הורוסקופ
תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין
30.9.2021-24.9.2021
מרים בנימיני
24.09.2021 · 7 ימים
שור 25.5-21.4
התקופה הנוכחית לא שייכת לקלות ולנוחות עבורכם. אתם נושאים באחריות קולקטיבית ובכל מקום מצפים מכם לדאוג לכך שדברים יתנהלו כשורה, יהיו מוכנים בזמן ומסודרים עבור כולם. כדאי להציב את הגבול ולתעדף את הרצונות שלכם.
שישי־שבת – אתם עלולים להרגיש שאתם נמצאים במבוי סתום, בלי דרך להתקדם ולהשיג את מטרותיכם האמיתיות. גם אם תתקשו לראות זאת כעת, דברים עשויים להשתנות לחיוב. קשר חדש שייווצר תוך כדי צירוף מקרים מוזר במיוחד יחמיא לכם ויחזק את ביטחונכם העצמי וישפיע לטווח הרחוק. אולם כדי שיוכל להימשך, תצטרכו גם אתם להשתדל וליזום למענו.
ראשון־שלישי – נושא הבריאות הופך להיות רגיש יותר עכשיו. אתם נוטים לסבול ממצבים של מתח, שעלול להתבטא גם בכאבי ראש, בכאבי גרון או בכאבים בבטן התחתונה. הרגישות שלכם בולטת עכשיו במיוחד וגורמת לכם להרגיש חלשים, כך שבערב חג שמחת תורה נראה שתהיו זקוקים לזמן הירגעות מסוים. בנושאים כספיים: חרף טעות או צעד בלתי זהיר שנקטתם בעבר, הדברים צפויים להסתדר לחיוב די בקרוב.
רביעי־חמישי – החזרה לשגרה מהווה עבורכם מעין עוגן וסימן של שיבה לחיים נורמליים ושגרתיים, עד כמה שניתן תחת הנסיבות, כמו גם להרגלים הקבועים שחסרו לכם במיוחד.
תאומים 21.6-21.5
מרקורי שליטכם שמייצג באסטרולוגיה את התקשורת, החשיבה והאביזרים החיוניים ביום־יום, ישפיע עליכם בנסיגתו יותר מעל כל מזל אחר. הכל יגיע בעסקת חבילה עם שאר התופעות המאפיינות אותה. שימו לב רק לא לחתום או להתחייב לחוזים.
שישי־שבת – העומס שיוטל עליכם יהיה גדול משום שתצטרכו לדאוג גם לאחרים. לקחתם על עצמכם נטל כבד מדי ואחריות שהיא מעבר לכוחותיכם. ועם המחסור בשינה מצב הבריאות עלול להידרדר ולגרום לכם להרגיש חלשים מאוד.
ראשון־שלישי – השפעה מבריאה, מחזקת ומעודדת תהיה לכניסת הירח למזלכם. נראה שתהיו זקוקים להזדמנות לצאת מעט ולהתאוורר, להתרחק מהבית ומהאווירה הלוחצת שבה הייתם שרויים ולהימצא במקום שבו אתם מתנהלים לפי הקצב שלכם בלבד. נסיעה לתקופת החג יכולה להתאים למצב הרוח הנוכחי שלכם, אבל גם אם אתם לא מתכננים אחת כזאת,  כעת כל שינוי בשגרה שלכם מסתמן כמו צעד מבורך וחיובי במיוחד.
רביעי־חמישי – בזוגיות עדיף לא למהר לקבל החלטות משותפות, אלא לתת לקשר שבו אתם מעורבים את הזמן הדרוש לו כדי להתפתח ולהתקדם בקצב שלו. הדבר החשוב ביותר מצידכם יהיה לדון בגילוי לב בדברים, ולא להניח הנחות בשם הצד השני – זה עלול לגרור אי־הבנות, בנוסף לאלו הקיימות.
סרטן 22.7-22.6
מתעורר בכם הצורך לשפר את צורת המגורים. לתקן, לשפץ, או לרכוש אביזרים חשובים לבית, אלא שבדיוק עכשיו זה לא הזמן המתאים לכך. שיפוצים ורכישות בתקופת נסיגת מרקורי מביאים פעמים רבות לאכזבה. כדאי לחכות ל־24 באוקטובר.
שישי־שבת – תרגישו שאתם רוצים להעז יותר ולהתנסות באתגרים. קשיים לא יגרמו לכם לסגת, להפך, הם ימשכו אתכם לנסות את כוחכם. תוך כדי כך אתם עלולים להתעלם מהסיכונים ואולי להיות אופטימיים מדי לגבי הסיכוי להצליח.
