הורוסקופ
תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין
14.2.20 ל־20.2.20
מרים בנימיני
14.02.2020 · 7 ימים
שור 25.5-21.4

אוראנוס הממשיך את דרכו בשור מביא אירועים לא צפויים, שישפיעו בעיקר על חייהם של ילידי השבוע הראשון. עדיף לנסות לשמור על שגרה ולדחות שינויים לאחרי הנסיגה. חברים שהקשר איתם נחלש חוזרים למלא מקום חשוב בחייכם.

שישי־שבת: הירח שיהיה בבית הזוגיות מדגיש את התקופה שאינה נוחה עבורכם בתחום. ונוס, שליטת שור, נמצאת בבית החלש עבורכם, המחייב לשמור על חשאיות, במיוחד בקשרים טריים. קשר שיתחיל בזמן הקרוב יהיה עם מישהו שונה מכם או כזה שהגיע מארץ אחרת, וגם שם יש לשמור על חשאיות.

ראשון־שני: אינכם מרגישים כל כך טוב אך אל דאגה, תוך יומיים זה יעבור. שימו לב לענייני כספים. בן משפחה יציע לכם עזרה או הלוואה, אך הסכמה עלולה לגרור גם התערבות שלו בעניין שלשמו אתם זקוקים לכסף.

שלישי־חמישי: הרבה יותר נוחים. מעברו של מאדים לגדי ייטיב איתכם. הסביבה החברתית שלכם עוברת שינוי בימים אלה, וכן היחסים עם אנשים שאיתם אתם מיודדים ומרבים להימצא בסביבתם. איזשהו קשר שהיה חשוב לכם בעבר עלול להגיע לידי סיום, ויחד איתו אולי גם כמה חברויות וקשרי ידידות. כתוצאה מכך, הפתיחות ליצירת קשרים חדשים תגבר, ותוך זמן קצר ייכנסו אנשים חדשים לחייכם.

תאומים 21.6-21.5
מרקורי, שליט תאומים שנמצא בנסיגה, משפיע הפעם על בית הקריירה שלכם, שם הוא ממוקם. עם זאת, כניסת השמש לדגים הופכת את החודש לחשוב במיוחד לקריירה שלכם ולהתקדמותכם המקצועית. אמנם אתם עלולים לקבל תשובה מאכזבת לגבי עבודה שבה הייתם מעוניינים, אבל דווקא כתוצאה מכך עשויה להתחיל איזושהי התפתחות חיובית במקום אחר. עד לגמר הנסיגה זה לא הזמן לקבל החלטות.
שישי־שבת: כדאי לתכנן ימים שקטים שבהם תוכלו לנוח. ביומיים הבאים אתם עלולים להרגיש פחות טוב פיזית ונפשית, עייפים וחסרי מרץ. קשה להסתגל לשינויים סביבכם ונראה שאתם זקוקים לזמן לעכל את מאורעות הזמן האחרון.
ראשון־שני: טובים בהרבה. מישהו שתכירו בזמן הקרוב יגרום לכם להרגיש כבר ברגעים הראשונים שיש ביניכם הרבה מן המשותף. מתוך ההיכרות עשוי לצמוח קשר אמיץ וחשוב שישפיע עליכם מאוד. פגישה עם אדם שלא ראיתם זמן רב תהיה משמעותית משחשבתם ותשפיע על החודשיים הקרובים.
שלישי־חמישי: עם כניסת מאדים לבית הכספים הגדולים שלכם, עליכם להיות ערניים. השבועות הבאים יתאפיינו בהוצאות גדולות ומה שיתחיל בקטן יהפוך די מהר להשקעה גדולה ומסוכנת. עדיף שלא לקבל החלטות בשבועיים הקרובים.
סרטן 22.7-22.6
עם כניסת השמש לדגים אתם נכנסים לחודש הרבה יותר נעים. אתם שוקלים עזיבה והתחלה במקום אחר: קשיי הסתגלות יאפיינו את הצעדים הראשונים, אבל סך הכל מדובר בצעד חיובי שיתרום להתקדמותכם, כפי שתבינו אחרי כמה שבועות.
