצב מהיר של התרחשויות שלא תמיד מתוכננות. מה שנראה היה בטוח עלול להתגלות כפחות יציב, ומה שלא תליתם בו תקוות, עשוי להוביל לתוצאה מפתיעה.

שישי – ליל הסדר יהיה אחר מהרגיל. כגדיים, אינכם אוהבים לשבור מסורת, אבל באמת תיהנו מהאווירה הטובה והידידותית. אפילו עורך הסדר יפתיע לטובה.

שבת־ראשון – הימים הבאים עשויים לקדם אתכם. היכרויות עם אנשים חשובים שיסייעו לכם בעתיד, הזדמנויות חדשות ומפגשים בתחומים פחות מוכרים, כל אלה יפתחו בפניכם דרך חדשה ובעיקר תקוות לשינוי מיוחל ושיקרה בקרוב. מצב הרוח האופטימי ישוב אליכם לצד המרץ והרצון לעבוד וליצור.

שני־שלישי - נראה שתרגישו פחות טוב ומצב הרוח יהיה ירוד. יטילו עליכם עבודה שאינה שייכת לכם, אך כדרככם אינכם מסרבים לשום עבודה. שימו לב לבריאות. אזור הגב רגיש, כמו גם השיניים. תוך יומיים הכל יחלוף.

רביעי־חמישי - כניסת הירח לגדי תשפיע לטובה. המבט האופטימי חוזר וגם ההתרחשויות הופכות קלות יותר. תרגישו שהשתחררתם ממחויבות גדולה שכבלה אתכם ולא איפשרה לכם להתפתח. עכשיו נפתחות בפניכם אפשרויות חדשות, וחשוב לבחור בכיוון הרצוי לכם ולא לאף אחד אחר.
דלי 18.2-21.1
אירועי העבר יעסיקו אתכם פתאום, ויגרמו לכם לרצות לשוב לאחור, לקשר שהסתיים או למשהו שהשארתם לא גמור. העובדה שחזרה כזו כמעט אינה אפשרית עלולה אמנם לגרום לתסכול, אבל די מהר תתגברו עליו בזכות אירועים חדשים.

שישי - בליל הסדר יעסיקו אתכם מחשבות על התקדמותכם המקצועית וההרגשה שהגיע הזמן לעשות צעד קדימה ולחפש הזדמנויות חדשות. אלה יגיעו בזמן הקרוב, מכיוון בלתי צפוי.

שבת־ראשון - הנושא המקצועי ימשיך להעסיק אתכם לצד נושא נוסף הקשור לבית ולמשפחה. אתם מעוניינים וצריכים לעשות שינוי, לעבור דירה או אפילו להרחיב את המשפחה, אך העניין מלווה בלא מעט היסוסים. אתם עלולים להרגיש לא בטוחים בעצמכם, אך למעשה אין לכם סיבה לדאוג.

שני־שלישי - אתם מלאים במרץ ובצורך לצאת ואלה ימים מתאימים מאוד לנסיעות, טיולים בחיק הטבע ועוד. תימשכו לנוף הררי ולחברת חברים שיכולים להעשיר את הידע שלכם בכל נושא שהוא.

רביעי־חמישי - הימים הפחות נוחים השבוע. תהיו עייפים ומצוברחים וייתכן שבעיה בריאותית שלכם או של אדם קרוב תעסיק אתכם. כדאי שתתכננו יומיים שקטים. הימנעו מלהעמיס על עצמכם מאמץ גופני שלא תוכלו לעמוד בו.
דגים 20.3-19.2
שאלות לגבי המקום הנכון עבורכם יעסיקו אתכם. ייתכן שתעלה הזדמנות לעבור לאזור אחר, וזו עשויה לפתוח בפניכם אפשרויות נוספות. עם זאת, יש דברים שתצטרכו להשאיר מאחור ושמהם לא קל לכם להתרחק.

שישי - ליל הסדר יעבור במצב רוח טוב ובין אנשים שחברתם לא רק מעניינת אלא גם מעשירה אתכם רוחנית ונפשית. תרגישו שעברתם חוויה יוצאת דופן מלאת עניין.

שבת־ראשון – מחשבות על נסיעה ממושכת לחו"ל ואולי אף על מעבר עשויות לעלות על הפרק. חשוב שההחלטה תתקבל בשיקול דעת, ולא בפתאומיות ובספונטניות. חלקכם יעלה שוב את האפשרות לצאת ללימודים או להשתלמות.

שני־שלישי - עולה צורך בהחלטות לגבי דרככם המקצועית. נראה שמופעל עליכם לחץ לבחור בכיוון מסוים, אבל אולי אינכם שלמים איתו. היענות לדרישות של אחרים עלולה להכניס אתכם למסלול שממנו לא תוכלו לסגת.

רביעי־חמישי - מפגש מחודש עם אדם שלא ראיתם זמן רב עשוי לגרור שרשרת התפתחויות, ואף להשפיע על מערכת יחסים אחרת. ונוס עוברת לבית הכספים שלכם: כדאי לנסות לתקן טעות כספית או החלטה שגויה. במיוחד כדאי לנסות להשיב לקדמותה שותפות שפורקה בשל מחלוקת כספית.
טלה 20.4-21.3
אתם מסיימים לחגוג את ימי ההולדת כשהירח המלא של ליל הסדר מציין את היום האחרון של ביקור השמש אצלכם והירח במזל שממול, בבית הזוגיות. ונוס ומרקורי עוברים לטלה וישפרו את יכול הביטוי שלכם בכתב ובעל פה, חיי הזוגיות והרומנטיקה יקבלו דחיפה וחיזוק, והחודש הקרוב יהיה מלא הצלחות בכל הנוגע לזוגיות או להתחלת קשר.

שישי - יום רומנטי, שמפאת חוסר זמן בערב ליל הסדר, מעטים יוכלו להתייחס אליו.

שבת־ראשון - נראה שתהיו מאוד עסוקים ותרגישו קצת פחות טוב. שימרו על גישה מעשית ומציאותית. לשם כך תצטרכו להיות פתוחים מספיק להתרחשויות, שיקרו בניגוד לציפיות. התקשורת שלכם משופרת ואתם מצליחים להתגמש.

שני־שלישי – מתאימים לטיולים ונסיעות. מערכת יחסים שבה אתם מעורבים אולי אינה עונה על הצורך האמיתי שלכם בתקופה זו, אך מיד עם כניסת ונוס לטלה ייווצר קשר קרוב, מעמיק ויציב. מתחים שיתעוררו השבוע ייפתרו בהמשך. מי שעדיין לבד, ימצא בקרוב את החצי השני.

רביעי־חמישי - מישהו בעבודה יתייצב לצידכם, ובכך יסייע לפתור בעיה שאיתה אתם מתמודדים כבר זמן מה. ייתכן גם שהתנגדות של אדם אחר תאבד מתוקפה בעקבות זאת.