ראשון־שלישי – נראה שתהיו מותשים ומצוברחים מדי. תחושה של אי־שקט תמלא אתכם ותשפיע על מצב הרוח ואתם עלולים לסבול ממתח נפשי. למרות ההרגשה שעליכם להיות פעילים ולעקוב אחר המתרחש סביבכם, יהיה חשוב יותר לאפשר לעצמכם שקט, מנוחה והזדמנות למלא מחדש את המצברים הדועכים. זהו אמנם החג האחרון ורציתם לארח לארוחה או לביקור, אך לא יימצאו בכם די כוחות לשם כך.
רביעי־חמישי – הירח שוהה במזלכם ואתם שבים ומתמלאים מחדש. אתם מרגישים יותר חזקים, מאוששים ומעודדים עם אנרגיות ושמחת חיים מתפרצות. בנוסף, נראה שקשר חשוב ומשמעותי עשוי להתפתח כעת בחייכם. אתם מחפשים תחושה של קרבה וגם עומק רוחני ורגשי שהיה חסר לכם עד מאוד.
אריה 22.8-23.7
תקופה מלאה ביותר תנועה, נסיעות, פגישות וחיפוש אחר נושאים חדשים שמזמן רציתם לאמץ, ללמוד ולהתנסות בהם. תרגישו שזה הזמן להגשים חלק מן השאיפות. נראה שתתנסו בחוויות ותתוודעו לרעיונות שונים בעלי השפעה מקצועית.
שישי־שבת – הירח שיהיה בבית הקריירה והייעוד שלכם יעורר את הרצון לחרוג מהמסלול הרגיל ולהפתיע את הסביבה בצעד לא מתוכנן. הצעה מלהיבה שתעלה כעת עשויה לגרום לכם לוותר על משהו קבוע, אולם עלולה להיות לא לטובתכם. 
ראשון־שלישי – ההוצאות הכספיות פוחתות עם תופעות לא מתוכננות שייעלמו מחייכם. עצם הידיעה מהווה תחושת הקלה ומסב פחות לחץ. זכרו שנסיגת מרקורי לא מתאימה לחתימה על חוזים או לרכישה של דבר מה יקר ערך. החג הקרוב יעבור עליכם במצב רוח טוב וידידותי, חברים ייזכרו בכם ויתעקשו להיפגש איתכם להעלות זיכרונות מהעבר, וגם להכיר לכם את מי שהם חושבים שמתאימים מעכשיו להיות יותר בחברתכם.
רביעי־חמישי – היומיים הבאים ימצאו אתכם עם מצב רוח לא בשיאו. אתם נוטים להרגיש פחות טוב ופשוט זקוקים למנוחה. אמנם השגרה רק עכשיו חזרה אבל אתם כבר ממהרים לעזוב אותה, כי אתם לא במיטבכם. חשוב אם כך שתנסו להפחית במאמצים שלכם. שמרו על עצמכם והתרחקו מחולים.
בתולה 22.9-23.8
עצם העובדה שהשמש מבקרת בבית הכספים שלכם החודש מפנה את תשומת הלב לכיוון זה. מה שבולט יותר ולא שייך כלל לביקורה זה התארחות מאדים שם. זה מצביע על כך שההוצאות הכספיות יהיו גדולות מתמיד ולא צפויות בכלל.
שישי־שבת – מרקורי העצור לעת עתה שוהה בבית הכספים שלכם ופתאום, בתזמון לא מוצלח, כל מיני תרחישים מעצבנים כמו מכונת כביסה שמתקלקלת או טלפון ששובק חיים יכולים לכפות עליכם הוצאות גדולות מדי שלא תיכננתם בכלל.
ראשון־שלישי – נראה כי ההרגשה הכללית שלכם עומדת להשתפר במיוחד, אולי בעקבות הצעה או תפקיד חדש שעומדים עכשיו על הפרק עבורכם. אף שמדובר בהזדמנות שתוכל לתרום הרבה להתקדמותכם, כדאי לגשת אליה בזהירות לא מבוטלת. אל תתפתו לקחת על עצמכם יותר מכפי שאתם יכולים לעשות בביטחון ובקלות, שאינם רצויים לכם כלל וכלל. בנוסף, חג שמחת תורה יעבור בהרגשה טובה וכוחותיכם צפויים לשוב.