שישי־שבת: היומיים הבאים יביאו לשיפור באווירה. גם אם לא הכל יסתדר מעצמו, לפחות תקל עליכם העובדה שהבעיות מוגדרות וברורות יותר, כך שתדעו איך להתמודד ולגבש תוכניות להמשך. בשורות טובות ומצופות עומדות להגיע בקשר לילדים במשפחה, מה שישפר מאוד את מצב הרוח.
ראשון־שני: פחות נוחים, גם בשל תחושת חוסר יציבות ואי־ודאות לגבי העתיד. אתם מתקשים להתרכז ולהתמקד בעבודה ובפעילות, והמתח המצטבר עלול אף להשפיע מבחינה גופנית. בנושאים כספיים עליכם להילחם על זכויותיכם.
שלישי־חמישי: ונוס נמצאת בימים אלה בבית הקריירה שלכם, וכדאי לפנויים מביניכם לשים לב לסביבתכם: ייתכן שמישהו שקשור לעבודה הוא בול מה שחיפשתם. מישהו שונה מכם ובמעמד גבוה משלכם בעבודה אמור להתקרב אליכם ולהיות מעוניין בקשר. היו פתוחים לעניין. הביישנות הטבועה בכם עלולה להפריע ולחסום את ההתנהלות הספונטנית החשובה עכשיו ליצירתם של קשרים חדשים.
אריה 22.8-23.7
כניסת השמש לדגים מסמלת חודש לא משהו לאריות. מצב הרוח צולע והחודש מלווה במתח, אי־שקט ותחושת חוסר יציבות. קשה לערוך תוכניות ולקבוע יעדים. השינויים קשורים במקרים רבים דווקא למתרחש אצל בני זוג או שותפים לעבודה.
שישי־שבת: נושא המגורים חוזר להעסיק אתכם. הנסיבות מאלצות אתכם לבצע שינויים בדירה או להתארגן אחרת. כל עוד מרקורי בנסיגה, זה לא הזמן להתחיל בשיפוצים של ממש.
ראשון־שני: הזדמנות מפתה לממש חלום עבר תגרום לכם לשקול ברצינות נסיעה לחו"ל. נסיעה כזו יכולה לחזק אתכם ואת ביטחונכם העצמי, וכן להבהיר לכם מה הדברים החשובים לכם באמת, שלמענם כדאי להילחם. הצורך להיפרד, לפחות לזמן מה, עשוי לעלות על הפרק, אולי בשל נסיעה של אחד מבני הזוג או אילוץ אחר שאינו בשליטתכם. הנסיבות עלולות להעמיד את הקשר במבחן.
שלישי־חמישי: ימים מעייפים ומכבידים שיגרמו לכם לעיתים לאבד את מצב הרוח ולשקוע, שלא כהרגלכם, במחשבות פסימיות. כדאי שתדעו שבעבודה תהיה לכם הזדמנות לעשות צעד חשוב לדחיפת הקריירה שלכם, אולי דווקא בעקבות משהו שלא צלח. כישלון מסוים יוביל להזדמנות חדשה, לא פחות מבטיחה.
בתולה 22.9-23.8
מרקורי אמנם בנסיגה השבוע אך כניסת השמש לדגים, בית הזוגיות שלכם, מלמדת על חודש הרבה יותר טוב ונוח עבורכם. איש לא חושד בכם שחיפשתם נוחות או הקלה מקשיים, שכן זה לא הסגנון שלכם, ובכל זאת לא מזיק קצת לנוח מהחודש הלחוץ והמייגע שעבר עליכם.
שישי־שבת: שינוי חיובי במצב הרוח ובהרגשה הכללית. תרגישו שאתם משתחררים ממשהו שהכביד עליכם ויכולים סוף־סוף להביט קדימה באופטימיות. חדשות טובות שיתקבלו יגרמו לכם לראות את המצב מזווית חיובית יותר. את הביקורת שלכם לא תהססו להביע בגלוי, גם אם לא כולם מוכנים לקבל אותה. מישהו שלא ציפיתם לתמיכתו יתייצב לצידכם.
ראשון־שני: נראה שתצטרכו להתאים את עצמכם להתרחשויות בבית ובקרב המשפחה. שימו לב למה שלא פועל כראוי, בייחוד אם הדבר קשור במים. מדיח, מכונת כביסה, דוד חשמל וכמובן צנרת, כולם דורשים השגחה ותשומת לב. בקשת עזרה מבני משפחה תשבש תוכניות ברגע האחרון. 
