הורוסקופ
תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין
14.7.2022-8.7.2022
מרים בנימיני
08.07.2022 · 7 ימים
שור 25.5-21.4
מסעו של מאדים במזל שלכם ימלא מחדש את מצבור הכוחות שהיה בחסר בששת השבועות שעברו. עם התקדמותו של הכוכב אל תוך המזל, יותר ויותר שוורים יחושו שוב חופשיים לפעול מבלי לחשב את כמות הכוחות העומדת לרשותם. תיקרה בדרככם חוויה הקשורה במקום אחר - בנסיעה קצרה או אפילו רק בהיכרות עם מישהו שבא מרחוק.
שישי־שבת - בכל הנוגע לזוגיות - חשוב לכם מאוד להיות בשליטה מלאה על המתרחש, אלא שדברים יתרחשו אחרת. אנשים שהיו לכם ציפיות גבוהות מהם עלולים דווקא לאכזב. מרקורי והשמש בבית התקשורת יאפשרו לכם לפתור קונפליקטים.
ראשון־שני - נושאים כספיים דורשים השקעת מחשבה ואולי גם התייעצות עם מומחים בתחום. ב־20 באוגוסט יעבור מאדים לתאומים, שמהווה גם את בית הכספים שלכם. מאדים בבית הכספים מראה על הוצאות גבוהות, מה שאומר שעליכם לכלכל את פעילותכם הכספית בזהירות.
שלישי־רביעי - בכל הנוגע לחוק היו זהירים ביומיים הבאים. אפילו בחניה, עיני נציגי החוק דווקא עליכם.
חמישי - בעבודה עדיף כרגע לבחור בדרך הבטוחה והמוכרת, ולא להסתכן בכיוונים חדשים שאינכם יודעים לאן יובילו.
תאומים 21.6-21.5
השמש ממשיכה את מסעה בבית הכספים שלכם כשהיא מלווה במרקורי, שליט תאומים. מרקורי מושפע מדי מזווית דיסהרמונית (ריבוע 90 מעלות) מכיוון צדק השולח לו רמז עבה שאין כאן מה לדאוג. אך ההפך הוא הנכון, וכך למשל, אתם עלולים לתכנן תוכניות לא מציאותיות, או לסגת מהר מדי מכאלה שדווקא ניתנות למימוש.
שישי־שבת - מלבד הנטייה להרגיש פחות טוב, נראה שבשל הסתבכות של אי־הבנה יהיה עליכם גם לדאוג למישהו קרוב, מה שיכביד עליכם ביומיים הבאים. 
ראשון־שני - למרבה המזל, אי־ההבנות, הדאגות והטרדות שהציקו ביומיים האחרונים ימצאו את פתרונן לפתע. בעוד ונוס ממשיכה את דרכה במזל תאומים, הקסם האישי שלכם מתגבר, אתם מוצאים את עצמכם במרכז העניינים ואף מושכים מבטים, שכן ההופעה שלכם כריזמטית מתמיד.  
שלישי־רביעי - לירח המלא תהיה השפעה חזקה על טיפולכם בנושאים כספיים. ירח מלא עלול להגביר אופטימיות שאין לה הצדקה. לא יהיה קל ללכת נגד ההתלהבות הבוערת בתוככם תחת השפעה זו, אלא שהתלהבות היא יועץ שלילי.
חמישי - נסיעה לחו"ל מתקרבת מאוד, ואף על פי כן תגיע בהפתעה מוחלטת.
סרטן 22.7-22.6
ימי ההולדת הנחגגים בימים אלה משחררים אתכם מתקופה מכבידה ותובענית מדי שהותירה אתכם מרוקנים מכוחות. עם יום ההולדת תתמלאו שוב בחיוניות, באופטימיות ובהומור המאפיינים אתכם. פלוטו שולח אל השמש מבט מפחיד. צריך לא מעט אומץ להיישיר מבט בחזרה - אחרי הכל, לנוכחותו השפעה קיצונית על המחשבות ועל המעשים. 
שישי־שבת - טוב ליבכם השופע עלול לסבך אתכם ביומיים הבאים. עזרה שתציעו למישהו תתפרש אחרת מכפי שהתכוונתם ותגרום לכך שיצפו מכם למשהו שאינכם מעוניינים לתת. עדיף לסגת מההצעה לפני שאי־ההבנה תוסיף להידרדר.