רביעי־חמישי – נראה שהצורך שמפעפע בכם עכשיו לכל חידוש או ריגוש מכל סוג גדול, והוא יביא עימו הרפתקה מסעירה ומרגשת, שאותה חיפשתם ואתם עדיין מחפשים. אולם נראה כי היא לא בהכרח כזו שתתקשר במחויבויות או במערכות יחסים קבועות, רציניות ומתמשכות. לכל הפחות לעת עתה.
מאזניים 23.10-23.9
לילידי השבוע יש למה לצפות השנה עם התפתחות בכמה מישורים. גם לשאר בני המזל מצפה שנה מיוחדת; מחציתה הראשונה מתייחסת יותר לעבודה ולשיפור התנאים והשנייה נוגעת ביכולת שלכם לקדם נושא חשוב מאוד לליבכם – זוגיות.
שישי־שבת – רוב הדאגות והחרדות הממלאות אתכם אינן ריאליות או קשורות לנעשה בשטח. נסו להירגע ולהשקיף על עצמכם מרחוק. מרקורי שבנסיגה במזלכם מחייב ערנות ומאדים מהווה זריקת מרץ, אולם גם יעודד התפרצויות זעם. 
ראשון־שלישי – עד כמה שחשבתם שזה בלתי אפשרי בגלל הקורונה וכל מה שמתלווה אליה – נראה שבקרוב ייווצרו בחייכם קשרים רבים עם ארצות אחרות, חלקם דרך אנשים שחיים שם ויגיעו לכאן, או שאתם עצמכם תיסעו אליהם בהתראה קצרה. שמחת תורה, חגכם, יעבור במצב רוח מצוין. תרגישו שיפור גדול בהרגשה והזמן יתמלא בפגישות עם אנשים שעצם האינטראקציה שלכם עימם מחולל בכם פלאים. 
רביעי־חמישי – הצעה חדשה הנוגעת לקריירה שלכם תגיע לאוזניכם באופן דיסקרטי, ונראה שעדיף שיחלוף עוד זמן מה בטרם היא תוכל להתממש. נסיגת מרקורי, כאמור, אצלכם. משימה שתיקחו על עצמכם בעיקר מתוך רצון לתרום עשויה, בהמשך, להוות פתח לעבודה רצינית יותר שתוכל לקדם אתכם.
עקרב 21.11-24.10
החודש שלפני יום ההולדת מוצא אתכם תמיד עייפים. מותשים ומחוסרי אנרגיה. אולם השנה קשה יותר. בגלל השפעתו החזקה של שבתאי על התקופה ועל מזלכם. כמו תמיד אתם עובדים קשה, לא עושים לעצמכם הנחות. אך דעו שיש למה לצפות. 
שישי־שבת – יומיים טובים עבורכם. עוד יותר לרווקים. ונוס שמהלכת במזלכם היא הזדמנות להתקרב ולגלות מי הטיפוסים שמושכים אתכם ומי נמשך אליכם, וזה יקרה במקביל. האבחנה המהירה והדקה שלכם תסכם במהירות מי מתאים לכם ומי לא. 
ראשון־שלישי – הימים הבאים יזכירו לכם בבהירות את טיב התקופה שבה אתם חיים. הסתיו כבר מגיע ועימו תקופת חילופי העונות שמשפיעה עליכם בעוצמה רבה. שכן רבים מכם רגישים לתופעות כמו אלרגיות שפוצחות, מכל הסוגים. נסו לפנות לכם זמן למנוחה, לא כדאי להעמיס בהתחייבויות. שמחת תורה לרוב נמנה עם החגים האהובים עליכם, אולם השנה הוא עשוי מעט להעיק. היו זהירים והישמרו מפני הידבקויות למיניהן.
רביעי־חמישי – ימים הרבה יותר נינוחים עבורכם. בשורות משמחות מאוד עשויות להתקבל בהם ונראה שהן יהיו קשורות בארצות רחוקות ובעבודות או בלימודים שמקשרים ביניכם. אתם כמובן מתעניינים בהן במיוחד, בטח לאור המשיכה הקיימת שלכם ומידת הסקרנות ההולכת וגדלה לנכר.
קשת 21.12-22.11
אתם זקוקים לשינוי, אלא שנסיגת מרקורי לא מהווה זמן טוב להתחלות. למרות הקורונה והגבלותיה – כל מה שקשור לחו"ל מושך ומרתק אתכם, ועשוי אף להפוך לממשי תוך זמן קצר, עם ביקור כלשהו מרחוק או החלטה ספונטנית במיוחד מצידכם.