שלישי־חמישי: לאחר תקופה מתישה בעבודה, תוכלו להתפנות לנושאים אחרים. לבניית קשרים מוצלחים בעבודה תהיה חשיבות להתקדמותכם בהמשך. כניסת השמש לבית הזוגיות תעורר רצון לעשות צעד קדימה בתחום.
מאזניים 23.10-23.9
אתם נכנסים לחודש לא הכי קל. פרויקטים שלקחתם על עצמכם יתחילו לגבות יותר ויותר מאמץ. תמצאו את עצמכם עסוקים ומתרוצצים, במקרים רבים עבור אחרים. רצוי לא לקחת על עצמכם משימות שתתקשו לעמוד בהן. גם הגוף רגיש יותר. נסו לנוח ולשמור על תזונה שמתאימה לכם.
שישי־שבת: השבועות הקרובים מחייבים זהירות מיוחדת בכל הקשור לכספים. לא רק חוסר זהירות שלכם עלול לגבות מחיר יקר, אלא גם טעויות של אחרים, שייתכן גם שלא תהיו מודעים לקיומן. זה לא הזמן לחתום על מסמכים או להתחיל בפרויקט חשוב, ועדיף לדחות הכל עד לאחר עשרה במארס.
ראשון־שני: הצורך להוכיח את עצמכם בעבודה בולט מאוד, אבל חשוב שזה לא יהיה בכל מחיר. במיוחד חשוב להימנע מלקחת על עצמכם משימות גדולות מדי או התחייבויות שיהיה לכם קשה לעמוד בהן. מה שנראה בר השגה עלול להתגלות כמסובך בהרבה. ונוס בבית הזוגיות משפיעה לטובה על ההופעה שלכם ומבליטה עוד יותר את הקסם האישי המאזניימי. נסיגת מרקורי היא שלא מבטיחה עתיד לקשר שיתחיל עכשיו.
שלישי־חמישי: מאדים שנכנס לגדי מדגיש את הצורך לנקוט זהירות בבית. היזהרו מקלקולים, תאונות ביתיות ומכל דבר שקשור באש, בגז או בחימום.
עקרב 21.11-24.10
השמש תיכנס לדגים באמצע השבוע, מה שיאפשר לכם לצאת קצת מהסביבה המסוגרת שבה שהיתם לאחרונה ולהתעמת עם "העולם האמיתי". זה לא יהיה קל, לפחות בתחילה, ואתם עלולים למצוא את עצמכם מתלבטים בבעיות קשות ואפילו מתחרטים על צעד חשוב שעשיתם. אולם לא נראה שיש דרך חזרה, וסך הכל מדובר בשינוי שעשוי דווקא לקדם אתכם.
שישי־שבת: הירח שיהיה בעקרב יביא שיפור בהרגשה. יהיו לכם הזדמנויות רבות יותר לעסוק בנושאים המעניינים אתכם ולהתרכז בעצמכם. בזוגיות, מה שעומד בדרככם הוא החשש להעז ולקחת סיכון. שינוי בגישתכם יתרחש בהלך השבועות הקרובים ויאפשר לכם להתקרב למישהו שבו אתם מעוניינים.
ראשון־שני: ייתכן שתצטרכו לשנות כיוון בנוגע לטיפול בכספים. רצוי להיזהר ממה שנראה כפתרון מהיר עם רווחים קלים. הפיתוי אינו שווה את הסיכון. צדק, שליט בית הכספים, מעביר מסר אופטימי מדי אך חסר כיסוי.
שלישי־חמישי: שינויים במקום העבודה ישנו את עמדתכם לגבי עניין מסוים. ייתכן שמישהו יעזוב או יתווסף לעובדים איתכם, או שמשהו במדיניות ישתנה. באופן כללי, ישנה אווירה של יתר פתיחות ושל נכונות להכניס שינויים שלא התאפשרו קודם לכן.
קשת 21.12-22.11
חודש חדש מתחיל עבורכם, תקופה שבה יעלה הצורך לערוך שינוי משמעותי בחייכם. ייתכן שתשקלו שינוי באורח המגורים, מעבר דירה, שינוי סביבה וכיו"ב. הנושא יעסיק אתכם במשך כמה שבועות, אבל עדיף לדחות את ההחלטה לאמצע מארס, בתום נסיגת מרקורי שנמצא במיקום המסמל את המגורים.