ראשון־שני - יומיים מתישים לפניכם. אתם מתמודדים עם דאגות רבות מדי ותומכים במישהו הזקוק לכם. מבחינה גופנית, אתם רגישים עכשיו וצריכים להקדיש תשומת לב גם לעצמכם. 
שלישי־רביעי - השפעה חזקה תהיה לירח המלא שיימצא בבית הזוגיות ועל ציר סרטן־גדי. תתקשו להירדם בלילה. תחוו היכרות חדשה ומרעננת, אך נסו לעשות הכל כדי לא לתת לאורו המסנוור של הירח לסחוף ולהיסחף מדי אחרי הרגשות.  
חמישי - המצב הכספי רגיש ומחייב זהירות. עדיף שלא להיכנס למשהו שאינכם בטוחים בו, אלא להמתין עד שתדעו יותר. כדאי שתקשיבו לתחושת הבטן שלכם ולא לעצות.
אריה 22.8-23.7
השבוע הקרוב ממשיך את החודש החלש בשנה מבחינתכם ובו אנרגיה נמוכה יותר. גם גופנית אינכם חזקים כתמיד וצריכים להשגיח על עצמכם. מתח ועצבנות עלולים להשפיע מדי, וכן הנטייה שלכם לקחת על עצמכם יותר מדי. השבוע הדאגות אף יגברו וייראו מאיימות יותר מכפי שהן. יהיה קל יותר לראות את הדברים בצורה בהירה לכשיגיע יום ההולדת שלכם.
שישי־שבת - תחושו ביתר שאת בצורך לערוך שינוי במקום המגורים. בין שיהיה זה אילוץ חיצוני שיוביל לכך ובין שיוזמה שלכם, מדובר בשינוי שיגרום לכם לבחון את עצמכם ואת סדרי העדיפויות שלכם. גם שאר התוכניות לעתיד יושפעו מהמהלך. 
ראשון־שני - מישהו, או נסיעה לחו”ל, יחשפו אתכם לחוויות שונות ולהרפתקאות בלתי שגרתיות. אתם עשויים להכיר אנשים שיפתחו בפניכם דלת לעולם שלא הכרתם. ימים אלה מחייבים גישה זהירה בכל הנוגע לכספים.
שלישי־רביעי - אתם חשים שמצפים מכם לטפל בכל, לדאוג לכולם, לקחת על עצמכם משימות גדולות ולהשגיח שהכל יתבצע כראוי. הלחץ הרב יתבטא בהרגשה של שחיקה.
חמישי - ברגע שתהיו מוכנים להיפתח לסביבה חדשה, לקבל אותה ולהסתגל אליה, קשרים חדשים יוכלו להתחיל ביתר קלות ואולי אף להתפתח למערכת יחסים רצינית יותר.
בתולה 22.9-23.8
החשש מפני אתגר גדול שעומד בפניכם כמעט מרפה את ידיכם. היסוסים בלתי צפויים יתעוררו בכם ויגרמו לכם להתעכב ולהימנע מהחלטה. אך למעשה, אם תוותרו על ההזדמנות אתם עלולים להתחרט. אל תסמכו על מה שהבטיחו לארגן עבורכם, חשוב שתהיו מעורבים ותעשו דברים בעצמכם. 
שישי־שבת - חוויות והתנסויות חדשות יאפיינו את הימים הבאים. תמצאו שפה משותפת עם אנשים שתכירו לגמרי במקרה, ודרכם יכולה לעלות על הפרק הזדמנות חדשה שדווקא תעורר את סקרנותכם. מבחינות מסוימות יש הרגשה שדברים הופכים קשים יותר, אבל נראה שתופתעו מבשורות מעודדות ומהזדמנויות לנסיעה קרובה או להיכרות חדשה.
ראשון־שני - בני משפחה יהיו זקוקים לכם ביומיים הבאים. תמצאו את עצמכם מטפלים בהם ובבעיות שקשורות לתחזוקת הבית שלהם או שלכם. קלקולים ומיני תקלות מוזרות יגזלו את זמנכם. ביקור של בני משפחה שבאו לעזור רק יכביד עליכם.