שישי־שבת – תהיו עסוקים מדי דווקא כאשר דרושה לכם מנוחה, וכן זמן לחשוב ולגבש החלטות לגבי נושא המטריד אתכם לאחרונה. אתם רגישים מאוד כעת, ועלולים להרגיש לא טוב ולסבול מבעיות שונות, ממתחים וכך גם מאי־שקט נפשי.
ראשון־שלישי – מדובר בימים קלים ונוחים הרבה יותר עבורכם. מאחר שתרגישו הרבה יותר טוב תוכלו לבחור איך לבלות אותם כפי שנראה לכם נכון. נראה שתפגשו אנשים שעימם יהיו לכם נושאי עניין משותפים. עבורכם, הקשתים, זה בעצם כל מה שאתם מחפשים בדינמיקה. ובכל הנוגע לתורה, לשמחת התורה, לו הייתם נשאלים איך אתם מעדיפים לחגוג אותה, בריקוד או בלימוד, רובכם סביר להניח היה בוחר ללמוד.
רביעי־חמישי – נושאים כספיים שונים מחייבים התנהלות קצת יותר זהירה מצידכם. נסיגת מרקורי והיבט עוין ששולח אליו כוכב פלוטו שבבית הכספים שלכם משמעם שכל סיכון או הימור כספי שאתם חושבים לקחת או שתיקחו עכשיו עלול להביא להפסד גדול מכפי שתוכלו לספוג. נסו להיות ערניים.
גדי 20.1-22.12
ביקורה של השמש בבית הקריירה שלכם כשמלווים אותה מרקורי ומאדים כמעט שמאלץ אתכם להתמקד בנושא הקריירה והעתיד המקצועי. אך עד כמה שזה נראה חשוב, גם אם יגיעו הצעות חדשות ומושכות, כדאי לשקול אותן ולהתייעץ לגביהן. 
שישי־שבת – כמזל למוד קשיים אינכם מבקשים לעצמכם עוד אכזבות. אולם הצעות טובות עומדות להגיע במרוצת השנה כך שחבל למהר או לחשוש שאתם מחמיצים הזדמנות. בנושאים כספיים – נחישותכם בעניין והאמונה שלכם ישתלמו בסוף.
ראשון־שלישי – מוטב שלא תתכננו יותר מדי. נראה שתהיו עסוקים יותר ממה שחשבתם או רציתם להיות. ממילא אם אתם עובדים בעבודה שיש בה תורנויות או משמרות, תצטרכו לוותר על התוכניות שלכם ולמלא מקום של מישהו שחלה ברגע האחרון או נעדר מסיבה מוצדקת. אם ברשותכם זמן פנוי נצלו אותו למנוחה, אתם תהיו זקוקים לכוחות שלכם. לא כדאי שתגיעו למקום שאליו אתם נדרשים באופן בהול נטולי כוחות.
רביעי־חמישי – יהיה לכם קל עכשיו במיוחד להתיידד וליצור קשרים חדשים. אותן מערכות יחסים עשויות להוביל אתכם די מהר גם לתחילתו של רומן חדש ומסעיר. ומי שיהיה מעורב בו לכל אורך הדרך הם חברים משותפים, שאולי אפילו יהיו אלו שיפגישו ביניכם, יקדמו אותו ויהיו מעורבים במיוחד.
דלי 18.2-21.1
למרות ביקורו הממושך של האורח התובעני־כפייתי שבתאי במזלכם, לפחות השבוע הוא שולח מבטים סימפתיים לשמש, למאדים ולכירון, מה שהופך את אותו לנוח הרבה יותר. זאת בהחלט הזדמנות לעשות משהו שחלמתם עליו, אפילו לטייל. 
שישי־שבת – דברים בבית נוטים להתקלקל, מה שעלול לגרום לעיכובים. בנוסף, חפצים חיוניים נוטים להיעלם. כך שתקלה כלשהי עלולה לייצר תסריט שאותו לא דמיינתם כלל. שימו לב גם לילדים, שמא יסכנו את עצמם בכל הנוגע לחשמל.