שישי־שבת: אתם מרגישים עייפים ומותשים, האנרגיה נמוכה מתמיד והבריאות רגישה מהרגיל. אתם נוטים לקחת סיכונים מיותרים, מה שהופך אתכם פגיעים יותר לנפילה או פציעה. היזהרו גם מהנטייה להפריז באכילה, לחיות באורח לא בריא או להגזים במאמצים. עבור קשתים, שינה היא התרופה לכל דבר. נסו להוריד קצב ולישון היטב.
ראשון־שני: הירח ייכנס לקשת ובבת אחת תחושו בשינוי לטובה, בחזרת האנרגיה והתחדשות הכוחות. ונוס שבבית ההתאהבויות תאפשר לפנויים שביניכם מפגשים חדשים, מרעננים ומסקרנים, והיכרות חדשה שתתרחש במפתיע. צירוף מקרים עשוי להוביל לתחילת קשר מוצלח ומעניין. עם זאת, עדיף לתת לו להתפתח בהדרגה.
שלישי־חמישי: יחס נוקשה מדי בעבודה, דרישות גבוהות וצורך להתאים את עצמכם למסגרת עלולים להקשות עליכם. למרות זאת, כדאי להשתדל לשמור על יחסים טובים.
גדי 20.1-22.12
שמש נכנסת לדגים ותביא הזדמנויות למפגשים עם אנשים שיוכלו לעזור לכם אישית ומקצועית, לחשוף אתכם לרעיונות חדשים, ואולי לגרום לכם לגבש דעה בנושאים שמעסיקים אתכם. זה עשוי לתרום להחלטה מקצועית חשובה שעל הפרק.
שישי־שבת: לאחר ימים של התכנסות תרגישו צורך להתאוורר, לצאת מהגבולות הרגילים ובעיקר מהבית. הזדמנויות לכך לא יחסרו ביומיים הקרובים, אם כי הדברים לא תמיד יתרחשו כמתוכנן.
ראשון־שני: לא קלים. תרגישו כובד, עייפות, חולשה וירידה במצב הרוח עד כדי פסימיות מוחלטת באשר לעתיד. אל דאגה. הדברים יסתדרו בזמן, מבלי שציפיתם ומהר משחשבתם. יש לכם תחושה שדברים נעשים מאחורי גבכם ובלי ידיעתכם. בעיות בריאותיות עלולות להיות תוצאה של מתח מצטבר ומודחק. נסו להפחית במאמצים.
שלישי־חמישי: הירח ייכנס לגדי ואתם מיד תרגישו טוב יותר. הכוחות והאנרגיה ימלאו שוב את הגוף והנפש, וגם ההתרחשויות יהיו טובות יותר והדברים יסתדרו ביתר קלות. פגישות, היכרויות חדשות ונסיעות יגוונו את הימים האלה. תמצאו את עצמכם בחברה שונה מזו שאליה אתם רגילים. כל עסקה, במיוחד כזו שקשורה לרכב יש לדחות עד תום הנסיגה.
דלי 18.2-21.1
ילידי השבוע האחרון בדלי חוגגים את הולדתם ויתחילו לחוש הקלה, שכן מתחילה עבורם שנה חדשה, עם מאגר כוחות מחודש וחיוניות שאמורה להספיק לשנה שלמה. עדיין צריך לזכור שמרקורי בנסיגה, ויש דברים שלא כדאי לבצע כרגע.
שישי־שבת: עתיד הקריירה מרבה להעסיק אתכם, עם חוסר ביטחון לגבי העתיד ותחושה שכישוריכם וכישרונכם לא באים מספיק לידי הכרה וביטוי. הצורך שלכם בחופש ועצמאות בולט אך לא תמיד נענה. ייתכן שיהיה עליכם לדחות את העיסוק בנושא שחשוב לכם לטובת טיפול בבעיות דחופות יותר.