שלישי־רביעי - גם אם כרגע אתם מודאגים לגבי המצב הכספי, המציאות עשויה להפתיע לטובה. השנה הקרובה מאפשרת לכם לשפר את המצב הכספי ולחיות ביתר רווחה. 
חמישי - היזהרו מהנטייה שלכם לקחת על עצמכם יותר מדי ולנסות לחפות על כישלונות של אחרים.
מאזניים 23.10-23.9
החודש הזה מתרכז באפשרות לקדם את הקריירה ואת השאיפות המקצועיות. חוסר היכולת שלכם לסרב לאחרים עלול שוב להעמיד אתכם במצב לא נוח. טובה כלשהי שיבקש חבר תגרום לעיכוב נוסף בתוכניותיכם. עם זאת, לפניכם הזדמנויות חדשות לא רק מבחינה מקצועית, אלא גם במישור האישי.
שישי־שבת - מיקום השמש מול כוכב פלוטו, שליט בית הכספים שלכם, מביא עימו מצבים קיצוניים מדי בכל הנוגע לכספים: גם טעויות בתשלומים שמגיעים לכם וגם הוצאות רבות מהרגיל שצפויות דווקא השבוע, שחלקן נובע מהבטחה שהבטחתם לאדם קרוב, ועכשיו אינכם יכולים לסגת ממנה. 
ראשון־שני - הימים הבאים יוציאו אתכם מהסתגרותכם. קל יהיה להרשים, לשכנע ולהקסים. מבט ידידות אמיץ שנשלח מוונוס לכיוון שבתאי הקודר והתובעני מהווה יתרון לקשרים שיתחילו עכשיו. תחת השפעתו של שבתאי יהיה הקשר יציב. 
שלישי־רביעי - שהות ממושכת מדי בבית עלולה לגרום לכם לאבד את השקט. בקרוב יהפוך בולט יותר הצורך שלכם בשינוי ובחידוש מרענן.
חמישי - הזדמנויות הקשורות בלימודים - התמחות בתחום חדש, לימוד שפה או מיומנות חדשה - עשויות לעלות בקרוב ולהרחיב את טווח האפשרויות שלכם.
עקרב 21.11-24.10
נסיעות לחו"ל עולות על הפרק החודש. חלקן קשורות לעבודה שבה אתם עוסקים או ללימודים, השתלמויות או התמחויות. ייתכן שאתם מתלבטים בנושא, משום שהנסיעה מלווה בוויתור כלשהו או במאמץ יוצא דופן. עם זאת, נראה שהיא יכולה לפתוח בפניכם אפיקים חדשים ולשפר את הרגשתכם. 
שישי־שבת - השפעה מצוינת תהיה לירח שיהיה במזל שלכם. כשהוא שולח מבט ידידות לשמש המהלכת במזל מים אחר, בסרטן, תחושו סוג של שלווה והרמוניה. ההיסוס והביישנות שאפיינו את התחום הזוגי בשבועות האחרונים יפנו את מקומם לתחושה שונה לגמרי, תיתנו לעצמכם להיסחף להרפתקה רומנטית ופשוט ליהנות מהרגע.
ראשון־שני - ההוצאות לא יפחתו, להפך. כל הנושא הכספי הופך רגיש ובעייתי, דבר הנובע לא רק מטיפולכם, אלא במידה רבה, גם מזה של בן הזוג או של בני משפחה. 
שלישי־רביעי - אתם נוטים לאבד את הסבלנות בעבודה, לנהוג בקוצר רוח ולפעול בפתאומיות. תרגישו, מבחינה מסוימת, מנוצלים, כאילו אינכם מקבלים את התמורה הראויה על כל המאמצים שאתם משקיעים מתוך אכפתיות.
חמישי - בשורה משמחת תגיע בעניין שהדאיג אתכם ומתייחס לנושא המגורים.