ראשון־שלישי – משהו יגרום לכם לוותר ולעזוב נושא שהעסיק אתכם לאחרונה ודרש מאבקים והשקעת מאמץ מצידכם. כתוצאה מכך, התעניינותכם תופנה לכיוונים חדשים וייתכן אף שתעלה הזדמנות שלא צפיתם. לחברים ולידידים תהיה השפעה רבה על המתרחש בחייכם, עוד יותר מתמיד, גם בתחום המקצועי. הם יוכלו לסייע בהחלטות ואפילו להצביע על משהו שמצריך את תשומת ליבכם או סתם לייעץ לכם.
רביעי־חמישי – הצורך שלכם להגדיל את ההכנסות יבלוט עכשיו קצת יותר מבדרך כלל ויגרום לכם לכוון את כל המאמצים והאנרגיות שלכם להשגת המטרה הנכספת הזאת. ברגע שתיגשו אליה, יתברר לכם שיש דווקא שפע של אפשרויות מוצלחות, שמהן תוכלו להפיק תועלת ולהרוויח.
דגים 20.3-19.2
אתם נוטים לראות כעת את מחצית הכוס הריקה ומתקשים להמשיך כרגיל. התקופה הקרובה תהיה תובענית כלפיכם וכל רגע שקט שתוכלו למצוא מהותי. את נסיגתו מתחיל מרקורי בבית הכספים הגדולים שלכם, כך שזה גם לא התזמון לרכישות.
שישי־שבת – הפתעות צפויות לכם על כל צעד, והן יגרמו לכם לחשוב אחרת ולשנות את נקודת המוצא שלכם. החברים שלכם יהיו בסביבה ומעורבים בעשייתכם, ואחדים מהרעיונות הכי טובים שלכם ומהאפשרויות הכדאיות שבדרך יגיעו דרכם.
ראשון־שלישי – תוכניות שתיכננתם לימים הבאים ישתנו ברגע האחרון, בפרט אם חשבתם להתרחק מהבית, שם נוכחותכם תהיה חשובה. מישהו מבני המשפחה שיהיה זקוק לכם או משהו הקשור לבית עצמו ייאלץ אתכם להישאר קרוב. אם חשבתם להתחיל בשיפוץ הדירה או בחיפוש דירה אחרת עדיף להמתין עד לסיום הנסיגה של מרקורי ב־23 באוקטובר. מה שייעשה קודם לכן עלול להנחיל בכם רק אכזבה ומפחי נפש.
רביעי־חמישי – ימים יותר מחויכים עבורכם משמעותית. בכל הנוגע לזוגיות, חשוב לכם שהקשר הבא שבו תהיו מעורבים יהיה משמעותי ויוביל למערכת יחסים רצינית. מערכת יחסים כזו עשויה לבוא מכיוון לא צפוי, ובעצם להתחיל בלי שתהיו מודעים לכך, ביניכם ובין מישהו שאתם כבר מכירים היטב.
טלה 20.4-21.3
השמש נמצאת בבית הזוגיות ושיתוף הפעולה על כל אגפיו וענפיו. כשהיא שם זה אך טבעי שאתם והאנשים הקשורים אליכם תעדיפו לעבוד יחד ולהתחלק בדעות, ברעיונות ובביצוע. כעת יש הזדמנויות להתקרב למי שעונה על הציפיות. 
שישי־שבת – רצוי להימנע מהוצאה גדולה. התחייבויות גדולות עלולות להתברר בעתיד כמלכודת. מרקורי בנסיגה בבית השותפויות ויכול לגרום לקרע בין אנשים קרובים מאוד, ומאדים גם עושה צרות כשתחת השפעתו נוטים מעט להתווכח.
ראשון־שלישי – דברים יתחילו להסתדר ותרגישו בטוחים יותר בעצמכם ובהחלטותיכם. שאלות שהטרידו אתכם בזמן האחרון ייפתרו פתאום מאליהן. גם מבחינה בריאותית יחול שיפור ונראה שתשובו לכוחותיכם הרגילים. חג שמחת תורה יפגיש אתכם עם אנשים רבים שזמן רב לא ראיתם, ודברים יקרו אחרת מכפי שאתם מצפים. יהיה קשה להיצמד למקור, והצורך לאלתר ולמצוא פתרונות מיידיים עשוי להתעורר כעת.
רביעי־חמישי – מכשיר חיוני כלשהו עלול להתקלקל ולהביא אתכם לצורך לקנות חדש – ונראה שלא משנה כמה תנסו להימנע מההוצאה הזאת לא תיוותר לכם ברירה אחרת. זכרו שתחת השפעת מאדים נוטים לריב ואילו נסיגת מרקורי מובילה, בין היתר, לאי־הבנות עם בני זוג או קרובי משפחה.