ראשון־שני: נסיגת מרקורי מתרחשת אצלכם בבית הכספים, כך שזה לא הזמן לבצע עסקות, השקעות או רכישות יקרות, וכמובן לא להתחיל בדבר חדש. משהו בלתי צפוי עלול לגרום לערעור היציבות ולשינוי התוכניות. יהיה צורך להתארגן מחדש ולהסתגל למצב.
שלישי־חמישי: ימים חלשים בשבוע הקרוב. כדאי לתכנן עבודה שקטה ולא מאמצת, לוותר על עבודה שבה נאלצים להוציא את כל הכוחות. כרגע אין מהיכן להוציא אנרגיה ותרגישו מרוקנים, לכן כדאי להשתדל לנוח ולא לאמץ את הגוף עד שתחלו חלילה. קשר חדש שמתחיל להתהוות יעניק לכם ביטחון ותמיכה שלהם אתם זקוקים בימים אלה.
דגים 20.3-19.2
ילידי הימים הראשונים של דגים יחגגו את הולדתם השבוע. השאר ייאלצו לחכות ליום ההולדת כדי לצאת מהחודש החלש שעובר עליכם עכשיו. החולשה הגופנית האופיינית לתקופה מתגברת בשל המתח ואי־השקט המלווים את נסיגת מרקורי שמתרחשת במזלכם, ומצביעה על הצורך להיזהר בכל מה שעושים. נסו להיות ממוקדים, כדי למנוע צרות מיותרות.
שישי־שבת: קשרים עם ארצות אחרות עלולים להיתקל בבעיות, נסיעה שכבר הייתה מתוכננת בדקדקנות תצטרך איכשהו להשתנות בשל נסיבות שאינן בשליטתכם. היו זהירים וקפדנים במבחנים, ראיונות קבלה וכיו"ב. כל דבר קטן יכול להפיל אתכם בימים רגישים אלה.
ראשון־שני: מאדים עוזב השבוע את בית הקריירה ותוכלו אולי להוריד קצת הילוך אחרי שבועות מאמצים. אתם קרבים לסיום תפקיד או פרויקט, או אפילו לעזיבת מקום עבודה. נראה שסגירת דלת אחת תביא לפתיחתה של אחרת. אתם עשויים למצוא את עצמכם פונים לכיוונים חדשים ועושים דברים שלא הייתם מגיעים אליהם באופן אחר.
שלישי־חמישי: כספים אמורים אמנם להגיע אליכם, אולם אין זה הזמן להשקיע או לבצע כל עסקה שהיא. חשוב לשמור על הקיים. זה אולי לא נראה כך, אבל קל מאוד להפסיד כרגע.
טלה 20.4-21.3
עם כניסת השמש לדגים, המזל האחרון שמציין יום הולדת לפניכם, תיכנסו לחודש יותר חלש, שבו מאגר הכוחות כמעט מרוקן. העייפות שהצטברה בחודשים האחרונים עלולה לפרוץ פתאום ולאלץ אתכם להאט את הקצב. גם מבחינה בריאותית תהיו רגישים יותר עד יום ההולדת.
שישי־שבת: לא קלים. אתם רגישים יותר בריאותית וכדאי להשתדל להוריד מאמץ. אתם מודאגים ממצבו הבריאותי של בן משפחה, הורה או אדם קרוב אחר. חשוב לדעת שרוב הדאגה תתברר כמופרזת. נושאים כספיים דורשים זהירות. מה שנראה מלהיב על פני השטח יתברר כאינפורמציה לא נכונה.
ראשון־שני: הצעה מפתה עשויה להגיע מגורם הנמצא בחו"ל או מטעם מקום עבודה או לימודים המשלב שהות במקום אחר. זה יתאים לתקופה קצת יותר מאוחרת. ונוס נמצאת במזלכם ותהיו מוקפים בהתעניינות ובתשומת לב מחמיאה. מישהו שהכרתם באופן שטחי בלבד ינסה להתקרב, וקשר חזק, עמוק ומשמעותי עשוי להתפתח. דווקא שינוי בקשר או אפילו משבר שאתם עוברים יגרום למערכת היחסים להתגבש ולהתייצב.
שלישי־חמישי: הכוכב השליט שלכם ייכנס ביום ראשון לבית הקריירה שלכם. מצד אחד זה הזמן לחפש עבודה, מצד שני לפני אמצע מארס לא טוב לבצע שינוי.