קשת 21.12-22.11
החודש העובר עליכם מוצא אתכם בחשבון נפש עמוק ובתחושה כבדה מדי שאינה אופיינית להלך המחשבה שלכם. זה מה שגורם לכם לדרוש מעצמכם להיות פעילים וחזקים ולעמוד בציפיות שלכם מעצמכם. אולם זה לא הזמן לדרוש מעצמכם, אלא להשלים עם הצורך בהאטה בקצב הפעילות. 
שישי־שבת - היומיים הבאים יצביעו על שיא החולשה של החודש. מאחר שזהו כבר סופו של שבוע, מוטב להיכנע לעייפות ולהשלים את שעות השינה החסרות.
ראשון־שני - המרץ ותחושת הבריאות ימלאו אתכם מחדש. כניסתו של הירח למזל שלכם, לקשת, היא שמביאה להתחדשות האנרגיה. היכרות חדשה תעורר בכם סקרנות. מה שימשוך אתכם הוא דווקא השונות, העובדה שהצד השני שייך לעולם אחר. אל תחששו להעז, לקחת סיכונים ולהיכנס למשהו חדש. קשר שיתחיל עכשיו עשוי להתפתח בכיוון רציני. 
שלישי־רביעי - תחת השפעתו של הירח המלא בבית הכספים שלכם, חריצותכם תתוגמל ובונוס כספי שלא ציפיתם לקבל עשוי להגיע ולסייע לכם מאוד. 
חמישי - אפשרות להיכנס לתחום חדש תעלה. מדובר בהשקעה של זמן מבחינתכם ולימוד של חומר חדש. נראה שהשקעה זו תניב בהמשך הזדמנויות חדשות להתקדם.
גדי 20.1-22.12
השבוע מלווה בתחושה של התרגשות וציפייה, אך גם של בלבול מסוים. אתם ניצבים בפני סיום פרק שלאחריו מיד התחלה חדשה, שעדיין לא יודעים לאן תוביל. האופטימיות הטבעית שלכם מהולה בדאגה, אך נראה שהדברים יסתדרו על הצד הטוב. על ילידי השבוע האחרון של גדי עוברת אחת התקופות היותר משמעותיות בכל הנוגע לעתידם.
שישי־שבת - המעורבות הרבה של אחרים בחייכם ושלכם במה שקורה מסביב חשובה ומקדמת, אך באותו זמן גם מבלבלת. ייתכן שאתם מקבלים מסרים סותרים שלא תמיד קל לכם לסנן ולהעריך. דווקא מישהו שמעוניין לעזור עלול להוביל אתכם בכיוון לא כל כך נכון עבורכם. 
ראשון־שני - תכננו את היומיים הבאים בדרך שלא תשאב מכם את כל הכוחות. האנרגיה תהיה די ירודה והעייפות תשתלט עליכם. הקשיבו לגופכם ונסו לנוח, אף שאין הרבה גדיים שמוכנים להיכנע למה שנראה להם כפינוק או חולשה. 
שלישי־רביעי - השפעה מצוינת תהיה לירח המלא שיהיה במזל שלכם. הכוחות ימלאו אתכם מחדש ויהיה קשה להאמין איזה היפוך ושינוי התחולל מבחינה אנרגטית בגופכם ובנפשכם. 
חמישי - סכום כסף שהייתם אמורים לשלם יתברר כטעות. תקבלו את הכסף בחזרה, וזה יקרה בקרוב.
דלי 18.2-21.1
אתם מוצאים את עצמכם בעבודות ובתפקידים לאורכה של רוב היממה, אלא שהעיסוקים הללו מותירים בכם תחושה מעיקה כאילו הכל נתקע ונעצר. הטקטיקה הנכונה ביותר עבורכם תהיה לפעול בינתיים מאחורי הקלעים, לא משום שאינכם יכולים לבטוח באחרים, אלא מפני שעדיין לא הגיע הזמן להוציא את הדברים לאור.  
שישי־שבת - מוטלת עליכם עבודה רבה מתמיד, הקשורה לצורך שלכם לדאוג לאחרים וכן לאחריות חדשה שלקחתם על עצמכם. אף שהנטל אינו קל, תרגישו שאתם מתמודדים איתו יפה ומארגנים את הזמן כך שתוכלו להספיק הכל.
ראשון־שני - האינטואיציה הפנימית שלכם תוכל לומר לכם איך לנהוג לגבי כספים יותר מכל אחד אחר. כדאי להאמין לתחושת חשש והיסוס שתתעורר בכם לגבי עסקה, השקעה או החלטה אחרת, וגם לבטוח במי שאתם מרגישים שראוי לכך. 
שלישי־רביעי - הימנעו מתכנון פעילות מאומצת ליומיים הבאים. הירח נמצא במיקומו החלש ביותר עבורכם, מה שאומר שאתם נוטים להרגיש פחות טוב והגוף פחות עמיד למחלות. כדאי שתתרחקו מכל מקום שנמצאים בו חולים.
חמישי - הכוחות מתחדשים ואתם שוב מסוגלים לסמוך על יכולותיכם ועל הרצון שלכם להגיע למטרה בכל מחיר.
דגים 20.3-19.2
הלך רוח המתאים לחופשה משתלט עליכם, אתם חשים בתוככם את הצורך למצות את הנאות החיים ולטעום מאותם דברים שאינכם מרשים לעצמכם לאורך השנה. זהו חודש יצירתי שבו תמצאו הזדמנויות להפגין את הכישרונות האמנותיים שניחנתם בהם ואת המחשבה העצמאית שלכם. אנשים בסביבתכם מבקשים את עזרתכם, אך הפעם עליכם להתעקש ולפרגן זמן לעצמכם.
שישי־שבת - תגלו סקרנות רבה כלפי רעיונות, מקומות ואנשים שתפגשו. זו הזדמנות להתחיל ממקום שונה ולהציב לעצמכם אתגרים חדשים. האתגר הכי זמין עכשיו הוא נסיעה לחו"ל, אף שייתכן שתהססו תחילה.
ראשון־שני - מישהו בעבודה יבקש מכם לקחת על עצמכם אחריות, או למלא את תפקידו למשך זמן מה. למרות הרצון הטוב שיש לכם, כדאי להיזהר ולא להתחייב מראש למשימה כה גדולה, אף שזו הזדמנות להגדיל את ההכנסות. 
שלישי־רביעי - עליכם להיזהר מהשקעה המוצגת כבטוחה, אבל למעשה יש בה אלמנט של סיכון. בנושא זה, דווקא מישהו שאתם בוטחים בו לגמרי עלול להטעות, הגם שלא במתכוון.
חמישי - עייפות ושחיקה ילוו את היום הזה, ותרגישו שדורשים מכם יותר מדי ושאין לכם פתרונות לכל הבעיות.
טלה 20.4-21.3
השבוע תימצאו יותר בבית ותרגישו שאתם יכולים סוף־סוף לסדר הכל לשביעות רצונכם ולהפוך את סביבתכם לנעימה ולנוחה. טיפול בענייני מכירה או שיפוץ יתאים לעכשיו. אל תדחו זאת, עליכם להתקדם ולהגיע למטרה שקבעתם לעצמכם. גם נושאים הקשורים למשפחה יעסיקו אתכם השבוע, משום שכולם יבואו אליכם בבקשות לעזרה, לעצה, לפיוס ולתיווך.
שישי־שבת - ימים פחות קלים. אם אתם סובלים מבעיית בריאות כלשהי, זו תציק אף יותר. למרות הסבל, מצבכם הגופני אינו מחמיר ואין סיבה לדאגה. בתוך יומיים תרגישו הקלה. 
ראשון־שני - תרגישו שכולם דוחקים בכם ומציבים בפניכם דרישות וציפיות, בשעה שמה שהייתם רוצים באמת לעשות הוא פשוט להתרחק, לנסוע לזמן מה ולהרגיש חופשיים. גם אם הנסיעה שלכם תיתקל בעיכובים, אפשר יהיה להתגבר עליהם ולממש את התוכנית המקורית.
שלישי־רביעי - הירח המלא מאיר דווקא על בית הקריירה שלכם. חשוב להגדיר את תנאי העבודה והתשלום שלכם בצורה ברורה ככל האפשר. 
חמישי – החודש עתיר בהוצאות כספיות. מה שלא דחוף - דחו. הוצאות שלא ידעתם עליהן מראש, עלולות להכניס אתכם לבעיות. הקפידו להוציא רק על דברים הכרחיים.